Тільки для справжніх пані!

Прикмета — павук спускається, повзе, павуки в будинку

Прикмета - павук спускається, повзе, павуки в будинку

Зміст:

На людський смак павук малопривабливий, але його присутність дуже сприятливо. Вважається, що наявність в будинку волохатого сусіда обіцяє достаток, добробут та мир в сім’ї, захищає від зовнішнього негативу. Павук приносить і практичну користь, невпинно знищуючи мух, тому не слід прагнути позбавитися від нього, а тим більше знищити.

Народна прикмета — побачити павука

Важливо те, де і коли зустрінутий павучок. Якщо в будинку – кращим часом буде день. Побачити його з ранку означає печаль незабаром, вдень – до романтичних відносин, а може і до великої любові, ввечері – до прийдешніх клопотам і турботам, приємним або не дуже.

У будь-якому випадку, до комасі слід поставитися з повагою, адже його поява служить попередженням.

А якщо павук зустрівся поза приміщення? Відмінну ознаку, а якщо це сталося після обіду, то варто очікувати приємних подій у житті або змін на краще.

Павук спускається вниз зі стелі — прикмета

Буває, що павук раптово опинився прямо перед особою. Панікувати не треба, він просто поспішає за своїм павуковою справах, краще поспостерігати, адже застати комаха за цим заняттям означає швидке отримання звісток.

Якщо павук продовжує незворушно спускатися, то новини можуть не порадувати, інша справа, якщо він поспішає піднятися, тоді можна сміливо чекати приємних новин або подій.

Буває, що павучок спустився прямо на людину – на руку або навіть на голову. Це чудовий знак, що знаменує несподівану велику прибуток або подарунок, а тому не варто грубо поводитися з маленьким вісником, краще його акуратно зняти і відпустити.

Народна прикмета — павук повзе

Якщо він помічений на підлозі, це віщує якісь зміни, в такому разі важливо напрямок. Якщо він видаляється, можливі втрати будь-якого роду. Інша справа, коли павук наближається – можна чекати прибутку, поповнення, можливий приїзд гостей.

Буває, що павучок повзе по одязі. У перший момент це лякає, а даремно – така безпосередність знаменує собою швидку обновку, у всякому разі, прибуток не за горами.

Прикмета — павуки в будинку або квартирі

Прикмети, пов’язані з павуками, в основному позитивні, хоча зустрічаються і сумнівні приказки про прощення семи гріхів убив павука. На щастя, їх не так багато, а тому не варто й згадувати про них, адже користі від павуків набагато більше при їх повній нешкідливості.

Вони можуть навіть передбачити погоду, наприклад, перед негодою ховаються, а якщо очікується ясна тепла погода, то старанно працюють над павутинням, по закінченні роботи розташувавшись в її центрі.

Людині, що бачить павуків за їх заняттям прикмети обіцяють швидке багатство, можна навіть загадати бажання. Якщо павук поповзе вгору – бажання здійсниться, якщо вниз – значить, не доля.

Народна прикмета — чорний павук

Прикмети, пов’язані з чорними павуками, неоднозначні. В залежності від ситуації можуть провіщати хороше і не дуже.

Коли він спускається зі стелі, то очікувана новина буде неодмінно приємною, а от якщо цей брюнет звив гніздо над спальним місцем, хорошого можна не чекати – це пророкує проблеми в сім’ї, можливо, навіть зради…

Часто вважається, що просто побачити чорного павука обіцяє нещастя, ймовірно, причина в чорному кольорі, традиційно притаманний біді.

Побачити павука ввечері — прикмета

Побачити павука ввечері означає швидке отримання подарунка, виконання бажання або сподівання на це, в будь-якому випадку прикмета сприятлива. Але є й інше тлумачення: зустріти ввечері павука – на порозі збиток, фінансові втрати…

Суперечливість візьме про павуків обумовлена повір’ям, що вони посередники між світами – реальним і потойбічним. У будь-якому випадку краще вірити добрим прикметами, адже вони збуваються значно частіше.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Прикмета — знайти хрестик, кільце, гроші, ніж, сережки, годинник, ікону

Зміст: Прикмета — знайти кільце (золоте, обручку) Знайти хрестик — прикмета Народні прикмети — знайти ключі Прикмета — знайти гроші Знайти ніж прикмета Знайти сережку або сережки — народні прикмети…

До чого що свербить (око, вухо, рука, палець, долоня, п’ятка, брова)- прикмети

Зміст: Народна прикмета свербить очей (лівий або правий) Прикмета вухо свербить Брова свербить прикмета До чого сверблять губи – прикмета Язик чешеться прикмета Ніс свербить народна прикмета Народні прикмети щоки…

Народні прикмети — горять вуха

Зміст: Горить праве вухо прикмета Горить ліве вухо народні прикмети Горять вуха і щоки прикмета Народні прикмети — горять обидва вуха і обличчя Ще в стародавні часи у людей існували…