Тільки для справжніх пані!

Нерозділене кохання — що робити? 5 рекомендацій від психолога

Нерозділене кохання - що робити? 5 рекомендацій від психолога

Зміст:

Як багато знайдеться в світі людей, які просто обожнюють дивитися жалісливі мелодрами або читати книги про нерозділене трагічної любові. Проте ситуацію, в якій одна людина любить, а інший – на жаль, ні, може потрапити кожен, адже від стріл лукавого Амура не застрахований ніхто. Але що ж робити, якщо вас спіткало це почуття, яке, на жаль, без відповіді? Нерозділене кохання — про неї ми і поговоримо.

Нерозділене кохання або невротична прихильність?

Як би не гірко це прозвучало для вух закоханої людини, нерозділеного кохання не існує. Любов – почуття, яке виникає між двома людьми, відповідно, йому потрібна якась віддача з боку, підживлення. Почуття, позбавлене взаємності, є скоріше невротичної прихильністю. Людина повністю йде в свої переживання, немов отримуючи насолоду від нескінченного програвання в уяві образів того, хто його відкинув. Ось на цьому моменті любов закінчує існувати як прекрасне, піднесене, творче почуття, і перетворюється на механізм, що веде до саморуйнування. Іноді емоції здатні взяти верх над розумними усвідомленням безвиході ситуації, і тоді починається маніакальна поведінка, агресія, яка може бути спрямована як назовні, так і всередину самої людини.

Нерозділене кохання — покарання… але для кого?

Така поведінка є в сутності покаранням, цілком незаслуженим для того, хто таки не зумів полюбити або не прийняв звернених до нього почуттів. Подумайте: в чому він винен? Можливо, в тому лише, що не розгледів, не зумів оцінити по достоїнству всі ваші блискучі риси і чесноти. Але чи потрібні вони йому? Навіщо намагатися нав’язати людині річ, зовсім для нього непотрібну, тим більше, яким буде ваше розчарування, коли, навіть якщо він і прийме це, то ні користі, ні радості вона не принесе. Так і з почуттям нерозділеності: навіть якщо схилити людину до вибору, через деякий час ви самі відчуєте душевну порожнечу, яка виникає і наростаючу, адже вашому партнерові немає чого вам повернути натомість вашої любові. Тому болючість відносин, що виражається в постійних сварках, нерозуміння, страждання — все це неминуче призведе до розлучення.

Поради психолога — що робити, якщо ваше кохання нерозділене

Звичайно, переконати закоханої людини в тому, що почуття і наміри його безпідставні і безперспективні, дуже важко. Тим більше, якщо він сам усвідомлює всю тяжкість ситуації, то вказувати на неї – значить, посилювати його емоційний криза і викликати ще більша мука. Тому, щоб полегшити біль ситуації і потім зовсім вийти з неї, варто прислухатися до наступних порад:

 • Прийміть все як є. І дайте собі час, щоб постраждати, пошкодувати себе, не йти від ситуації, не бігти від неї, а зупинитися і поринути з головою. Це потрібно пережити, так як ілюзії щодо несерйозності всього, що відбувається просто відтягнуть неминучу кризу.
 • Сублимируйте. Застосовуйте як розумова праця, так активну фізичну діяльність. Тим більше, адреналін і норадреналін, випліскуючи в таких видах спорту, як верхова їзда, скелелазіння, дельтапланеризм, та ін., посприяють у боротьбі зі стресом.
 • Просто налагодьте харчування. Іноді неправильне харчування може серйозно затримувати обмінні процеси, а разом з тим енергетичне напруження. До того ж, хорошими помічниками зможуть стати сауна, баня, масаж, адже за допомогою цих процедур з організму вийдуть токсини, і ви зможете відчути себе оновленими.
 • Дуже часто трапляється, що подібна ситуація служить отравительним пунктом особистісного зростання, самовдосконалення. Спробуйте «викласти» свої почуття на полотні, з допомогою глини та ін. Не дарма ж багато шедеври світової літератури, музики, живопису були створені під час сильних душевних переживань, які випробовували їх творці.
 • Не варто відразу вдаватися до нових знайомств, адже навіть при бажанні гарно провести час з новим знайомим, ви будете підсвідомо оцінювати і порівнювати. Взагалі не потрібно намагатися вибити «клин клином», так як спроба відчути ще більш сильні емоції може призвести до багатьох помилок, про які потім будете шкодувати.
 • Звичайно, щоб звільнитися від нерозділеного кохання потрібно чимало часу. Але переживши цю ситуацію і відпустивши її, ви будете відкриті і готові до зустрічі з тим чоловіком, який зуміє оцінити і розділити ваші почуття.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як попросити прощення у дівчини — 4 вірних способи

  Зміст: Найпоширеніші причини сварок у відносинах Чотири способи, як попросити прощення у дівчини Щоб зберегти ідеальні любовні стосунки, і чоловіки, і жінки повинні докладати до цього максимум зусиль. Адже сьогодні…

  Як попросити прощення у хлопця? Поради для дівчат

  Зміст: Чому люди сваряться? Як же попросити прощення у коханого хлопця? Далеко не всі відносини між чоловіком і жінкою розвиваються гладко. Адже кожна людина по-своєму егоїстичний і завжди прагне до…

  Як сказати хлопцеві про почуття? Поради та рекомендації

  Тривалий час ти не здатна думати ні про що інше, як про нього? Подруги, книги, улюблені захоплення, їжа і багато чого іншого вже не приносять такої радості і задоволення як…