Тільки для справжніх пані!

Наслідки куріння під час вагітності на ранніх термінах

Наслідки куріння під час вагітності на ранніх термінах

Кожен знає, якої шкоди можуть завдати здоров’ю сигарети. Про це починають розповідати зі шкільних років, і такі лекції супроводжують людину все життя. Але, тим не менше, кількість курців не тільки не скорочується, але і збільшується з кожним роком.

Особливу небезпеку нікотин являє для майбутніх мам, тому дуже важливо знати, як кинути палити під час вагітності. Наявність бажання і створення правильної установки стануть гарантією відмови від шкідливої звички.

Вплив нікотину на організм в період виношування дитини

Речовини, що містяться в тютюні, негативно впливають на всі органи людини. Від вдихуваного сигаретного диму страждає:

При цьому наслідки тютюну удвічі важче, коли мова йде про час виношування малюка. Курити під час вагітності – значить передавати всі отруйні речовини не тільки в організм майбутньої матері, але й дитини. Різниця в тому, що малюк отримує їх в більш концентрованому вигляді. Найчастіше організм, що перебуває на стадії зародження, не справляється з таким навантаженням, і ризик появи на світ дитини з проблемами зі здоров’ям різко зростає.

Майбутня мама повинна усвідомлювати, що кожне зволікання призводить до спазму дитячих судин, наслідком чого може стати кисневе голодування. Малюк буде просто задихатися в утробі.

Таким чином, виникає загроза народження недоношеної дитини, у якого вага і інші параметри тіла будуть сильно відрізнятися від норми. Крім того, такі діти частіше страждати від різних алергічних реакцій та інших захворювань з-за зниженого імунітету.

Навіть якщо у кращої мами народилася здорова дитина, не можна повністю виключати прояв різних відхилень у старшому віці. Наприклад, у школі може виявитися, що йому важко запам’ятовувати самі прості віршики, з’являться інші труднощі у навчанні. Але навіть якщо вагітній жінці пощастило народити абсолютно здорову дитину притому, що вона курила в період його виношування, це абсолютно непотрібний ризик. Немає ніякої гарантії, що вам пощастить. Тому, дізнавшись про щасливу подію, а краще за рік до зачаття, потрібно зробити все можливе, щоб якомога швидше відмовитися від тютюну.

Міфи про вплив куріння на організм при вагітності

Щоб зуміти відмовитися від нікотину, в першу чергу, необхідно знати всі міфи про вплив сигарет.

Таким чином, найкраще, що ви можете зробити для майбутнього члена сім’ї, – відмовитися від тютюну повністю.

Куріння на початку вагітності

Не завжди буває так, що зачаття заплановане. Часто майбутні мами продовжують вживати сигарети, ще не підозрюючи про зародження нового життя. Але як раз куріння під час вагітності на ранніх термінах є найбільш небезпечним. На даному етапі малюк ще не оточений плацентою, що означає його уразливість для будь-якого шкідливого впливу.

Крім того, саме на ранньому терміні починається формування всіх органів, а значить, будь-який ризик може призвести до найсумніших наслідків.

Доведено, що найбільш висока загроза виникнення патологій, які не пов’язані зі спадковістю, викликає саме вживання сигарет в перші тижні після зачаття.

Так, куріння на ранніх термінах вагітності може стати причиною цілого ряду небезпек.

Знаючи, наскільки серйозні хвороби можуть виявитися у майбутнього малюка, легше усвідомити необхідність повної відмови від сигарет, що на даному етапі життя. А коли є тверде бажання, мета завжди стає досяжною.

Як кинути палити

Якщо ви плануєте завести дитину, відмова від тютюну повинен наступити відразу після прийняття рішення про зачаття. Але якщо вагітність несподівана – необхідно кинути палити відразу, після того, як дізнаєтеся про своє становище.

В даному випадку важливо зробити це правильно, тому що зародження нового життя – це вже стрес для організму, і прощання з залежністю може стати чимось недосяжним.

Щоб відмовитися від тютюну повністю, потрібно правильно вибрати спосіб. Слід знати, що перехід на електронні сигарети або нікотинові пластирі не має ніякого сенсу, тому що шкідливі речовини будуть продовжувати надходити в організм. Згідно з дослідженнями, найвищий відсоток ефективності метод Аллена Карра, основоположником якого є успішний бухгалтер зі стажем куріння більше 30 років. Спосіб заснований на самоаналізі, в результаті якого настає розуміння того, що сигарети не приносять ніякої користі, в той час як загроза для здоров’я дуже велика.

Аллен Карр написав дві книги, в яких легкою мовою описуються всі пастки, в які потрапляє людина. Вони докладно розбираються, і з кожної прочитаної сторінкою у людини змінюється ставлення до тютюну. До кінця приходить розуміння, що сигарети – більше не предмет бажання, не спосіб досягнення цілей і не засіб від стресу. Це не більш ніж шкідлива звичка, від якої необхідно негайно позбутися.

Найважливіше, кидання проходить легко і безболісно, і можна не боятися, що знову виникне потяг до тютюну. Це особливо важливо для майбутніх мам, адже куріння протипоказане не тільки на ранніх і пізніх термінах вагітності, але і в період грудного годування.

А коли будуть пройдені ці етапи, потрібно задуматися про те, який приклад показує жінка своїм дітям. Адже, пояснюючи дитині шкоду від сигарет, складно очікувати розуміння з його боку, якщо мама сама курить. Саме тому відмова від сигарет має бути остаточним.

Також в період вагітності важливо враховувати, що небезпека для майбутнього малюка є не тільки активне куріння, але і пасивне. Тому дуже важливо виключити будь-поява нікотину в будинку, де очікується народження малюка. Це слід враховувати не тільки майбутнім батькам, але і всім гостям. Саме такий підхід повинен бути у мами і тата, які хочуть мати здорового і міцного дитини.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Допомагає гіпноз позбавитися від куріння?

Зміст статті: Що таке гіпноз проти нікотину? Працює гіпноз? Мінуси гіпнотичного впливу Який вихід є вірним? Кожен дорослий і навіть дитина знає, що куріння – це зло. Кожен залежний від…

Пити пиво — необачний крок в темряву, але як кинути

Зміст статті: Легко чи самому впоратися з пристрастю Домашні способи Настоянка чебрецю Настоянка червоного перцю У всі часи неабияк захоплені алкогольними напоями люди піддавалися атакам з боку здорової частини суспільства…

Пивний алкоголізм – бомба уповільненої дії

Зміст статті: У чому таїться небезпека Як лікуватися Відвар на основі чебрецю Рішення проблеми на психологічному рівні Пиво – це слабоалкогольний напій, який відомий ще з давніх часів. Має фортеця…