Тільки для справжніх пані!

Вітаю вас всіх, мої любі читачі! Моє ім’я Ганна Тесновець і я є тією людиною, яка відповідає за цей сайт. Я його зробила сама деякий час назад і намагаюсь постійно оновлювати, підтримувати у актуальному стані статті.

Чому я взагалі вирішила зробити цей сайт? Одного разу я почала дещо шукати в Інтернеті (навіть не пам’ятаю, що саме), і вийшло так, що я не знайшла відповіді на своє питання українською мовою. Ви можете не повірити, але це правда! І тоді я вирішила, що так бути не повинно! Нас у державі кілька десятків мільйонів людей, а сайтів українською мовою дуже мало! Це неприйнятно. І я почала діяти.

Привіт усім, це я на фото!

Привіт, це я

Буду чесною з вами. Велика кількість статей на цьому сайті недостатньо якісні, адже я не ідеально володію українською мовою, не є за фахом філологом. До речі, про себе. Мені 25 років, живу у Києві, одружена (тому шанувальники чоловічої статі можуть проходити повз). За освітою я економіст, але швидко освоюю нові знання та добре їх використовую у повсякденному житті.

Дуже люблю свою державу і сподіваюсь, що невдовзі у нас життя налагодиться, адже зараз (2018 рік), нажаль, ситуація лише погіршується з кожним днем, адже у влади знаходяться пройдисвіти та злочинці, яких цікавить не доля держави, а лише власна нажива. Більш того, способами вони не гребують. Але не будемо про політику.

Я гарна дівчина, тому особисто мене цікавлять, здебільшого, жіночі питання. Саме ним я і приділяю більшу частину свого часу, саме про них і пишу на сайті. Тим не менше, як я вже позначала вище, я можу помилятися, отже, якщо ви знайдете десь помилку або некоректну статтю, прошу вас дати мені знати про це у коментарях, щоб я могла це виправити.

Як зі мною зв’язатися? Можете написати мені у Facebook або залишити повідомлення на електронну скриньку gannatesnovec@ukr.net Нажаль, через велику кількість спаму я вимушена була закрити форми коментування на цьому сайті, адже мені набридло видаляти по сто коментарів в вдень, які зроблені якимись автоматизованими методами, вони навіть не українською мовою. Сподіваюсь, що ситуація налагодиться і ми зному зможимо спілкуватись тут, а не у соціальних мережах.

Бажаю усім дівчатам, хлопцям вдачі та мирного неба над головою!