Тільки для справжніх пані!

Метеозалежність: причини, симптоми, лікування

Метеозалежність: причини, симптоми, лікування

Зміст:

«Що-то нога розболілася, напевно, завтра буде дощ!»- скаржиться літня жінка. «У мене вчора так боліла голова, а ввечері випав сніг.»- каже подрузі молода особа. Як часто в нашому житті ми чуємо подібні висловлювання. Що це таке? Чому люди реагують на погодні явища і іноді можуть їх навіть пророкувати? Це Метеозалежність.

Вперше цю залежність виявив Гіппократ, який побачив зв’язок між природними явищами та загостреннями хронічних захворювань. Вважається, що в нашій країні 35% населення страждають від зміни погоди.

Симптоми метеозалежності

Які симптоми метеозалежності?

У одних людей болять суглоби, в інших — серце, у кого-то «стрибає» тиск чи болить голова, у когось з’являються. Все це реакція на перепади атмосферного тиску, на магнітну бурю або на вітер. Для когось — це тимчасове нездужання. Але для людей з хронічними захворюваннями метеозалежність може стати серйозним випробуванням. Передусім страждають сердечники. Майже 90% таких людей реагують на магнітні бурі і особливо на високу вологість повітря. При наближенні грозового атмосферного фронту для них виникає небезпека інфаркту або нападу стенокардії. Різкі зміни метеоумов можуть впливати на старий перелом, на хворі судини і слабкі ланки нервової системи. Відомо, що у людей з ампутованою кінцівкою, починає «хворіти» ця рука або нога. Але навіть здорові люди можуть відчувати сонливість або навпаки перезбудження при зміні погоди.

Лікування метеозалежності

Як допомогти своєму організму? Як вилікувати метеозалежність?

В першу чергу лікувати основне захворювання. Друге, стежити за прогнозом погоди. І, хоча синоптики частенько помиляються, все ж основні повідомлення можна взяти до уваги. Обов’язково. Прогулянки на свіжому повітрі, загартовування, повітряні ванни, прийом вітамінів, правильне харчування — все це допоможе вам бути більш стійкими до змін погоди. Перед зміною погоди бажано не навантажувати себе фізично і розумово. Гіпертонікам слід заздалегідь приймати препарати, що знижують тиск, а гіпотонікам — підвищують тонус судин. А коли настане цей несприятливий день намагайтеся менше їсти, в меню повинні переважати молочно-кислі продукти, овочі, фруктові соки, страви з риби, мінеральна вода. Необхідно виключити важку їжу, все гостре і, звичайно, алкоголь. В цей день можуть допомогти трав’яні чаї з глодом, м’ятою і пустирником.

Підтримуючи таким чином свій організм, ви не позбавитеся від метеозалежності повністю, але значно поліпшите свій стан. І, можливо, заспіваєте з усіма: «У природи немає поганої погоди»…Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Герпес: причини, симптоми, стадії, лікування

Зміст: Причини герпесу Симптоми, стадії і лікування герпесу Що робити, якщо губи обметало герпетическими висипаннями? Помилково думати, що замаскувати і ніхто нічого не помітить. Не тут то було. Невже скасовувати…

Застуда на губах

Багатьом знайоме таке неприємне явище, як Застуда на губах, по-науковому його називають. Спочатку з’являється неприємний свербіж, печіння, потім пухирці, поступово на місці бульбашок утворюються виразки, які псують зовнішній вигляд і…

Цистит: причини, профілактика, лікування

Зміст: Причини циститу Симптоми циститу Лікування циститу Профілактика циститу Цистит або запалення сечового міхура — неприємна хвороба. З цим захворюванням стикаються і чоловіки, і жінки. Але за статистикою — 60%…