Тільки для справжніх пані!

Особливості прогрівання носа при нежиті

Особливості прогрівання носа при нежиті

Нежить є одним із симптомів застуди, вірусної інфекції. Він неприємний, приносить багато незручностей людині, однак вилікувати вже розвинувся не так-то просто. Нежить або риніт можливо полегшити, скоротити час нездужання. Для цього існують як медичні, так і народні засоби, одним з яких є прогрівання сіллю.

Багато людей задаються питанням: а наскільки безпечний такий метод лікування? Взагалі можна гріти ніс при нежиті? Не здатний це нашкодити якимось чином дорослим? Чи можуть його застосовувати діти?

Будь-який лікар в поліклініці підтвердить ефективність прогревающей процедури, але і остережет від її бездумного застосування. Дане лікування можливо при певних умовах і свідченнях

Як діє прогрівання?

Якщо гріти ніс сіллю при нежиті, в запалених тканинах піднімається температура. Це сприяє поліпшенню кровотоку і розширення судин. У тканинах швидше відбувається обмін речовин, усуває венозний застій, і зменшується набряк. Пошкоджені клітини слизової носової отримують можливість відновитися швидше. Виходячи з усього цього, можна сказати, що прогрівання носа при нежиті прискорює одужання і дитини, і дорослого.

Умови, при яких можливе проведення процедури і протипоказання

При виношуванні дитини

Гріти ніс при вагітності можна, якщо дотримані основні умови процедури. Остерігатися варто інших методів прогрівання, наприклад, гарячих ванн для ніг, тим більше із застосуванням гірчиці. Вони викликають кисневе голодування малюка, скорочення матки, викидень на ранніх термінах.

Якими бувають прогрівання?

Синя лампа застосовується при певних умовах: промені не повинні торкатися шкіри під прямим кутом; слід дотримуватися дистанції – не менше 20 см від обличчя, дітям – до 60 см; очі необхідно закрити. Немовлятам процедуру проводять уві сні, поклавши на віки смужку тканини.

Треба сказати, що подібного роду прогрівання не є основним засобом лікування риніту. Потрібно обов’язково тримати ноги в теплі, регулярно промивати носову порожнину, дотримуватися питний режим, не переохолоджуватися. В приміщенні важливо підтримувати вологість хоча б на рівні 40%. Для цієї мети використовуються зволожувачі повітря або мокрі рушники, якими покриваються батареї.

Прогрівайте носові пазухи лежачи, в цей момент кватирки повинні бути закриті. Не допускайте опіку шкіри. Для цього необхідно відстежувати комфортний рівень температури мішечки з сіллю або якого-небудь іншого зігріваючого засобу.

У виконанні процедури важлива регулярність і послідовність. 2-3 рази на день в один і той же час відкладайте всі справи і виконуйте необхідні дії. Не запускайте риніт: при перших симптомах потрібно починати прогрівання, і тоді неприємних наслідків, ускладнень і хвороб бактеріального характеру вдасться уникнути.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Особливості харчування при загостренні гастриту

Зміст статті: Основні правила харчування при гастриті Температурний режим Розмір порції Способи приготування їжі Основні принципи дієти Рекомендовані продукти Продукти під забороною Профілактика захворювання Всім відомо, що стан здоров’я безпосередньо…

Основні ознаки інфаркту міокарда у жінки в будь-якому віці

Зміст статті: Головні причини інфаркту міокарда Фактори ризику Ознаки інфаркту у жінок Перша допомога при нападі Після нападу Профілактика інфаркту міокарда Сама працює м’яз нашого тіла – серцевий м’яз (міокард)….

Облисіння у жінок: основні причини і лікування алопеції

Зміст статті: Причини випадіння волосся Види облисіння Можна повністю вилікувати алопецію? Перші симптоми Діагностика захворювання Лікування Фізіотерапевтичні методи боротьби з облисінням Оперативне втручання як спосіб лікування алопеції Народні засоби Щодня…