Тільки для справжніх пані!

Обереги для дому і сім’ї: 4 найсильніших, їх значення, де і як розмістити

Обереги для дому і сім'ї: 4 найсильніших, їх значення, де і як розмістити

Зміст:

Як зробити будинок своєї фортецею? Як захистити його від нечистої сили і поганої енергетики? І як зробити так, щоб у домі завжди панував спокій, любов і достаток?

Відповідь, до банальності проста. Фахівці в області магії стверджують, що достатньо придбати чотири оберега, які, на їхню думку, повинні бути в кожному будинку. З допомогою нижчеперерахованих предметів ви зможете вберегти свій будинок від напастей і безгрошів’я, а родину – від розладів і чвар.

Срібна ложка

Це оберіг, який обов’язковий у кожному домі! Він не тільки очищає дім від поганої енергетики, але і рятує сім’ю від невдачі, частих хвороб і непорозуміння у відносинах.

Для того щоб цей оберіг працював на повну потужність, зберігати його потрібно в темному місці, у тканинному мішечку і бажано окремо від іншої посудній начиння. Проте раз в місяць срібну ложечку потрібно діставати й використовувати на кухні при приготуванні їжі. Наприклад, ви зварили борщ на всю родину – завадьте срібною ложечкою його. Таким чином, ви зможете захистити своїх домочадців від хвороб і невдач.

А якщо в будинку хтось захворів, то знову ж таки, скористайтесь срібною ложкою. Ліки давайте хворому тільки з цієї ложки, і ви побачите, як він швидко піде на поправку.

Березовий віник

Силу цього оберегу виявили ще наші предки, які вважали прогрівання в лазні звільненням від всіляких недуг, як фізичних, так і психологічних. Тримати в будинку березовий віник – значить уберегти себе від дії злих духів і негативної енергетики, яку приносять з собою неждані гості.

Щоб оберіг був наділений потужною силою, його необхідно правильно виготовити. Для цього потрібно знайти белоствольную березу, зрізати з неї гілочки і акуратно обірвати з них все листя. Гілки потрібно перев’язати червоною ниткою і розмістити на кухні під стелею або в кутку. Але головна умова – віник повинен бути розміщений таким чином, щоб його ручка була вгорі. Крім цього, його можна використовувати для побутових потреб (змахувати пил або підмітати).

Мед

Кожен з нас чув про потужною цілющою силою меду, але далеко не всі знають, що цей продукт здавна вважався найсильнішим оберегом достатку і багатства. Для того щоб мед проявив свою магічну силу, необхідно провести певний ритуал. Купіть на ринку мед (без здачі), принести додому і налийте трохи в білу піалу. Візьміть пензлик, опустіть її у мед і зовсім трохи змастіть всі косяки, віконні та дверні прорізи, а також рамки дзеркал, що знаходяться у вашому домі. Цей ритуал необхідно проводити раз на місяць, у ранковий час. Таким чином, ваш будинок стане вашою фортецею, яку не проникне негативна енергія, а недоброзичливці ніколи не переступлять її поріг.

Підкова

Про це оберіг напевно чули багато, а ось про те, як його правильно використовувати – знають далеко не всі. Для того щоб підкова віддавала свою магічну силу, її потрібно правильно повісити. Причому вибір її положення залежатиме від ваших бажань. Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваш будинок мав хорошу енергетику, а домочадці жили в достатку, повісьте підкову кінцями вгору. Якщо ж ви хочете захистити себе і близьких від нечистої сили, псування та інших магічних впливів, то повісьте цей оберіг кінчиками вниз.

Якщо у вашому домі завжди будуть знаходитися ці магічні предмети, то в ньому буде тепло, спокійно, безпечно і по-домашньому затишно.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Яка кімнатна квітка підходить кожному знаку зодіаку?

Зміст: Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва Ваги Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби Квіти в будинку не тільки створюють сприятливий мікроклімат усередині приміщень, але і сприяють заряду позитивною енергетикою. Але…

Ворожіння на чаї: як правильно гадати, як розшифрувати знаки

Зміст: Правила ворожіння на чаї Розшифровка символів Щоб дізнатися про своє майбутнє, не обов’язково звертатися до професійних магам або ж проводити складні чаклунські ритуали самостійно. Достатньо лише задіяти побутову магію,…

Як очистити енергетику будинку і поставити захист

Зміст: Позбутися від негативу в будинку Позбутися від прокльонів і злих чар Встановити захист для дому Будинок – це незламна фортеця, в якій людина хоче відчувати себе затишно і безпечно….