Тільки для справжніх пані!

Кориця з бджолиним медом – швидка допомога при різних захворюваннях

Кориця з бджолиним медом – швидка допомога при різних захворюваннях

Кориця з медом є практично в кожному будинку. Це корисні продукти для краси і здоров’я, а також і важливі спеції. Про цілющість меду знають багато, а ось з лікувальними властивостями кориці знаком не кожен. Насправді – це прекрасне поєднання інгредієнтів, яке здатне допомогти відновленню і зміцненню здоров’я.

Смачна приправа кориця

Для виробництва цієї спеції застосують кору коричного дерева і висушують. Батьківщиною приправи вважається Шрі-Ланка. В складі можна зустріти смолу, дубильні речовини і харчове волокно. У кориці є багато кальцію. А всім відомий аромат надає ефірну олію.

Багато знають про кориці, як про приправі, яку використовують для приготування продуктів хлібопечення і для зігрівального глінтвейну. Тим не менш, це не головні властивості.

Лікувальні характеристики кориці:

В залежності від захворювань можна підібрати підходящий рецепт. Але у кориці є й протипоказання, тому вона корисна не для всіх. І при наявності яких-небудь проблем зі здоров’ям, її слід вживати з обережністю.

Коли кориця шкідлива:

Корисні якості меду

Про це продукт і його цілющі властивості знає кожен. Розглянемо більш докладно.

Чим цінний мед:

Цей продукт є натуральним лікарським засобом. Він допомагає при лікуванні різноманітних хвороб. Це кашель, бронхіт, пневмонія, коліт, проблеми з печінкою, ангіна, стоматит тощо. Обережно вживати мед слід при алергії на нього і індивідуальної нестерпності.

Поєднання кориці і меду для здоров’я

Якщо правильно поєднувати і вживати ці два компоненти, користь буде величезною. Кориця з медом дуже цілюща. Головне – вибрати підходящий рецепт і знати міру.

Кориця з медом для організму важлива з наступних причин:

Кориця з медом може бути застосована в різних галузях і для різноманітних цілей. Кожна жінка знайде для себе улюблений рецепт, який допоможе виглядати краще і здоровіше.

Корисні рецепти

Щоб ефект для організму був краще, важливо, щоб інгредієнти мали високу якість. Особливу увагу слід приділити вибору меду. Він повинен бути натуральним. Про це свідчать наступні ознаки: не повинно бути піни і розшарувань, продукт не має світлих прожилок, його колір – чистий, а запах – приємний.

При простудних захворюваннях добре діє наступний рецепт. Потрібно взяти столову ложку меду і три чайні ложечки кориці. Розмішати все в чашці з теплою водою. Вживати протягом дня, три рази.

Якщо є проблеми зі шкірою, потрібно в рівних дозах перемішати корицю та мед і нанести на проблемну зону. Допомагає для терапії екземи, грибка та інших видів шкірних захворювань. А для позбавлення від прищів потрібно змішати чайну ложку кориці і три столові ложечки меду. Склад рекомендується наносити на обличчя двічі в день. Через два тижні такого лікування з’явиться результат – чиста шкіра.

Для освіження дихання потрібно перемішати по чайній ложці інгредієнтів і полоскати рот. Приємний запах буде радувати весь день.

Якщо є хвороби ШЛУНКОВО-кишкового тракту, добре допомагає наступний рецепт. Потрібно взяти мед і посипати його корицею. Цю суміш вживати до їжі. Лікує виразку шлунку, регулює процес травлення, допомагає зменшити газоутворення.

Кориця з медом благотворно впливають на організм. У цьому поєднанні продуктів багато корисних компонентів. При наявності яких-небудь проблем важливо вибрати найбільш підходящий рецепт і застосовувати його для зміцнення свого здоров’я.


Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи: