Тільки для справжніх пані!

Працюємо над свідомістю: як кинути курити раз і назавжди

Працюємо над свідомістю: як кинути курити раз і назавжди

Кожен курець постійно твердить собі про необхідність зав’язати з шкідливою звичкою. Однак перейти від слів до справи прямо зараз, цієї ж хвилини, готові не всі, пересуваючи «день Ікс» на завтра, на наступний понеділок і т. д. Пов’язана така нерішучість з тим, що люди бояться того, що у них почнеться «ломка», туга за нікотину, вони побоюються пережити той болісний період життя без сигарет.

Насправді все не так страшно, як ви малюєте в своїй уяві. Ваша залежність носить чисто психологічний характер, і, якщо вам вдасться придушити тягу в своїй свідомості, фізичних мук ви не відчуєте. Отже, як кинути курити назавжди, і чи можливо це? Стверджуємо: це під силу будь-якій людині і по-справжньому ефективні способи є.

Стадії нікотинової залежності

Для початку спробуйте розібратися, наскільки сильно вас затягла звичка. Існує 3 стадії куріння:

Ваш стаж вживання нікотину менше 5 років, курите ви не так багато і не так часто. Залежність в цьому випадку тільки психологічна. Ви цілком здорові, за винятком легких вегетосудинні порушень в організмі. На цій стадії відмовитися від куріння дуже просто, так само як і призвести здоров’я в норму.

Ви курите близько 5-15 років, часто і багато, але не більше однієї пачки в день. Залежність тут спостерігається як психологічна, так і фізична (в якійсь мірі). Після відмови від куріння організм буде відновлюватися довше, ніж у першому випадку, і потрібні більш активні і регулярні заходи щодо його оздоровлення: спорт, інгаляції.

Якщо ваш стаж курця становить понад 15 або 20 років, якщо ви споживаєте більше однієї пачки сигарет у день, залежність можна назвати найсильнішою. Відмовитися від куріння можна і на цій стадії, правда, вам доведеться запастися деякими терпінням і впритул зайнятися очищенням організму від покладів нікотину.

Хоч би На якій стадії ви не знаходилися, кинути палити ви зможете в будь-якому випадку, потрібно лише вибрати правильний спосіб. Причому він повинен бути заснований на звільненні від психологічної залежності, інакше рано чи пізно настане момент, коли ви знову потягнетеся за цигаркою.

Отже, якщо ви твердо вирішили для себе «Хочу кинути курити!», залишається лише вибрати відповідну методику і неухильно її дотримуватися.

Вступаємо в боротьбу

Щоб відмовитися від куріння, достатньо зрозуміти, що в цьому немає нічого хорошого: ні здоров’я, ні для зовнішнього вигляду, ні для бюджету. Одні суцільні мінуси!

У боротьбі з пагубною тягою треба вибирати правильні способи. Деякі, причому часто рекомендовані, не підійдуть. Серед них:

Один Правильний підхід: кидайте різко – зараз і сьогодні, не обманюйте себе! Кожен новий день тільки зміцнює вашу залежність.

На різних форумах нерідко можна зустріти фрази такого роду: «Хочу кинути курити, але не можу. Допоможіть!». Якщо ви вирішили відмовитися від сигарет назавжди, запам’ятайте наступне. Допомогти в цьому може тільки одна людина – це ви самі. Не варто вірити в гипнозы, голковколювання, переходити на електронні сигарети та нікотиновмісні таблетки. Корінь вашої залежно знаходиться у вашій свідомості, а згадані методи зуміють заглушити тягу лише на час, після чого обов’язково настане рецидив.

Сила волі, рішучість та усвідомлення того, як шкідливо курити – ось ваші помічники в боротьбі з шкідливою звичкою.

Звертаємося до спеціальним методикам

Якщо відмовитися від куріння своїми силами у вас не виходить, і ви залишаєте на форумах заклики «допоможіть!», зверніться до додаткового джерела психологічного навіювання – книг і методиками.

Одні з найбільш популярних посібників такого формату – гучні бестселери відомого автора Аллена Карра, розраховані на широке коло читачів (останнє, покращене видання – «Кидай курити зараз, не набираючи вагу»). Вивчати книгу необхідно повільно і вдумливо, виконуючи всі рекомендації «тренера». Бажано читати паперовий варіант – так ви зумієте відзначати для себе важливі моменти. Методика Аллена Карра врятувала від нікотинової залежності мільйони людей. Все, що від вас потрібно – це просто читати і аналізувати кожну фразу.

Ще одна результативна авторська методика Звільнення. онлайн належить перу Геннадія Шичко. Суть її полягає в усвідомленій роботі над собою, мета якої – очистити свідомість від слідів згубної звички. Методика відмови від куріння орієнтується в основному на руйнування залежності і перепрограмування себе самого.

Суть цих двох способів – підвести людей до усвідомлення того, що куріння не дає нічого хорошого. Перемогти шкідливу звичку в такому разі дуже просто. У вас не буде ні «ломки», ні туги, ні мук відвикання. Ви легко зможете побороти свою тягу і почати нове життя, де не буде ні сигарет, ні навіть думок про них.

Звільняємося від залежності

Найважчий час для колишнього курця – перші 2-3 тижні. Щоб не зірватися і додатково стимулювати своє рішення, використовуйте наступні способи:

Найголовніше – підбадьорювати себе. Кожен прожитий день без сигарети – це ваш внесок в існування без задишки і хвороб, це економія коштів та зростання поваги до себе.

Після того, як ви кинули палити, важливо не йти на поводу у своєї залежності. Багатьом курцям притаманні такі думки, як:

Все це стандартні відмовки людей, залежних від нікотину. Щоб кинути палити раз і назавжди, потрібно дотримуватися лише одне правило – більше не починати.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Прості народні засоби від алкоголізму: захист самої природи

Проблема алкоголізму є якимсь каменем спотикання для слов’янського народу. Випити наші люди люблять і у свята, і з горя. Розрахунок за роботу часто досі здійснюється через природний продукт – пляшку…

Примусове і добровільне лікування від алкоголізму: коли варто вірити в казку

Зміст статті: Всі вмовляння неефективні! Лікування з сумнівним ефектом Гіпноз – не панацея Метод, який діє Родичі людини, що йде в запої – по-справжньому нещасні люди. З-за чужий залежності їх…

Правильна мотивація: як кинути курити

Зміст статті: Мотивація на здоров’я Народження дитини Молодість і краса Соціальний статус Приклад для наслідування Фінансова вигода Емоційну рівновагу Здоров’я улюблених людей Незважаючи на те, що сьогодні існує чимало розрекламованих…