Тільки для справжніх пані!

Низькокалорійна дієта

Низькокалорійна дієта

Зміст:

До відпустки залишилося зовсім небагато часу, якого не вистачить для поліпшення фігури класичними методами. В цьому випадку залишається одне – Низькокалорійна дієта, яка дозволяє позбутися від зайвих кілограмів за дуже короткий період часу.

Низькокалорійна дієта відноситься до екстремальних видів схуднення, тому дієтологи рекомендують використовувати її лише в крайніх випадках.

Переваги низькокалорійної дієти

Низькокалорійна дієта має ряд переваг.

По-перше, вона не викликає стрес у організму, як багато монодієти. Справа в тому, що в цей час можна харчуватися різними продуктами, найголовніше, щоб вони були низькокалорійними. Під час дієти Можна вживати варені курячі грудки, нежирні сорти сирів, знежирене молоко.

По-друге, низькокалорійна дієта діє на організм щадяще, так як жири «тануть» дуже повільно. В цьому випадку організм звикає до нової їжі і нового свого стану. Крім того, дієта зручна тим, що шкіра встигає скоротитися і не стає в’ялою, це є головним достоїнством низькокалорійної дієти.

По-третє, зазвичай жінки під час дієт відчувають нервозність, сильну роздратованість. При дотриманні низькокалорійного режиму харчування таких незручностей не виникає, так як не виникає сильне бажання «зірватися».

По-четверте, низькокалорійна дієта не тільки дозволяє непомітно і дуже комфортно позбутися від зайвих калорій, але і поліпшує обмін речовин, а це дуже важливо для здоров’я та краси. Щоб жири згорали більш ефективно, необхідно скоротити до мінімуму споживані вуглеводи і жири, а відсоток споживання рослинних і тваринних білків потрібно, навпаки, збільшити. Так можна буде уникнути атрофії м’язів і погіршення стану шкіри.

Особливості низькокалорійної дієти

У перші дні дотримання дієти виходить зайва рідина, в наступні дні починають розщеплюватися старі жири. У перші два-три дні, після деякого зменшення ваги, можливе припинення руйнування жирів. Але не варто турбуватися, організм набирає сили для подальшої роботи.

Під час дієти рекомендується додатково приймати Полівітамінні препарати, в яких міститься кальцій. Не варто забувати і про те, що потрібно звести до мінімуму споживання солі і слід пити багато води.

Меню низькокалорійної дієти

Як такого меню низькокалорійна дієта не має, є лише певні правила:

Якщо дотримуватися цих правил, то за тиждень можна скинути до чотирьох кілограмів зайвої ваги.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Рисова дієта

Зміст: Триденна рисова дієта Різноманітна рисова дієта Дієта «4 об’єму» Рисова дієта «2 страви» На сьогоднішній день серед бажаючих схуднути великою популярністю користується рисова дієта. І це не даремно, адже…

Чай для схуднення

Чай для схуднення – це трав’яний напій, застосування якого сприяє зниженню ваги. В збір, як правило, входять такі рослини, які іменуються сечогінні або проносні. Тому втрата ваги відбувається за рахунок…

Що таке карнітин та протеїн?

Для людей, що займаються силовими навантаженнями необхідно додаткове харчування. Карнитини і протеїни відносяться до груп добавок, які при спільному вживанні ефективно забезпечують організм необхідними білками і амінокислотами. Протеїн являє собою…