Тільки для справжніх пані!

Прикмети — синиця залетіла у вікно або будинок, стукає в вікно чи села на нього

Прикмети - синиця залетіла у вікно або будинок, стукає в вікно чи села на нього

Зміст:

Сьогодні ми переживаємо століття високих технологій. Наша цивілізація досягла небувалого підйому. Астрономи навчилися бачити не лише прилеглі зірки, але і зірки інших галактик. Вчені можуть шляхом маніпулювання окремими атомами і молекулами створювати нанотехнології.

Тим не менш, навряд чи знайдеться людина, яка не постукає по дереву, щоб не наврочити, або не сплюнет через плече, щоб раптом чогось не вийшло! У кожного народу, в кожній національній культурі існують свої прикмети і повір’я.

Багато хто з нас ставляться до них зі скептицизмом, але інстинктивно не любимо, коли чорна кішка переходить дорогу або прокидається сіль. Просто народні прикмети і забобони міцно увійшли в свідомість людей, так як прийшли з глибини століть, коли люди намагалися ними пояснити не майбутні очевидні події.

Безліч хороших або поганих прикмет пов’язано з синицями. Ці пташки здавна живуть поряд з людиною. Вони пристосувалися і до міського життя, населяючи дерева скверів і вулиць.

В уявленнях наших предків синиця схоже чарівного Синього Птаха, яка є символом удачі. В уявленнях давніх слов’ян вона символізувала добро і щастя, світлу силу. Тому добрі пророцтва і легенди пов’язані саме з синичкой.

А які існують прикмети з синицею? Насправді їх дуже багато. Розглянемо їх.

Прикмета — синиця залетіла у вікно

Згідно з тлумаченням прийме, якщо синиця залетіла у вікно, то це обіцяє добро і щастя. Це передвістя свята і веселого застілля.

Є й інша версія: якщо синичка залетіла у вікно, то це обіцяє велике горе, навіть втрату близької людини або кого-небудь з домочадців. Ці забобони своїм корінням сягає далеко в минуле, коли наші предки уявляли собі птицю, як душу померлого в інший світ людини. А саме вікно символізувало той самий провідник у цей світ.

Коли помирав чоловік, то всі вікна в будинку відчинялися навстіж, щоб душа померлого не томилася, а безперешкодно відлітала в царство мертвих. Тут криється розгадка, звідки прийшли ці негативні прогнози.

Але якщо розібратися і проаналізувати поведінку птахів, то можна зрозуміти, чому синиці залітають до нас в будинок. Холодна погода, хижаки, а часто і відсутність корму залучає їх до нашого житла, адже у віконні прорізи з нашого будинку так чарівно пахне теплом, хлібом і різноманітною їжею.

Не варто боятися, що ця Синя Птиця приверне до Вас біди і нещастя. Просто пташка зголодніла і має намір підкріпитися. Будьте в цьому впевнені!

Прикмета — синиця б’ється у вікно

Якщо синиця постукала до Вас у вікно — то це, за народними повір’ями, до добрих известиям і великої радості.

Інші джерела стверджують, що ця подія негативно і передрікає погані вести і втрати. Птах не розуміє, що перед нею скло. Для неї ваша кімната і вулиця — це одне і те ж простір. Тому птахи і б’ються об скло.

Є думка, що стукають синиці у вікно, тому що, будучи істотами кмітливими, просять поповнення порожній годівниці біля вікна. Просто кажучи, жебракують.

Синиця залетіла на балкон — прикмета

Прикмету потрібно розцінювати, як ту, що синиця залетіла у вікно — на щастя, прибутку і хорошим новинам, якщо Ваш балкон можна вважати продовженням кімнати. Буває й таке планування в будинку. Якщо балкон – окреме приміщення, то трактувати цю прикмету слід по-іншому — вас чекає поповнення в родині.

А якщо називати речі своїми іменами, то синиця залетіла на Ваш балкон явно поживитися. Багато хто з нас тримають там сухий хліб, різні крупи і насіння. Пернаті злодюжки без докорів сумління можуть дзьобом пробивати поліетиленові або паперові пакети і ласувати.

Якщо Вам неприємні візити цієї непроханої гості, просто повісьте годівницю недалеко від вікна і регулярно підгодовуйте.

Синиця в будинку — прикмети і тлумачення

Забираючись, вільно чи мимоволі, до нас в будинок, синиці, непокоять і тривожать нашу уяву. Ви сумніваєтеся, до добра це чи нещастя? Не бійтеся і не панікуйте! Це звичайно, до добра! Це подія пророкує нам радісні новини, події, нові зустрічі та придбання.

Якщо ця желтогрудая непосида сіла Вам на руку, то обов’язково потрібно дуже швидко загадати бажання. А якщо вона ще й подала голос, то це означає, що Ви несказанний щасливчик і Ваше бажання неодмінно збудеться.

Синиця сіла на вікно або підвіконня — прикмета

Найчастіше, коли синичка сідає на вікно або підвіконня вашого житла, то це, як правило, зовсім не означає нічого. Птах просто втомилася і сіла трошки відпочити або погрітися. Але це в тому випадку, коли вона дивиться на вулицю.

Коли синичка заглядає Вам в приміщення, сидячи на підвіконні, то це означає, що у Вашому житті намітилися якісь матеріальні втрати. Може і невеликі, але досить відчутні.

Вірити чи не вірити народним прикметам в наші дні — це особиста справа кожного. Головне треба вірити в хороше і добре. Вірити і це неодмінно збудеться. З птахами взагалі пов’язано багато міфів, прийме і легенд. Їх діям приписувався глибокий сенс, самі вони вважалися посланцями богів. І це невипадково, адже вони володіють чудовою здатністю — літати!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Прикмета — павук спускається, повзе, павуки в будинку

Зміст: Народна прикмета — побачити павука Павук спускається вниз зі стелі — прикмета Народна прикмета — павук повзе Прикмета — павуки в будинку або квартирі Народна прикмета — чорний павук…

Прикмета — знайти хрестик, кільце, гроші, ніж, сережки, годинник, ікону

Зміст: Прикмета — знайти кільце (золоте, обручку) Знайти хрестик — прикмета Народні прикмети — знайти ключі Прикмета — знайти гроші Знайти ніж прикмета Знайти сережку або сережки — народні прикмети…

До чого що свербить (око, вухо, рука, палець, долоня, п’ятка, брова)- прикмети

Зміст: Народна прикмета свербить очей (лівий або правий) Прикмета вухо свербить Брова свербить прикмета До чого сверблять губи – прикмета Язик чешеться прикмета Ніс свербить народна прикмета Народні прикмети щоки…