Тільки для справжніх пані!

Правильний догляд за проблемною шкірою обличчя

Правильний догляд за проблемною шкірою обличчя

Володіти здоровою шкірою, не ураженої почервоніннями, жирним блиском і висипом вугрів, мріє кожна дівчина. Однак далеко не всім пощастило мати таку. Але зневірятися не варто. Грамотно організований догляд за проблемною шкірою обличчя в домашніх умовах здатний звести ризик розвитку запалень, висипань і почервонінь до мінімуму.

Визначаємо проблеми

Про тих дівчат, у яких на обличчі періодично з’являється пара прищиків, не можна сказати, що у них проблемний тип шкіри. Тоді виникає питання, яку ж шкіру можна вважати проблемної?

Слід зазначити, що проблемним епідерміс вважається тільки в тому випадку, якщо відзначається присутність двох і більше ознак, перерахованих нижче:

Серед причин, здатних спровокувати виникнення цього ряду проблем, можна виділити наступні:

 • Жирна і комбінована шкіра спочатку схильна до появи прищів, комедонов, розширених пор.
 • На сухій шкірі часто з’являються почервоніння, подразнення, лущення, купероз.
 • Виникнення проблем може бути пов’язане з неправильним харчуванням, зміною гормонального фону, проблемами з ШКТ, палінням, стресами, неправильно підібраною косметикою, шкірними захворюваннями і генетичною схильністю.
 • Таким чином, для догляду за проблемною шкірою обличчя недостатньо тільки підібрати необхідний засіб. Важливо забезпечити комплексний підхід, щоб проблема була повністю вирішена, для цього потрібно налагодити зовнішні і внутрішні процеси.

  Забезпечуємо грамотний догляд

  Ті, хто прагне розібратися з питанням, як правильно доглядати за проблемною шкірою, повинні дотримуватися певних правил. Здійснювати догляд слід поетапно. Для початку шкірний покрив обличчя очищається, потім тонізується, після цього слід забезпечити захист, а також харчування та зволоження. Про все по порядку.

 • Для очищення слід використовувати живильний гель або пінку для вмивання. Також необхідно застосовувати засіб для зняття макіяжу, очищають пори скраби. Підбирається будь-яке з засобів в залежності від особливостей типу шкіри. Використання скрабів для жирної та комбінованої повинно бути не частіше 3-х разів на тиждень. Шкірний покрив сухого типу передбачає застосування скрабу не частіше 1 разу в 7 днів. Вмиватися необхідно 2 рази на добу – вранці і перед сном. У відповідності з правилами догляду за проблемною шкірою обличчя користуватися милом не рекомендується. Це засіб підсушує шкіру після вмивання на обличчі залишається невидима плівка, яка перешкоджає диханню пір. Це призводить до різного роду запалень, які після подібної процедури будуть з’являтися частіше.
 • Тонізація здійснюється за допомогою тоніка, який підбирається у відповідності з типом шкіри. До вибору цього продукту потрібно ставитися особливо ретельно, адже немає таких коштів, які були б універсальними і підходили для будь-якого типу.
 • Для догляду за проблемною шкірою обличчя потрібно подбати про захист, який здійснюється за допомогою денного крему. Така захист необхідна від впливу ультрафіолетового випромінювання, вихлопних газів та інших зовнішніх негативних факторів. Якщо захисними діями нехтувати, то шкіра почне старіти швидше, рано з’являться мімічні зморшки. Якщо від нічного крему іноді можна відмовитися, то застосуванням денного нехтувати не варто. Влітку замість денного крему можна використовувати легкий гель.
 • Для проблемної шкіри дуже важливо забезпечення своєчасного зволоження і живлення. Це використання нічного крему, а також різних масок для обличчя. Нанесення нічного крему повинно здійснюватися після тонізації. Здійснюючи догляд за обличчям, маски рекомендується наносити не більше 2-3 разів на тиждень. Маски можна використовувати як професійні, так і приготовані самостійно вдома.
 • Загальні правила такі:

  Якщо всі ці поради по догляду за проблемною шкірою обличчя дотримуватися, то вдасться значно поліпшити стан шкірного покриву. Дуже важливо, щоб проведення щоденного догляду увійшло в звичку і виконувалась регулярно. Тільки за цієї умови вдасться досягти максимального ефекту.

  Ефективні рецепти

  Правильний догляд за обличчям можна забезпечити в домашніх умовах за допомогою рецептів народної медицини. Всі рецепти легко приготувати.

  До питання про те, як доглядати за проблемною шкірою, слід підходити серйозно. Виконувати всі необхідні дії потрібно регулярно і не закидати заходи при виявленні поліпшень. Не лінуйтеся, а краще дочекайтеся, коли процедури по догляду увійдуть в необтяжливу звичку, – адже тільки через якийсь час можна розраховувати на відмінний довготривалий результат.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Правильний догляд за обличчям після досягнення 35 років

  Шкіра обличчя починає старіти після 25 років. Саме з цього віку запускаються процеси в’янення епідермісу. Це посилюється і постійним перебуванням в несприятливих екологічних умовах, і агресивним впливом ультрафіолету, і накопичення…

  Правильний догляд за обличчям після 25 років: 10 обов’язкових правил

  Після двадцяти років кожна дівчина зазнає безліч змін. Зміни є і у відносинах, і в кар’єрі, і, звичайно, у власному тілі та обличчі. На 25-й рік шкіра вже не така…

  Правильний догляд за шкірою обличчя, шиї та рук влітку

  Зміст статті: Літні випробування Правила і рекомендації Додаткові процедури для обличчя Догляд за нормальним типом дерми Догляд за сухим типом Догляд за жирним типом Правила догляду за чутливою дермою Як…