Тільки для справжніх пані!

Правильний догляд за обличчям після досягнення 35 років

Правильний догляд за обличчям після досягнення 35 років

Шкіра обличчя починає старіти після 25 років. Саме з цього віку запускаються процеси в’янення епідермісу. Це посилюється і постійним перебуванням в несприятливих екологічних умовах, і агресивним впливом ультрафіолету, і накопичення шлаків в глибинах шкірного покриву.

Однак і в тридцять багато пані дозволяють собі не змивати макіяж на ніч, забувають наносити крем і очищати обличчя, харчується чим попало, а виглядають при цьому чарівно. Але проходить приблизно п’ять років, і все змінюється.

Починають з’являтися зморшки навколо очей, носогубні складки поглиблюються, висушується епідерміс. Якщо не почати доглядати за шкірою, через рік-другий обличчя «з’їде», постаріє, і повернути йому колишню привабливість не зможуть навіть дорогі косметичні процедури.

Які процеси відбуваються в клітинах?

Проте зневірятися не варто. Якщо серйозно і послідовно підійти до догляду за шкірою, не забувати про нього, не пропускати процедури і не лінуватися, можна і в п’ятдесят виглядати карколомно.

Золоті правила домашнього догляду

Треба сказати, що чим раніше дівчина усвідомлює необхідність постійного догляду і почне його здійснювати, тим помітніше буде результат з роками. Умивання вранці зі спеціальним засобом, очищення, тонізування та зволоження ввечері, періодичне застосування масок і пілінгів – все це обов’язково. Ідеально, якщо щоденні процедури для обличчя після 35 ввійдуть у звичку – тоді шкіра дійсно довше залишиться молодою і підтягнутою.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Правильний догляд за обличчям після 25 років: 10 обов’язкових правил

Після двадцяти років кожна дівчина зазнає безліч змін. Зміни є і у відносинах, і в кар’єрі, і, звичайно, у власному тілі та обличчі. На 25-й рік шкіра вже не така…

Правильний догляд за шкірою обличчя, шиї та рук влітку

Зміст статті: Літні випробування Правила і рекомендації Додаткові процедури для обличчя Догляд за нормальним типом дерми Догляд за сухим типом Догляд за жирним типом Правила догляду за чутливою дермою Як…

Правильний і необхідний догляд за сухої і збезводненої шкірою обличчя

Зміст статті: Причини сухого типу шкіри Ознаки сухої шкіри Правила догляду Незважаючи на те, що в ряді випадків суха шкіра виглядає краще, ніж жирна, проблем від неї нітрохи не менше….