Тільки для справжніх пані!

Озонотерапія — відгуки і думки, поради

Озонотерапія - відгуки і думки, поради

Однією з сучасних методик спрямованих на самоочищення і самовідновлення організму є озонотерапія. Під впливом озону біохімічні процеси активуються, посилюється мікроциркуляція, поліпшується кровопостачання тканин, покращується прохідність в судинах і нормалізується загальний імунний стан. Озонотерапія може бути проведена як внутрішньовенно, так і підшкірними ін’єкціями, а так само можливо зовнішнє застосування. Озон має антибактеріальну, антивірусну, протизапальну та імуномодулюючим ефектом. Озон токсичний і його безпеку повністю не доведена, але не дивлячись на це, він широко застосовується в багатьох галузях медицини. Пропонуємо вам ознайомитися з відгуками про озонотерапії від наших читачок.

Розповідь про свій перший досвід озонотерапії від Вікторії, 32 роки:

Два роки тому я почала відчувати дуже сильні, причиною яких могло бути що завгодно. Я вирішила не пити ніяких таблеток без діагнозу і звернутися за консультацією до фахівця і пройти повне медичне обстеження. Після проходження багатьох процедур, здачі аналізів лікарі прийшли до висновку, що у мене проблеми з судинами. Я не приверженица вживання таблеток і всяких хімічних речовин, тому я вирішила прислухатися до думки фахівця і пройти курс озонотерапії. Цей курс включав 10 сеансів, які, як я вважаю, є абсолютно безпечними. Кожна моя процедура тривала близько 40 хвилин і суть її була введення озонованого фізіологічного розчину внутрішньовенно для поліпшення кровообігу і нормалізації обмінних процесів. Раджу цю процедуру робити вдень, так як після кількох годин після її проведення відчуваєш прилив сил і енергії. Результат від проведених процедур я відчула через кілька днів, головні болі припинилися, покращилося загальне самопочуття, з’явився легкий рум’янець. При записуванні на прийом мене відразу попередили, що якщо я курю, тоді дана процедура не зробить ніякого ефекту, тому никотинозависимим людям немає сенсу проходити курс лікування. Що стосується цін, то я можу з упевненістю сказати, що вони більш ніж прийнятні і можуть виявитися дешевше, ніж таблетки. Я вважаю, що такий курс озонотерапії не буде зайвим для кожного жителя великого міста для поліпшення загального стану організму.

Відгук про озонотерапії від Олени, 41 рік:

5 років тому нашу сім’ю наздогнала біда, і мій чоловік, потрапивши в аварію, пошкодив ногу. Нога зажила, але такою ж, як раніше вона вже не була. Вона стала сприйнятливою до змін погоди, швидко втомлюється від ходьби, набрякає. Лікарі настійно радили чоловікові пройти курс озонотерапії, і ми вирішили наслідувати їх раді. Чоловік приходив на процедуру, лягав на кушетку, його ногу засовували в спеціальний мішечок, який наповнювали озоном. Процедура тривала близько 15 хвилин. Так само додатково медсестра у чоловіка брала кров з вени, потім в спеціальній посудині насичували її озоном і вводили в сідничний м’яз. Природно, це викликало не дуже приємні відчуття, але мало хорошим ефектом. Неприємні відчуття при обробки ноги озоном не виникали. Після 10 таких процедур загальний стан ноги покращився, вона стала більш витривалою і не реагувати на зміну погоди. На думку лікарів, нога вже ніколи не стане такий же здоровою, як раніше, але, тим не менш, ми можемо підтримувати її нормальне функціонування за допомогою озонотерапії. І ось уже на протязі 3-х років ми відвідуємо кабінет озонотерапії, недоліків ми не виявили.

Враження від озонотерапії від Марії, 35 років:

Моя подруга працювала в медичному центрі і коли у них стала доступна озонотерапія, я записалася на курс процедур. Процедура полягала в обкаливании проблемних ділянок тіла озоном, які розщеплює підшкірний шар жиру і допомагає зменшити обсяги тіла. Ефект був помітний на наступний день, шкіра в області сідниць і живота стала більш підтягнутою. Але, не дивлячись на помітний позитивний ефект, процедура для мене виявилася болючою. Хоча моя подруга не відчувала ніяких больових відчуттів. Я зробив висновок, що в мене підвищений чутливий поріг. Після 5 процедур я більше не ходила на озонотерапію, але ефект від виконаних п’яти залишився на довгий період. Ще один мінус, то вважаю, що залишаються маленькі синці, але вони швидко проходять. Тим не менш, не раджу робити цю процедуру перед походом на пляж. Через деякий час я вирішила піти на курс озонотерапії, але вже з приводу шкіри обличчя. Я хотіла підтягнути шкіру і позбавитися від зморшок. На обличчі ця процедура менш болюча і після 8 таких походів в медичний центр на озонотерапію я помітила дуже відчутний ефект, зморшки зникли, навіть глибокі. І ось минуло вже півроку, і вони не з’явилися!!! Я цьому дуже рада!

Думка про озонотерапії від Ольги, 23 роки:

Я дуже сильно боюся уколів, виду крові і всього, що стосується відвідування лікарень та лікарів зокрема. Але з моєї жирною шкірою обличчя, на якій виявлялися запальні процеси, акне і… потрібно було щось робити. І я звернулася до фахівця, який порадив мені пройти курс озонотерапії. Пішла я перший раз з тремтінням у ногах, але як виявилося, не варто так переживати. Все виявилося безболісно, то мені пощастило з лікарем, не знаю. Сам укол дуже поверхневий, але я помітила таку особливість, що чим ближче до критичних днях, тим болючіше проходить процедура. Після обколювання вам зроблять легкий масажик обличчя і завдадуть крем. Після 7 процедур колір обличчя помітно покращився, запалення майже зникли. Можна обколювати як все обличчя, так і окремі частини: лоб, щоки, ніс. Цілком економічна, безболісна і ефективна процедура. Рекомендую!

Відгук від Анни, 27 років:

Після народження малюка, я зіткнулася з проблемою розтяжок і зайвої ваги. Після майже зникли, обсяг в стегнах і животі зменшився на 4 див. Було трохи больновато, але заради такого ефекту можна і потерпіти. Тим більше що ціна приємно радує.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як почистити пальто в домашніх умовах?

Зміст: Як почистити біле або світле пальто? Як почистити кашемірове пальто? Як вдома почистити драпове пальто? Як почистити пальто з вовни? Пальто є одним з улюблених речей гардеробу кожної модниці….

Пілінг в домашніх умовах – як зробити пілінг вдома?

Зміст: Що таке пілінг? Користь пілінгу Як проводити пілінг вдома? Зараз вже ні одну жінку або дівчину не здивуєш словом «пілінг», ось тільки далеко не кожна з них має досвід…

Фотоомолодження в домашніх умовах: переваги, як провести?

Зміст: Ефективність фотоомолодження Кому необхідна процедура? Тест на чутливість Як проводити фотоомолодження самостійно вдома? Особливості фотоомолодження Переваги домашнього фотоомолодження Процедура фотоомолодження в домашніх умовах стала доступною абсолютно недавно. Техніки цієї…