Тільки для справжніх пані!

Масло і мазь туї при нежиті

Масло і мазь туї при нежиті

Давно відомі унікальні лікувальні властивості туї, завдяки яким вона чудово зарекомендувала себе в народній медицині. На батьківщині дерева, в Північній Америці, індіанські племена вшановували його як символ довголіття. У 19 столітті рослини почали отримувати масло, яке дуже швидко набуло популярності як ефективний протизапальний засіб. Широко застосовується туя від нежиті і в наші дні.

Способи використання

Туевое масло отримують з зелених гілочок і крихітних шишок довгим випарюванням їх відвару або його перегонкою. Утворилася речовина відрізняє трохи жовтуватий колір і приємний насичений запах. Як і відвари, приготовані з різних частин рослини, масло має імуномодулюючі та протизапальні властивості. Його застосовують у комплексному лікуванні, коли пацієнту поставлений діагноз риніт і синусит.

Існує кілька способів використання в лікуванні олії туї при нежиті.

Правила застосування масла

Треба зазначити, що туя містить особливу речовину, властивості якого ще не до кінця вивчені, тому масло від нежитю може застосовуватися в комплексному лікуванні дорослих і дітей лише за призначенням лікаря і з дотриманням кількох простих правил:

В аптеках продаються гомеопатичні кошти російського виробництва, що містять всього 15 відсотків ефірних масел. Більш концентроване масло не рекомендується для закапування в ніс. Перед використанням потрібно ознайомитися з додається до засобів інструкцією.

Мазь з туевого масла

Хорошим засобом від нежитю для дітей є мазь, приготовлена з туевого масла на основі вазеліну. М’яко впливаючи на слизову, вона перешкоджає її висиханню і утворення кірочок. Відновлення активного виділення слизу сприяє швидкому одужанню. Особливо часто таку мазь рекомендують при хронічному нежиті. Процедура виконується просто – треба просочити ватні тампончики засобом і закласти їх у ніс на кілька хвилин.

Приготувати мазь можна і самостійно, розтопивши на водяній бані яку-небудь жирову основу з висушеними пагонами і шишечками туї. В якості основи підійде будь-яке масло або нутряний жир. Основним компонентом домашнього засобу туя – чотири частини від всієї маси. Ромашка і евкаліпт складають по одній частині. Для отримання більш рідкої консистенції можна додати кілька мілілітрів ланоліну.

Потомив суміш півгодини на водяній бані, її треба процідити і додати прополіс і гліцерин. Мазь і туя від нежиті, які турбують часто, можуть зберігатися в холодильнику. Так виходить не готувати препарат часто і застосовувати його при необхідності.

Потужне терапевтична дія дозволяє застосовувати масло туї при нежиті у дітей, якщо мова йде про гомеопатичний препарат. Тим не менш, перед його вживанням потрібно проконсультуватися з кваліфікованим лікарем і дотримуватися його рекомендацій.