Тільки для справжніх пані!

Нетравлення шлунка: причини, симптоми, лікування

Нетравлення шлунка: причини, симптоми, лікування

Диспепсія шлунка, більше відома, як розлад зустрічається у величезної кількості людей. Основними причинами цього неприємного явища вважається малорухливий спосіб життя і неправильний прийом їжі. Нетравлення входить в список ознак проблем в роботі шлунково-кишкового тракту.

Саме тому його не варто ігнорувати, особливо якщо напади наздоганяють вас досить часто. Своєчасне лікування здатне позбавити від неприємних відчуттів і значно зміцнити здоров’я

Основні симптоми

Ознаки нетравлення шлунка нескладно розпізнати. Вони є загальними, незважаючи на розходження причин, що викликають неприємний симптом. Серед них:

Дані симптоми можуть спостерігатися під час їжі, через короткий час після її споживання і навіть при виконанні звичайних фізичних навантажень. Неприємні відчуття у дорослих людей здатні тривати невизначений час. Не виключено, що знадобиться медична допомога.

Вторинні симптоми

Якщо у вас розлад шлунку, то симптоми можуть бути первинні і вторинні. Виділяють 10 ознак, які відносять до останнього типу симптомів.

Треба відзначити, що дані симптоми можуть сигналізувати і про інших захворюваннях. Точний діагноз поставить лише кваліфікований лікар.

Фактори, що впливають на розвиток нетравлення

Найчастіше диспепсія викликається наступними причинами.

Для успішного лікування необхідно в першу чергу визначити причину, що викликала диспепсію. Тільки точна діагностика стане гарантією позбавлення від неприємних відчуттів і відновлення безперебійної роботи шлунково-кишкового тракту.

Крім того, встановлення факторів, що викликали проблему, допоможе у визначенні профілактичних заходів, які дозволять уникнути рецидиву.

Що стосується дитячого нетравлення шлунка, воно, як правило, зустрічається у малюків до року. Основна причина – неправильне кількість їжі або її невідповідний індивідуальним особливостям ШКТ складу.

Виділяють два типи диспепсії:

В залежності від виду нетравлення і складається індивідуальна схема лікування.

Причини функціонального нетравлення

Як випливає з назви, даний вид диспепсії може виникнути при функціонуванні організму певним чином. Як правило, такі збої добре піддаються коригуванню. Проблему викликають наступні чинники.

Причини органічного нетравлення

Диспепсія може бути лише додатковим ознакою більш серйозних проблем в роботі шлунково-кишкового тракту:

Даний вид нетравлення характеризується періодичними болями, які час від часу загострюються.

Як боротися з нетравленням шлунка?

Диспепсія пройде, коли буде усунута основна причина проблеми. Це, як правило, вимагає здачі аналізів та призначення медикаментозного лікування. Але ви завжди можете полегшити свій стан, дотримуючи певні правила:

Такі нескладні правила допоможуть значно полегшити стан. Крім того, вони підвищать ефективність медикаментозного лікування та суттєво наблизять одужання.

Таким чином, нетравлення шлунка не є самостійною хворобою. Це лише один з тривожних ознак проблем у функціонуванні шлунково-кишкового тракту, які потрібно вирішити якомога швидше.

Тому, якщо ви стали помічати, що часто страждаєте від диспепсії, зверніться до кваліфікованого фахівця, який призначить необхідні аналізи. За їх результатами буде розроблена схема лікування, після реалізації якої ви зможете надовго забути про проблеми.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Неприємний запах з рота і шлунка: причини патології

Багато людей помилково вважають, що поганий запах з рота – це тимчасове явище, яке відбувається одразу ж після чищення зубів. Але дуже часто трапляється так, що постійні випадки погіршення запаху…

Нежить: безпечне лікування народними засобами швидко і недорого

Зміст статті: Що таке нежить Чим же лікується від нежитю народ? Інші види допомоги Інгаляції Що може бути неприємніше закладеного носа, коли попереду цілий день активної роботи, публічний виступ або…

Морська сіль ефективно і безпечно позбавить від нежитю

Зміст статті: Чим допоможе морська сіль? Краплі в ніс Промивання Прогрівання Компрес При перших ознаках застуди Вибираємо правильну сіль Немає такої людини, яка б на собі не відчув, що таке…