Тільки для справжніх пані!

Переглядаємо раціон: продукти, що містять поганий і хороший холестерин

Переглядаємо раціон: продукти, що містять поганий і хороший холестерин

Стежити за станом свого здоров’я прагне кожна людина, але не всі знають, як правильно харчуватися, і який спосіб життя сприяє нормальному функціонуванню всіх систем організму.

Погодьтеся, людини, щодня здійснює ранкову пробіжку з сигаретою в зубах, навряд чи можна назвати здоровим. Втім, як і людей, які приходять додому зі спортзалу і з’їдають величезну тарілку смаженої картоплі, запиваючи газованою водою.

Сьогодні ми поговоримо про здорове харчування. Одна зі складових успіху в забезпеченні правильного способу життя – обмеження вживання шкідливого холестерину.

Трохи про холестерин

Холестерин – речовина, необхідне організму, але в дуже обмежених кількостях, добова доза не повинна перевищувати 0,4 р. Кількість холестерину в продуктах харчування залежить від її жирності: чим вона вище, тим більше холестеролу. Користь полягає в тому, що це органічна речовина:

Вміст холестерину в продуктах харчування становить 20 %, решта 80 % синтезує сам організм (а саме: кишечник, травні та статеві залози, нирки і наднирники).

Що Міститься в продуктах холестерин трансформується в процесі обробки організмом в так званий хороший або поганий.

ЛПНЩ (ліпопротеїни низької щільності) – це поганий холестерин, який призводить до утворення жирових бляшок у судинах. Звідси – порушення роботи всієї кровоносної системи.

ЛПВЩ (ліпопротеїни високої щільності) – це хороший холестерин, він сприяє виведенню жирових відкладень з судин і нормалізації обмінних процесів.

Продукти, що містять ЛПНЩ

Продукти, що містять низькомолекулярний холестерин, не рекомендується вживати. Там, де осідає багато холестерину цього виду, утворюється бляшка, яка поступово приводить до виникнення в цьому місці тромбу. Поганий холестерин присутня в наступних продуктах харчування:

Продукти, що містять ЛПВЩ

Продукти з високомолекулярним холестерином обов’язково повинні бути присутніми в раціоні. Їх недолік може обернутися:

У яких продуктах міститься холестерин необхідний організму? Хороший холестерин, здатний знижувати кількість ХОЛЕСТЕРИНУ в організмі, містять такі продукти:

Напої, які позбавляють від низькомолекулярного холестеролу

Виведення з організму ЛПНЩ сприяє щоденне вживання корисних напоїв:

Правила здорового харчування для зниження рівня холестеролу

Якщо кількість холестерину в крові перевищує допустиму норму, слід переглянути свій спосіб життя і прислухатися до таких рекомендацій:

Холестерин міститься в багатьох продуктах харчування, важливо знати їх кількість і вплив на організм. Безконтрольне вживання їжі може обернутися великою проблемою навіть для здорової людини, а людей з підвищеним вмістом холестерину в крові і зовсім приведе на лікарняне ліжко.

Ставтеся уважно до власного раціону, ведіть здоровий спосіб життя, гуляйте на свіжому повітрі, і ваш організм віддячить вам довгої і безперебійною роботою.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Очищення кишечника насінням льону: комплексна користь при невеликих витратах

Зміст статті: Користь для організму Дію на кишечник Способи очищення кишечника насінням льону Льон – унікальна рослина. Його лікувальні властивості здавна цінувалися нарівні з виробами з тканини, одержуваними з його…

Очищення кишечника за допомогою солоної води

Зміст статті: Принцип очищення і підготовка Схема промивання кишечника сольовим розчином Комплекс вправ для просування води Запобіжні Заходи і протипоказання Одним з життєво важливих органів людського організму, безсумнівно, є кишечник….

Особливості легкозасвоюваних вуглеводів

Зміст статті: Що входить в групу простих вуглеводів? Вплив на організм Де містяться швидкі вуглеводи? Як обмежити споживання простих вуглеводів? Легкозасвоювані вуглеводи відіграють особливу роль в нашому харчуванні. Вони являють…