Тільки для справжніх пані!

Остеопатія — що це таке і що лікують остеопати?

Остеопатія - що це таке і що лікують остеопати?

Зміст:

У даній статті ми поговоримо про одну з Мануальних практик – про остеопатії. Дана методика передбачає м’який вплив лікаря руками на кістки, зв’язки і внутрішні органи пацієнта. Кажуть, що досвідчений остеопат здатний з закопаними очима точно сказати, скільки води в склянці, а також може відчути волосся під стосом паперу в тридцять листів.

Що таке остеопатія?

Один з основоположників цієї методики говорив про остеопатії так: «остеопатія – це робота, руками, серцем і совістю». Насправді, майстер може просто поклавши руки на голову людини, сказати, яка у нього була травма.

У людському організмі рухається все, включаючи кістки черепа. І хвороба виникає там, де немає руху і відбувається застій. Іноді цей застій навіть ще не можна діагностувати за допомогою аналізів. Остеопат повинен знайти ці сместившиеся органи і підштовхнути їх, щоб вони встали на свої місця.

Щоб вам стало зрозуміліше, це можна порівняти з машиною, що загрузла в ямі. Чим більше ви намагаєтеся вибратися, тим глибше увязаете, але варто комусь підштовхнути машину, як вона вибирається з ямки.

Остеопати просто допомагають зміщеному органу зайняти вигідну і природне для нього положення. Інфекції, травми і інші неприємності призводять до зміни стану різних органів в організмі, які в свою чергу передають хворобливі відчуття іншим органам. Остеопати знають, що проблема знаходиться не завжди там, де болить. Щоб знайти справжню причину болю лікарі застосовують більше 3000 технік. Наприклад, біль у шиї може виявитися передвісником виразки шлунка, а головний біль буває пов’язана з відхиленнями куприка. Остеопат буде лікувати причину виникнення болю, повертаючи рухливість суглобів і тканин, посилюючи прилив крові і знімаючи спазм. Серед багатьох проблем, які відбуваються в організмі, остеопат повинен визначити ту саму, яка псує рівновагу всіх систем в тілі людини.

Коли варто звертатися до остеопату?

До остеопату можна звернутися тоді, коли все вже спробували, але нічого не допомогло полегшити стан. Ефективність лікування буде прямо залежати від віку клієнта, тяжкості захворювання, часу, що пройшов з моменту травми, і чіткого дотримання рекомендацій лікаря.

Не можна звертатися до остеопату при гострих інфекційних і психічних захворюваннях, тромбозах, переломах кісток, хворобах головного і спинного мозку, проблемами із серцево-судинною системою в гострій фазі. Онкологію лікувати остеопатией не надто ефективно.

Дуже Корисно показати дитину остеопату відразу після народження. Деякі проблеми, які після народження можна усунути у дитини через три хвилини, через місяць можна буде усунути і за три роки лікування. Тому, наприклад, у Франції, де знаходиться одна з кращих шкіл остеопатії, лікарі знаходяться при багатьох пологових будинках. Вони допомагають усувати багато неприємності після народження дитини; визначають, чому дитина плаче; можуть позбавити від заїкання, дисплазії кульшового суглоба, перинатальної енцефалопатії, асиметрії голови, болі в животі, дитячого церебрального паралічу і багато чого іншого. Звичайно ж, це не означає, що не варто відвідувати педіатра або лікаря. Просто деякі хвороби краще лікуються при об’єднанні остеопатії та іншого напрямку медицини, наприклад психології.

Природно, в цій професії зустрічається багато шахраїв. На Заході лікарі проходять семирічний курс навчання. В Росії вчаться 3,5 року після отримання основного медичної освіти. При необхідності справжніх лікарів-остеопатії з дипломом можна знайти в Регістрі остеопатії Росії.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Підвищення імунітету народними засобами

У той час як великі уми медицини ретельно вишукують і розробляють все нові хімічні склади для різних лікарських препаратів, природа вже має в своєму арсеналі сотні готових помічників людському організму….

Синдром хронічної втоми: симптоми, профілактика, лікування

Зміст: Симптоми синдрому хронічної втоми Синдром хронічної втоми: профілактика і лікування Деякі терапевти і по сей день не згодні з тим, що Синдром хронічної втоми Являє собою захворювання, причому досить…

Бородавки: причини виникнення, види, методи лікування

Зміст: Як позбутися від бородавок? Види бородавок Бородавки — неприємні грубі утворення на шкірі. Бородавки можуть бути різного кольору і розміру, плоскі і випирають, шорсткі і гладкі. Чому з’являються бородавки?…