Тільки для справжніх пані!

Плюси і мінуси нарощування волосся

Плюси і мінуси нарощування волосся

Зміст:

У наш час нарощування волосся стало дуже популярним. Практично всі салони краси можуть запропонувати цю послугу своїм клієнтам. Довгі, ухоженни волосся здавна вважалися еталоном краси і привертали до себе увагу, особливо сильної половини людства. Адже для чоловіка довге волосся асоціюються з казкою, а володарка цієї краси з прекрасною принцесою або русалкою.

Існує маса способів нарощування волосся. Зовсім необов’язково нарощувати саме довгі пасма, можна просто додати об’єм колишньої зачісці або ж додати новий колір. Отже, перш ніж вибрати вид і спосіб оновлення свого іміджу, давайте зіставимо всі Плюси і мінуси нарощування волосся.

Плюси нарощування волосся

 • Всього За лічені години ви можете придбати зачіску своєї мрії. Це найбільший плюс процедури нарощування. Подумати тільки, скільки потрібно часу та грошей, щоб відростити самим нехай навіть 30 див.
 • Проблема тонких волосся. Деякі жінки не можуть дозволити собі бажану прическуопределенной довжини з-за ламкості волосся. Нарощування волосся може в мить вирішувати цю проблему.
 • Невдала стрижка. Якщо нова стрижка не принесла очікуваного захоплення, то нарощуванням волосся можна все виправити. Наприклад, подовжити чолку або повернути колишню довжину.
 • Мелірування без фарбування волосся. Для того, щоб отримати ефект мелірування, досить наростити пасма іншого кольору.
 • Мінуси нарощування волосся

 • Обмеження у виборі зачіски. Так, з нарощеним волоссям доведеться обмежиться у виборі зачісок. Наприклад, занадто висока зачіска може видати оточуючим, що ця краса належить не вам. Тому місця з’єднань штучних пасом слід приховувати, адже про те, що вони несправжні нікому знати не обов’язково. Адже правда?
 • Догляд. Він повинен бути дбайливим. Голову потрібно мити строго у вертикальному положенні, а ще краще в салоні. Вам доведеться обзавестися спеціальним гребінцем, так як нарощені волосся часто плутаються.
 • Сон. Перед сном обов’язково збирати волосся, щоб уникнути заплутування, та й так вони можуть швидше скататися і втратити доглянутий вигляд.
 • Особливі моменти. Якщо ви нарощували волосся за допомогою металевих затискачів, ви постійно будете відчувати дискомфорт і якусь вагу, але до цього можна звикнути. Якщо ж ви користувалися клеєм при нарощуванні, то вам не варто купатися в море і відвідувати сауну, так як солона вода або висока температура може негативно вплинути на клей.
 • Ціна. Якісне нарощування волосся — задоволення не з дешевих. Не забувайте і про те, що вам раз в три місяці доведеться робити ще і корекцію. Варто врахувати, вона коштує теж не малі гроші.
 • Обмеження. Варто відзначити, що людям з чутливою шкірою, наращиваение суворо заборонено. Так само в цю категорію потрапляють люди, які приймають гормональні препарати й антибіотики.
 • Ось всі плюси і мінуси нарощування волосся, які допоможуть вам визначитися з вибором: нарощувати або ростити свої.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Цукрова епіляція

  Зміст: Що таке цукрова епіляція? Переваги цукрової епіляції Як проходить процедура цукрової епіляції? Цукрова епіляція в домашніх умовах Що таке цукрова епіляція? Цукрова епіляція (шугарінг, або карамельна епіляція) – це…

  Епіляція бікіні в домашніх умовах

  Епіляція зони бікіні — це досить складний процес, тому що вимагає ретельної підготовки шкіри до дійства. В салоні за кінцевий результат буде відповідати майстер, роблячи епіляцію бікіні в домашніх умовах,…

  Як позбутися від зморшок під очима?

  Зміст: Причини появи зморшок під очима Як прибрати зморшки під очима? Зморшки під очима — народні засоби Наші лицьові м’язи скорочуються більше 10000 разів щодня. Це можуть бути сльози, усмішка…