Тільки для справжніх пані!

Очищення порожнини рота і кишечника від шлаків: що таке шлаки, як їх вивести

Очищення порожнини рота і кишечника від шлаків: що таке шлаки, як їх вивести

Зміст:

Багато люди часто стикаються з такими хворобами, як ангіна, риніт, гайморит, фарингіт, артрит. Всі ці хвороби виліковні але ніхто не замислюється, що першопричиною їх є зашлакованість організму.

Що таке шлаки і звідки вони беруться?

Що таке шлаки, звідки вони беруться і чим вони шкідливі для нашого організму? Відповідь лежить на поверхні: в результаті роботи внутрішніх органів виділяються отруйні продукти обміну, тобто шлаки або токсини, які потрапляють в кров. При проходженні через організм кров «скидає» ці шлаки в різних місцях. Всі шкідливі і зовсім непотрібні речовини осідають десь у нашому організмі і роками там накопичуються. Якщо розібратися, то більшість захворювань виникає саме через зашлакованість організму.

Для профілактики, а також боротьби із з’являються захворюваннями слід періодично проводити очищення організму, а також дотримуватися лікувальних, очисних дієт. Ту виникає логічне запитання, чи можливо проводити очищення самостійно? Так, можливо! Але слід пам’ятати, що при наявності яких-небудь захворювань або при зниженому імунітеті цю процедуру слід проводити під наглядом лікаря.

Очищення порожнини рота від шлаків

З причинами і наслідками зашлакованості ми розібралися, пора приступити до очищення організму. Очищення потрібно починати з поверхневих органів. Наприклад, очищення порожнини рота і глотки усуває головні болі, допомагає при захворюванні очей, шлунка, серця.

Отже, для очищення порожнини рота і глотки необхідно:

Ці процедури слід проводити протягом тижня хоча б раз у два місяці. Виконуючи ці дії, ви не тільки очищаєте порожнину рота, але і багато органів, так як безліч токсинів саме через слину попадають у внутрішні органи.

Очищення кишечника від шлаків

Навіть страшно уявити, скільки шлаків накопичується в нашому кишечнику за все життя. Загальновідомо, що саме кишечник відповідає за колір обличчя і стан шкіри. Він забезпечує приємний запах з рота і від усього тіла.

Очищати кишечник від шлаків необхідно два рази на місяць, а тим, у кого видалили апендикс, взагалі раз в тиждень.

Увечері напередодні дня очищення потрібно промити кишечник клізмами. На наступний день їжу потрібно замінити соком із зелених яблук, якщо буде погане самопочуття можна зробити одну-дві клізми. Крім соку можна пити очищену воду, але не більше 1 літра і невеликими порціями.

На інший день можна їсти, тільки сніданок потрібно зробити легким.

Будь очищення тією чи іншою мірою благотворно впливає на всі органи. Для того щоб організм довше не зашлаковивался, після очищення тиждень необхідно дотримуватися дієти, уникати солі і обмежити споживання м’яса.

Піклуйтеся про себе і будьте здорові!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Соя: лікувальні властивості і застосування у косметології

Зміст: Лікувальні властивості сої Що можна приготувати з сої? А соя не шкідлива? Косметика з сої Маски з сої в домашніх умовах Сьогодні ми поговоримо про продукти, ліки і косметичні…

Можна швидко схуднути?

Давайте говорити відверто: якщо вам потрібно Схуднути швидко для того, щоб влізти в святкове плаття або вразити друзів своїм елегантним виглядом в купальнику – вам треба просто кілька днів нічого…

Очищення організму в домашніх умовах

Життєдіяльність нашого організму тісно пов’язана з навколишнім середовищем. Без повітря, води та їжі уявити існування нашого тіла практично неможливо. Однак у наш час екологічне благополуччя планети знаходиться під ударом промисловості,…