Тільки для справжніх пані!

Причини виникнення темних кіл під очима і способи позбавлення від них

Причини виникнення темних кіл під очима і способи позбавлення від них

Одна з найпоширеніших шкірних проблем сучасності – темні кола під очима у жінок і чоловіків. Найчастіше вони починають з’являтися з-за надмірної втоми і хронічної нестачі сну. Але існують і інші, більш серйозні причини такого явища.

Нерідко темні кола під очима стають зовнішнім проявом проблем в організмі. Вони, в свою чергу, вимагають негайного вирішення. Як не пропустити початок хвороби і що робити, коли постійно під очима синці?

Фактори, що викликають подібне явище

Виділяються 3 найпоширеніші причини, чому з’являються темні кола під очима:

Крім порушення функціонування цих органів, існують інші чинники, які провокують потемніння в області очей:

Таким чином, чорні кола під очима можуть означати багато чого – від необхідності зміни свого способу життя до ретельного обстеження всього організму.

Неуважне ставлення до цього явища може призвести до появи багатьох проблем зі здоров’ям.

Способи позбавлення від неприємного явища

Причини і лікування синців під очима тісно пов’язані між собою. Ефективність вжитих заходів залежить від того, наскільки правильно визначений першоджерело проблеми. У кожному випадку потрібні індивідуальні заходи.

Нестача сну

Це одна з найбільш частих причин, чому з’являються синці під очима. Сучасній людині рідко вдається спати стільки, скільки потрібно організму для відновлення сил. І якщо ви помітили потемніння шкіри під очима, перше, що потрібно зробити, переглянути свій розпорядок дня. Для того щоб швидше привести себе в норму, можна робити спеціальні маски на основі:

Перевтома і стрес

Якщо у вас з’являються круги під очима після трудових буднів, рекомендується частіше використовувати невеликі перерви в роботі і не забувати про прогулянки на вулиці. Крім того, можна вдатися до спеціальних масок на основі:

Шкідливі звички

Речовини, які містяться в алкоголі і сигаретах стають причиною загальної інтоксикації організму і руйнування всіх груп тканин. З часом вона перейде в хронічну форму, після чого вже можна буде позбутися від потемніння в області очей. Лише перехід до здорового способу життя допоможе відновити природну красу обличчя.

Незбалансоване харчування

Надмірне вживання смаженого, солоного, копченого і гострого, а також пізні вечері сприяють накопиченню токсинів. З часом може з’явитися така проблема, як синці під очима. Розв’яже її лише перехід на здорове харчування і забезпечення надходження в організм достатньої кількості вітамінів. Для кращого ефекту бажано проконсультуватися з досвідченим дієтологом.

Поганий догляд або застосування неякісної косметики

З-за особливої чутливості шкіри в районі очей слід з обережністю використовувати гарячу воду і наносити крем. Також важливо звертати особливу увагу на якість обраної косметики. Щоб уникнути темних плям навколо очей у жінок, слід:

Хвороби

Якщо ви помітили темні кола під очима, і причини їх пов’язані з проблемами зі здоров’ям, важливо негайно визначити лікування. Почати слід з візиту до терапевта, який призначить необхідні обстеження, дасть напрямок до потрібного фахівця.

Якщо аналізи покажуть, що проблем зі здоров’ям немає, це не привід припиняти боротьбу з неприємним явищем. Зверніться до косметолога або дієтолога, який допоможе виявити причину виниклої проблеми. Не забувайте, що тільки своєчасно розпочата терапія дасть необхідний ефект.

Профілактичні заходи

Будь-яку проблему легше попередити, ніж вирішити. Особливо це стосується питань, пов’язаних зі здоров’ям. Отже, для того щоб вас не турбували темні кола навколо очей, зверніть увагу на наступні аспекти:

Якщо ці нескладні правила стануть частиною вашого звичайного розпорядку дня, можна не боятися появи синців під очима і нездорового кольору обличчя. Крім того, це поліпшить загальний стан організму і підніме життєвий тонус. Ви частіше будете перебувати у піднесеному настрої, ранок буде бадьорим, що забезпечить позитивний настрій на весь наступний день.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Застосування гірчичного порошку при застуді

Зміст статті: Користь і протипоказання Зігрівання ніг Традиційний метод Інші методи лікування Інші цілі застосування Коли болить горло, закладений ніс, з нього тече слиз, мучить слабкість, хочеться як можна швидше…

Прийом трав при лікуванні гастриту

Зміст статті: Характеристика хвороби Фітотерапія: вибір правильних трав Збори із трав Одна з хвороб сучасності – гастрит, який зустрічається у 80% населення. Така поширеність призвела до того, що захворювання перестали…

Правильне харчування при захворюваннях печінки: які продукти корисні органу

Зміст статті: Роль печінки Захворювання печінки і харчування Дозволені продукти Продукти, які слід вживати з обережністю Заборонені продукти Деякі нюанси лікувального харчування при печінкових хворобах Печінка є найбільшою залозою організму,…