Тільки для справжніх пані!

Лікувальні властивості алое

Лікувальні властивості алое

Зміст:

Алое… у кого в будинку немає цього чудового рослини?! Звичайно, воно не блищить красою, але зате його по праву можна назвати Домашнім лікарем, адже Лікувальні властивості алое багатогранні й різноманітні.

Алое в медицині

Застосування алое в медицині має глибоку історію. Ще античні лікарі лікували їм багато недуг. Сучасні дослідження показали, що в алое містяться вітаміни, ферменти, оксиатрахиновие і антрениловие глікозиди, мікроелементи, смоли, ефірну олію. При зовнішньому застосуванні Алое добре допомагає при лікуванні хронічних і гострих запальних процесів. Його сік — Ефективний стимулятор, який значною мірою прискорює процес регенерації та утворення нових клітин. Цим пояснюється його здатність запобігати старіння шкіри.

Алое — біогенний стимулятор

Максимальну користь від соку алое можна витягти, обробивши його за Методом стимулювання біогенного. Найбільш розвинені листя трохи надрізають у підстави, а потім обривають. Лист алое легко відокремлюється від стебла, а сік з нього не випливає. Листя перед збором соку промивають в кип’яченій воді кімнатної температури, потім дають їм обсохнути, потім поміщають в щільно закривається посуд і ставлять на 12 днів у холодильник. У холодильнику температура повинна бути від +4 °С до +8 °С. Потім листя перебирають — видаляють почорнілі частини. З якісної сировини готується сік (можна з допомогою м’ясорубки або соковижималки), який зберігається в холодильнику. В нього додають спирт як консервант (на 8 частин соку — 2 частини спирту).

Суть методу біогенного стимулювання полягає в тому, що у відокремлених від листках рослини, які поміщені в холод і темряву, припиняються життєві процеси. Але в цей же час рослинні клітки збирають всі сили для того, щоб не загинути. В них утворюються особливі речовини — біогенні стимулятори, які порушують життєдіяльність клітин гинуть. Коли вони потрапляють в організм людини, то стимулюють клітини у хворих органах, завдяки чому й сприяють їх одужанню.

З соку листя алое, які пройшли біостимуляція, можна робити Примочки. Це чудовий засіб, що запобігає появі зморшок, а також використовується для лікування вугрового висипу, запалень і подразнень. Сік сприяє якнайшвидшому загоєнню наривів і ран. Декілька крапель його можна додавати в живильний крем.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Самооцінка. Як підняти самооцінку?

Самооцінка, а точніше її рівень, дуже сильно впливає на наші вчинки: люди із заниженою самооцінкою, вважаючи себе невдахами, навіть не знають про свої можливості говорити про реалізацію цих можливостей взагалі…

Лікування ангіни народними засобами

Зміст: Настій ромашки, календули та евкаліпту при боротьбі з ангіною Відвар листя волоського горіха при лікуванні ангіни Лікування ангіни відваром кори дуба Лікування ангіни соком червоного буряка Ангіну не складної…

Народні засоби лікування варикозного розширення вен

Вени в нашому організмі відіграють одну з найважливіших ролей. Вони є своєрідним засобом, який транспортує нашу кров до серця. Кров у них рухається завдяки скороченню м’язів. Причин варикозного розширення вен…