Тільки для справжніх пані!

Натуральна кориця з медом – основа для схуднення

Натуральна кориця з медом – основа для схуднення

Красиве і струнке тіло хочеться мати кожному. Часу на фізичні навантаження не завжди вистачає. Використовувати принципи збалансованого харчування та косметичне обгортання можна без шкоди для особистого тайм-менеджменту. Скільки людей мріє знайти прості методи боротьби з жировими відкладеннями! Кориця з медом для схуднення є одним з універсальних та ефективних засобів, доступних кожному.

Чому від кориці з медом худнуть?

Палички кориці або порошок з неї і мед є натуральними засобами, що забезпечують метаболізм людини з новою силою. Кожен третій рецепт для бажаючих скинути зайву вагу містить в собі один з цих компонентів.

Чому так корисно пити або їсти ці продукти?

Кориця славиться своїми властивостями щодо нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту:

Для схуднення мед корисний з наступних причин:

Якщо проводити обгортання з медом, він покращує тургор шкіри, викликає приплив крові, що стимулює схуднення. Відбувається додатково розщеплення жирових відкладень в поверхневих шарах шкіри, що усуває ефект апельсинової кірки.

Як вибрати продукти для схуднення

Неважливо, скільки планується використовувати рецепт для схуднення з корицею і медом. Вибирати ці продукти потрібно правильно. Кілька рекомендацій, які дозволять підвищити ефективність речовин, навіть якщо робити просте обгортання з ними:

Якщо ці продукти використовується для косметологічних процедур, то потрібно стежити, щоб у них не потрапляла волога. Інакше обгортання не дасть очікуваного ефекту.

Застосовувати імбир з медом для схуднення в косметологічних процедурах не прийнято. Експериментувати з коренем цього рослини не варто.

Універсальні рецепти для схуднення

Будь-який рецепт слід перед активним впровадженням в меню перевірити. Кориця і мед є сильними алергенами, тому можуть підійти не всім. Іноді не можна пити суміші на їх основі, але можна проводити обгортання.

Любителям пити що-небудь, можна вибрати такий рецепт:

В результаті вийде 400 мл засобу. Після півгодинного відстоювання його можна пити.

Посилити жиросжигающие властивостей засобу дозволить рецепт з лимоном. Як зробити такий напій і скільки інгредієнтів треба? Слід:

Лимон і мед для схуднення можуть викликати загострення хронічних захворювань. Пити таку суміш потрібно при відсутності алергії і протипоказань з боку ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

Для тих, хто хоче сісти на дієту, корицю та мед можна додавати в будь-які страви. Це знизить обсяг споживання за рахунок швидкого насичення. Можна з’їсти мед для схуднення на ніч, запивши її склянкою холодної води. Попередньо за 3 години перестати вживати будь-яку іншу їжу.

В залежності від того, скільки потрібно скинути кілограмів, використовувати будь-який рецепт можна від тижня до місяця. Любителям чаю або кави з корицею можна пити їх систематично. Але організм звикне до впливу спеції на організм. Віддача по схудненню буде нижче. Наскільки, ніхто з експертів не скаже.

Як робити косметичні процедури з корицею і медом

Щоб рецепт косметичного коктейлю дав видимий результат, слід провести додаткову підготовку:

Найбільш поширений для тіла такий рецепт:

Крем може бути з перцем, пантенолом, апельсином або кави. Його структура не повинна бути жирною, інакше він не дозволить проникнути компонентів у шкіру.

Слід нанести на проблемні місця отриману суміш. Обернути все тіло спочатку термоплівкою, а потім накритися ковдрою. Кожен індивідуально вирішує, скільки проводити таку процедуру. Менше півгодини робити її нераціонально. Кориця з медом для схуднення не такі дешеві. Після закінчення процедури можна пити чай з медом для посилення ефекту, але не більше 1 чашки. Проводити обгортання потрібно раз в 2-3 дня. Мінімальна кількість сеансів – 7. Тоді силует оформляється.

Кожен обирає для себе рецепт швидкого і стійкого схуднення. Дотримання принципів раціонального харчування і рухова активність тільки покращують результати. Тому сподіватися лише на корицю з медом не варто. Потрібно здійснювати комплексний вплив.