Тільки для справжніх пані!

Народні прикмети — горять вуха

Народні прикмети - горять вуха

Зміст:

Ще в стародавні часи у людей існували різні прикмети і забобони, і ґрунтувалися вони найчастіше на життєвому досвіді, накопичений поколіннями. У ті часи такі прикмети допомагали людям вижити в суворі часи, і захистити себе від несподіваних проблем.

Деякі прикмети існують і донині, і передаються з покоління в покоління. У теж час у кожного окремо взятої людини існує ряд своїх власних прийме, їх можна віднести до захисним властивостям людської психіки.

Вони у своєму роді нагадують певні ритуали, спрямовані на зниження порогу збудження, подумки заспокоюючи себе тим, що при певних діях і ритуалах вони захищають себе від можливих проблем.

Прикмети можуть нести в собі як позитивні, так і негативні моменти. При появі прикмети обіцяє позитивні емоції, такі як щастя, достаток, любов, здоров’я, людина заряджається позитивною енергією і стає більш оптимістичним.

При виявленні проблем негативного характеру, як наприклад, хвороба, смерть, горе людина подумки готує себе до отримання подібної інформації, як би стаючи сильніше можливих життєвих обставин.

Навіть якщо ви не вірите, ніякі прикмети і марновірства і не є шанувальником народного фольклору, деякі прикмети здатні зацікавити навіть самого глибокого прагматика.

Горить праве вухо прикмета

Якщо у вас горить праве вухо то прийнято вважати, що про вас кажуть приємні речі, хвалять. Також вважається, що якщо вгадати винуватця таких обговорень, то горіти вухо перестає. За іншими описами праве вухо може горіти при розпусканні пліток про вас, обговорюють ваші можливі провини. Зазвичай вважають, що це дуже близьке коло людей або родичів. Також часто говорять про те, що з вами хочуть зв’язатися з дуже важливого питання.

Горить ліве вухо народні прикмети

Горить ліве вухо, то це означає лайку в свою адресу, особливо прикмета вважається вірною, якщо печіння в лівому вусі супроводжується з не дуже хорошим загальним самопочуттям. Вважається, що при цьому пробивається захисна аура вашого тіла, і ви відчуваєте неприємні відчуття.

Горять вуха і щоки прикмета

Якщо горять вуха і щоки то тут взагалі безліч варіантів, навіть по днях тижня. Якщо це понеділок, струм грошей, якщо вівторок, то до нового знайомства, в середу до соре і так далі. Ще вірять в те, що при горінні вух та щік людини сильно лають і називають неприємними словами.

Народні прикмети — горять обидва вуха і обличчя

Горять обидва вуха і обличчя то вашу персону активно обговорюють, приділяючи особливу увагу вашим особливостей. При цьому вважається, що людина, яка вас обговорює ображаюсь на вас.

У будь-якому випадку, вірите ви чи ні, у кожній приймете можна почерпнути щось корисне, адже вона існує не одне покоління.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як почистити срібло в домашніх умовах? 11 ефективних методів

Зміст: Чи можна самостійно почистити срібло будинку, якщо воно потемніло? Як і чим почистити срібло від чорноти? Як почистити срібло з каменем? Як почистити срібло содою? Як вдома почистити срібні…

Обереги для дому і сім’ї: 4 найсильніших, їх значення, де і як розмістити

Зміст: Срібна ложка Березовий віник Мед Підкова Як зробити будинок своєї фортецею? Як захистити його від нечистої сили і поганої енергетики? І як зробити так, щоб у домі завжди панував…

Яка кімнатна квітка підходить кожному знаку зодіаку?

Зміст: Овен Телець Близнюки Рак Лев Діва Ваги Скорпіон Стрілець Козеріг Водолій Риби Квіти в будинку не тільки створюють сприятливий мікроклімат усередині приміщень, але і сприяють заряду позитивною енергетикою. Але…