Тільки для справжніх пані!

Мішки і синяки під очима: як усунути неприємний ранковий сюрприз?

Мішки і синяки під очима: як усунути неприємний ранковий сюрприз?

Великі мішки під очима – це не тільки непривабливий косметичний дефект, але і сигнал, що попереджає про те, що зі здоров’ям не все гаразд. Щоб позбутися цього недоліку, спочатку слід встановити, чому утворюються мішки під очима, а вже потім вирішувати, що робити.

Причини появи мішків під очима

Дівчина, виявивши під очима мішки, впадає в паніку. Звичайно, вона намагається зрозуміти, від чого цей ранковий сюрприз міг з’явитися. Причини появи мішків під очима у жінок і чоловіків не розрізняються. Серед основних факторів, що провокують виникнення цієї проблеми, можна виділити наступні:

Якщо з’явилися мішки під очима, то це свідчення того, що під шкірою сталося скупчення рідини. У тому випадку, коли проблема пов’язана з патологією нирок, набряки проходять через якийсь час. Як правило, протягом доби вони повинні зникнути.

Поява мішків під очима може бути пов’язано з втратою шкірою еластичності. Це пояснюється старінням організму і порушенням обмінних процесів.

Народні засоби для усунення набряклості

Мішки під очима, що з’явилися вранці, турбують багатьох. Чому так відбувається? Як ми вже з’ясували, точну причину зможе назвати тільки лікар. У повсякденному житті можна приховати за допомогою косметики мішки під очима, але лікування все одно необхідно.

Усунути набряки можна за допомогою різних косметичних засобів. При купівлі уникайте косметики з присутністю ароматизаторів або інших продуктів нафтопереробки. Синтетичні добавки в складі таких коштів здатні посилити синці і набряки, а позбавитися від них буде вже не так просто.

Набагато краще і безпечніше спробувати перевірені народні способи усунення набряків. Давайте ознайомимося з деякими рецептами.

Гімнастика для очей

Якщо під очима починають з’являтися синці та мішки, то можна починати робити просту гімнастику для очей. Комплекс вправ зміцнює м’язи повік, покращує лимфоток. Ці вправи можна робити в будь-якому місці і в будь-який час.

 • По Черзі закривати і відкривати очі. Виконати по 10 разів для кожного ока.
 • Обвести очима зліва направо широке коло. При цьому голову потрібно тримати нерухомо. Зробити 5 оборотів в одну сторону, стільки ж – в інший.
 • Голову тримати прямо. Очі закрити щільно на 10 секунд, потім відкрити очі і дивитися вгору протягом 10 секунд. Розслабитися, подивитися вдалину. Вправу виконувати 5 разів.
 • Швидко поморгати протягом хвилини. Закрити очі на 10 секунд. Не потрібно сильно мружитися, лицьові м’язи повинні знаходитися в розслабленому стані. Після цього відкрити повіки. Повторити 5 разів.
 • Профілактика появи мішків під очима

  Мішки, що з’явилися під очима, причини і лікування яких повинен встановлювати лікар, можна попередити.

  Важливо приділяти належну увагу своєму здоров’ю. Потрібно вживати достатню кількість рідини (до 2 літрів в день). Обов’язково гуляти на свіжому повітрі. Намагатися не перевтомлюватися і висипатися.

  Мішки можуть утворюватися з-за того, що людина неправильно спить. У тих, хто любить спати на боці і на животі, набряки бувають частіше.

  Щоденне меню обов’язково має включати продукти, що сприяють виведенню зайвої рідини з організму. Їжте каші, гарбуз у будь-якому вигляді, цільнозерновий хліб.

  Намагатися не нервувати через дрібниці. Адже багато проблем зі здоров’ям виникають із-за негативних емоцій.

  Маючи уявлення про те, чому з’являються мішки під очима, можна швидко і ефективно боротися з цією недугою. Зміна способу життя, усунення негативних факторів, корекція харчування допоможуть позбутися від мішків під очима і повернути привабливий вигляд.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Мелірування та колорування: нові способи фарбування волосся

  Зміст статті: Що таке мелірування Протипоказання Види мелірування Техніка освітлення Колорування Види колорування Відмінності мелірування від колорування Жінкам властиво прагнути до досконалості власного образу, але тенденції в моді швидко змінюються,…

  Медово-гірчичне тепле обгортання: позбавляємося від целюліту і жирових відкладень

  Зміст статті: Вплив меду і гірчиці на тіло Особливості процедури Обов’язкова консультація з лікарем Послідовність дій Кращі рецепти Рекомендації Жінки завжди хочуть виглядати якомога привабливіше, красивіше, молодше. Вони постійно прагнуть…

  Масло чорного кмину як засіб для розкішного волосся

  Батьківщиною чорного кмину є Південно-Західна Азія і Середземномор’я. У наш час цю рослину культивують у різних країнах світу. Чорний кмин є однією з найдавніших прянощів і відноситься до лікарських рослин,…