Тільки для справжніх пані!

Прикмета — знайти хрестик, кільце, гроші, ніж, сережки, годинник, ікону

Прикмета - знайти хрестик, кільце, гроші, ніж, сережки, годинник, ікону

Зміст:

Народні прикмети існують вже досить давно. Вони прийшли до нас з глибокої давнини, коли люди намагалися передбачити подальший розвиток подій в житті на основі яких-небудь конкретних випадків.

Прикмети — своєрідне надбання предків, їх сформований століттями досвід, заснований на спостережливості й проникливості багатьох народів світу.

Вони дісталися нам у дар від попередніх поколінь і ігнорувати їх часто вважається дуже нерозумним. Прийме існує величезна безліч! А ось вже вірити в них чи ні — повинен вирішувати кожен сам для себе.

Прикмета — знайти кільце (золоте, обручку)

Прикмета — знайти кільце досить неоднозначна і суперечлива. З одного боку вважається, що це хороший знак, адже якщо знайдене Вами золоте кільце, то, згідно приймете, Вас чекає швидке знайомство зі своєю другою половинкою. Якщо ж обручку, чекайте швидке весілля або поповнення в сімействі.

Але з іншого боку багато езотерики радять знайдене кільце ігнорувати, тобто краще його зовсім не піднімати з землі.

Як відомо, багато прикраси їх власники мають порівняно довго. За цей період прикраса, а особливо якщо воно у формі замкнутого кола, вбирає всю енергетику людини, стає з ним як би одним цілим.

Це і служить причиною прикмети, що якщо носити знайдене чуже кільце, то можна перейняти негатив і навіть долю іншої людини. Але якщо вже Ви, не знаючи цієї прикмети, взяли кільце, краще від нього у будь-який спосіб позбутися.

Причому не обов’язково поспішати його викинути, адже можна здати кільце в ломбард або переплавити і зробити собі іншу прикрасу. Вважається, що при переплавці кільце втрачає свою енергетичну зв’язок з колишнім господарем і не несе більше в собі негативної енергетики.

Знайти хрестик — прикмета

Існує прикмета, що знайдений де-небудь хрестик можна підбирати ні в якому разі. Але вже, якщо людина його підняв, то рекомендується віднести його до церкви.

Цікаво, що багато священнослужителі вважають, що знайти хрестик — це велике щастя, дарунок і знак згори і така знахідка символізує милість Господню.

При цьому вони стверджують, що такий хрестик слід взяти, щоб він не був осквернений в недозволеному місці. Потім хрестик можна пожертвувати церкві або залишити собі.

Народні прикмети — знайти ключі

Якщо Ви знайшли ключі, то удача скоро постукає у Ваші двері. Ще з давніх часів вважається, що ця прикмета дуже позитивна і сприятлива. Ключ потрібно обов’язково принести додому незалежно від того, наскільки він іржавий або старий.

Прикмета — знайти ключі говорить про те, що Ви зможете закрити двері Вашого будинку від будь-якого зла. Є також повір’я, що, можливо, Вас чекає так само зміна місця проживання.

Прикмета — знайти гроші

Є така народна прикмета, що знайти гроші — це дуже погано. Вважається, що випадково знайдені і підібрані гроші обов’язково приведуть до того, що Ви втратите щось інше, дуже для Вас важливе. В такому випадку ніби спрацьовує закон фізики — де знайдеш, а де втратиш.

Знайти ніж прикмета

Так само ще однією негативною прикметою вважається знайти ножа. Його ні в якому разі не рекомендується піднімати. Так як ніж – річ гостра, то якщо його взяти собі, на Вас нападе підла людина. Існує прикмета, що якщо на дорозі попадеться ніж з вістрям, спрямованим на Вас, не варто його брати, щоб уникнути смерті близької людини.

Знайти сережку або сережки — народні прикмети

Так як сережки є предметом біжутерії і часто саме круглої форми, то ще в давнину вважалося, що в них концентрується вся негативна енергія. Так само є народна прикмета, що якщо жінка втрачає сережку, то в ній просто зібралося дуже багато негативу. Для господині, яка втратила сережки, це навіть на краще, так що знайдені сережки краще не носити.

Знайти годинник — прикмета

Вважається, що якщо на вулиці було знайдено годинник, то саме час Вам нагадує про себе. Це свідчить про те, що Ви витрачаєте свій дорогоцінний час даремно! Прийшла пора витягнути з довгої шухляди всі справи, залишені на потім, і, нарешті, зробити їх. Або ж, можливо, Ви забули про щось дуже важливе, і годинник, таким чином, нагадують Вам про це.

Народна прикмета — знайти ікону

Якщо Ви знайшли ікону, то нести її додому можна тільки після того, як її висвітлять у церкві. Ця прикмета виникла у зв’язку з тим, що ми не знаємо нічого про її долю, хто і про що молився перед нею.

Цілком можливо, що хтось намагався замолити смертний гріх або ж відмолював родича або себе від страшної хвороби, а може бути, під нею лежав небіжчик.

Швидше за все, ікона була втрачена, так як вже зробила все, що могла для свого володаря. А Вам вона попалася тому, що Ви її потребуєте тепер і вона повинна Вас від чогось захистити, навіть якщо Ви поки що не підозрюєте від чого саме. Тільки, як вже сказано, потрібно обов’язково освятити знахідку в церкві і прибрати тим самим всю негативну енергетику.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого що свербить (око, вухо, рука, палець, долоня, п’ятка, брова)- прикмети

Зміст: Народна прикмета свербить очей (лівий або правий) Прикмета вухо свербить Брова свербить прикмета До чого сверблять губи – прикмета Язик чешеться прикмета Ніс свербить народна прикмета Народні прикмети щоки…

Народні прикмети — горять вуха

Зміст: Горить праве вухо прикмета Горить ліве вухо народні прикмети Горять вуха і щоки прикмета Народні прикмети — горять обидва вуха і обличчя Ще в стародавні часи у людей існували…

Як почистити срібло в домашніх умовах? 11 ефективних методів

Зміст: Чи можна самостійно почистити срібло будинку, якщо воно потемніло? Як і чим почистити срібло від чорноти? Як почистити срібло з каменем? Як почистити срібло содою? Як вдома почистити срібні…