Тільки для справжніх пані!

Мелірування та колорування: нові способи фарбування волосся

Мелірування та колорування: нові способи фарбування волосся

Жінкам властиво прагнути до досконалості власного образу, але тенденції в моді швидко змінюються, тому дами регулярно змінюють імідж і зачіски. Сьогодні популярними техніками фарбування волосся стали мелірування та колорування. Однак не всі знають, чим вони різняться, тому поспішаємо поділитися цією важливою інформацією.

Що таке мелірування

Мелірування – це освітлення невеликої кількості прядок. При цьому використовуються хімічні засоби, знебарвлюючі волосся за допомогою видалення натурального пігменту. Ступінь освітлення залежить лише від тривалості впливу препарату на шевелюру. Такий вид фарбування застосовується для створення натурального ефекту злегка вигорілих волосся. Він допоможе приховати:

Темне волосся складніше піддаються мелірування, так як вони містять більше фарбувального пігменту. Однак існують види мелірування, які підійдуть і темноволосим дівчатам.

Протипоказання

Мелірування не варто робити, якщо ваші локони:

Якщо ви все ж зважитеся при наявності цих факторів на проведення процедури мелірування, то результат може бути зовсім не той, на який ви розраховували.

Види мелірування

Мелірування в традиційному його розумінні, рекомендоване власницям шевелюри від русявого до світло-каштанового відтінку, як і раніше актуально, але з’явилися й нові його види:

Техніка освітлення

Мелірування можна виконати наступними методами:

Практично всі ці способи можна здійснити в домашніх умовах, якщо є достатні для цього навички.

Колорування

Колорування – це фарбування шевелюри в різні кольори (від двох до десяти) для створення яскравого образу. При цьому можуть забарвлюватися все волосся або тільки частину пасм. У міру відростання волосся зачісці буде потрібно корекція, інакше вона буде виглядати неохайно.

Колорування – досить складна процедура, тому для її проведення слід звернутися до досвідченого майстра, інакше результат може суттєво відрізнятися від того, що було задумано.

Види колорування

Виділяють колорування наступних видів:

Відмінності мелірування від колорування

Розібравшись в суті кожного з видів фарбування, резюмуємо все вищесказане і відзначимо, чим відрізняється мелірування від колорування:

 • Основна відмінність полягає в техніці перетворення шевелюри: мелірування (в традиційному розумінні) – це освітлення волосся, а колорування – фарбування в кілька відтінків.
 • Мелірування створює природний ефект, а колорування, швидше, –екстравагантний.
 • Процес мелірування простіше, тому його можна виконати і в домашніх умовах, а ось колорування краще довірити професіоналові.
 • Локони після колорування потребують корекції набагато частіше, так як відросле коріння виглядають у цьому випадку безглуздо.
 • Колорування можна проводити на забарвлених волоссі, а мелірування – ні.
 • Мелірування підходить для світлого волосся, а колорування можна робити і на темне волосся, попередньо освітливши ділянки, які цього потребують.
 • Вибираючи мелірування або колорування, пам’ятайте, що жінка повинна виглядати не тільки привабливо, але і відповідно до статусу і нагоди. Оцініть всі можливі ризики для шкіри голови і пасом. Враховуйте стан волосся, наявність алергічної реакції, способи догляду за фарбованим волоссям. І ніколи не забувайте, що природна краса – безцінна.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Медово-гірчичне тепле обгортання: позбавляємося від целюліту і жирових відкладень

  Зміст статті: Вплив меду і гірчиці на тіло Особливості процедури Обов’язкова консультація з лікарем Послідовність дій Кращі рецепти Рекомендації Жінки завжди хочуть виглядати якомога привабливіше, красивіше, молодше. Вони постійно прагнуть…

  Масло чорного кмину як засіб для розкішного волосся

  Батьківщиною чорного кмину є Південно-Західна Азія і Середземномор’я. У наш час цю рослину культивують у різних країнах світу. Чорний кмин є однією з найдавніших прянощів і відноситься до лікарських рослин,…

  Олія з плодів дерева ши для розкішного волосся

  Зміст статті: Трохи про каріте Користь для волосся Правила застосування Масло ши в поєднанні з оливковою Маска для сухих і ламких волосся Маска для обсягу волосся Маска проти випадіння на…