Тільки для справжніх пані!

Пивний алкоголізм – бомба уповільненої дії

Пивний алкоголізм – бомба уповільненої дії

Пиво – це слабоалкогольний напій, який відомий ще з давніх часів. Має фортеця в середньому близько 6-8 градусів. Його варили вже в Древньому Єгипті. Особливою популярністю він став користуватися в країнах Європи в середні століття й у всі наступні сторіччя. Зараз шанувальників цього напою можна відшукати практично в будь-якому куточку земної кулі. Його виготовляють на будь-який смак і колір. Є напої фруктові, є на основі хмелю та ячменю. Є навіть так зване безалкогольне пиво. У Німеччині щорічно проходить спеціальний пивний фестиваль під назвою Октобер фест, де гості можуть покуштувати різні сорти цього напою. Які наслідки несе надмірне захоплення пивом? Як вчасно виявити симптоми небезпечного захворювання?

Саме поняття «пивний алкоголізм» з’явилося відносно недавно, і більшість людей сприймає його як відноситься до підліткової середовищі. Що ж таке пивний алкоголізм і як проти нього боротися?

Пивний алкоголізм – це алкогольна залежність від пива і пивних напоїв, пов’язана з звиканням конкретно до цього виду спиртовмісних продуктів. З вигляду начебто непомітна напасти, здається, що нічого небезпечного і шкідливого у вживанні пінного напою немає. Подумаєш, кожну п’ятницю і всі вихідні чоловіки проводять за кухлем пива. Адже пиво асоціюється у більшості людей з чимось м’яким, несерйозним. Пити пиво для багатьох вважається нормальним, а пивний алкоголізм не сприймається проблемою соціальною. А між тим це справжня бомба уповільненої дії і тому є найбільш небезпечною.

До Речі, наші предки були чудово обізнані про те, які наслідки може принести захоплення цим напоєм. Варто зауважити, що на Русі розпивання алкоголю взагалі не заохочувалося. Його згубний вплив на організм людини було помічено ще тоді, задовго до науково-технічного прогресу.

У чому таїться небезпека

Чим небезпечний пивний алкоголізм? Як виявити його симптоми і чим лікувати? Давайте для початку розберемо основні ознаки пивного алкоголізму, щоб ви могли вчасно запідозрити у себе це захворювання, знаючи певні симптоми.

Одразу зазначимо, що, як правило, розвивається пивний алкоголізм у чоловіків, і на те вказують такі симптоми (вони ж ознаки першої-другої стадії):

Як лікуватися

Наслідки пивного алкоголізму так само, як і алкоголізму взагалі, можуть бути дуже тяжкими, а тому лікування не варто відкладати в довгий ящик.

Давайте розберемося, які засоби пропонує народна медицина. Як правило, це відвари на основі трав. Одна з найпопулярніших трав, що зустрічаються в таких рецептах, це чебрець.

Відвар на основі чебрецю

Беремо столову ложку чебрецю і заливаємо 1 склянкою гарячої води, залишаємо настоюватися близько 20 хвилин. Вживати цей збір можна по одній великій ложці 3 рази в день перед прийомом їжі. Буде потрібно близько двох місяців. У збір можна додати полин, це позитивно позначиться на функціонуванні кишечника.

Рішення проблеми на психологічному рівні

Експерти сходяться на думці, що лікувати пивний алкоголізм, як і будь-яку іншу залежність, потрібно «в голові». Адже що змушує вас тягнутися раз за разом до гуртку. І це – установки, що пиво якось допоможе, чимось наповнить ваше життя. Щоб розлучитися з цим помилковими установками, потрібно розкрутити весь ланцюжок своєї алкогольної залежності. Краще всього в цьому допомагає працю А. Карра «Легкий спосіб кинути пити». У цій книзі автор на своєму прикладі розповідає про механізми виникнення тяги до спиртного і на своєму прикладі показує, як вибратися з цієї пастки.

Якщо ви помітили ознаки пивного алкоголізму у себе або у когось зі своїх близьких, обов’язково зверніться до книги Карра. Це самий простий і доступний спосіб боротьби, при цьому показує свою ефективність на сотнях тисяч читачів по всьому світу.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Згубний вплив алкоголю на організм людини

Зміст статті: Трохи історії. Від античності до сьогоднішніх днів Сучасна обстановка Про дії етилового спирту та супутніх проблемах Які ще наслідки несе в собі вживання напоїв, містять етиловий спирт Алкогольні…

Отруєння організму нікотином: симптоми небезпечного явища

Зміст статті: Що призводить до отруєння? Симптоми гострої інтоксикації Перша допомога Наслідки шкідливої звички Разом з тютюновим димом курці вдихають найнебезпечніший рослинний отрути — нікотин. Він руйнівно діє на системи…

Небезпеки та загрози пасивного куріння

Зміст статті: Механізм пасивного куріння Вплив диму на організм пасивного курця Вплив на жіночий організм Вплив диму на дітей Наслідки пасивного куріння при вагітності «Пасивне куріння» – термін, яким називається…