Тільки для справжніх пані!

Масло чорного кмину як засіб для розкішного волосся

Масло чорного кмину як засіб для розкішного волосся

Батьківщиною чорного кмину є Південно-Західна Азія і Середземномор’я. У наш час цю рослину культивують у різних країнах світу. Чорний кмин є однією з найдавніших прянощів і відноситься до лікарських рослин, недарма здавна кминне масло з успіхом використовували східні жінки. Давайте дізнаємося, чому це засіб так їм подобалося.

Склад масла чорного кмину

Основна цінність кмину полягає в тому, що до його складу входить понад 100 корисних мікроелементів, серед яких є прискорювачі природній регенерації клітин: ліпаза, токофероли, ензими, алкалоїди, флавоноїди.

Плоди чорного кмину на 35 % складаються з масла, вони містять вітаміни групи В, кальцій, цинк, залізо, мідь, фосфор, тобто повноцінний натуральний склад, особливо корисний для організму.

Ефірний екстракт чорного кмину являє собою рідину жовтого кольору із запахом малини. Масло включає у свій склад такі цінні інгредієнти, як:

Популярність кминного екстракту полягає в тому, що вона надає активний вплив проти випадіння волосся, появи лупи, ламкості і посічених кінчиків.

Крім того, цей засіб є сильним антиоксидантом, а вчені довели, що своїм антибактеріальною дією воно перевершує такі антибіотики, як ампіцилін, гентаміцин, тетрациклін. Тому засіб активно використовують при запальних процесах шкіри голови, бактеріальних та грибкових інфекціях, воно сприяє регенерації клітин шкіри і зміцненню коренів волосся, запобігаючи облисіння.

Рецепти масок з використанням чорного кмину

Краще всього використовувати масло кмину для волосся у вигляді корисних масок. Цей продукт потрібно поєднувати з іншими корисними інгредієнтами, так як він занадто концентрований, що може спровокувати появу алергії.

Масло чорного кмину для волосся по праву вважається чудовим засобом, так як має протизапальну, зміцнювальний, що відновлює і захисну дію. Корисно використовувати масло для будь-якого типу волосся, необхідно лише дотримуватися рецептури.

Як бачите, рецептів дійсно багато, є з чого вибрати. Пробуйте, шукайте свою маску. Найважливіше: чим довше буде час витримки, тим краще. Достатній термін часу поживні речовини встигнуть проникнути в структуру волосся і шкіру. Тому не шкодуйте часу на догляд за собою. Ваші локони віддячать здоров’ям, силою, блиском і красою.