Тільки для справжніх пані!

Корисні властивості ягід Годжі

Корисні властивості ягід Годжі

Годжі – дерев’янисте рослина, раніше відоме як «дереза звичайна». Плоди цього чагарника використовуються в якості приправи в китайській кухні. Завдяки свої цілющим властивостям вони знайшли застосування і як засіб для лікування і профілактики багатьох патологій. І свіжі, і сушені ягоди Годжі можна зустріти у двох різновидах чорні і червоні.

Відмінності червоних і чорних ягід

Червоні Годжі використовуються в східних країнах вже кілька тисячоліть. У Китаї, наприклад, ця рослина асоціюється зі здоров’ям і молодістю. Японські вчені довели, що в ягодах міститься велика кількість біоактивних речовин, здатних позитивно впливати на біохімічні процеси. Свіжі червоні плоди мають солодкуватий присмак, що зникає при заморожуванні. Якщо їх є висушеними, то може здатися, що вони дещо смачніше свіжих. До застосування рекомендується не більше десяти ягід за день.

Чорні ягоди Годжі ростуть в диких умовах. Можна відзначити, що їх ефективність в рази вище, ніж у червоних. Чорні ягоди Годжі в рясних кількостях можна зустріти на одному з плато Тибету – Цинхай. Опис плодів говорить про їх унікальному складі: вони відрізняються великим вмістом антоціанів – рослинних пігментів, які мають антиоксидантні властивості. Чорні ягоди Годжі можна використовувати для заварювання чаю. Для його приготування слід кілька плодів залити гарячою водою і залишити для настоювання. Після вживання чаю рекомендується з’їсти ягоди.

Цілющі властивості плодів

Свіжі і сушені ягоди надають позитивний вплив на всі системи організму, що покращує самопочуття і якість життя. Їх можна їсти як для терапевтичної корекції, так і для профілактики серйозних захворювань. Можна більш детально розглянути вплив цих плодів на організм людини виходячи з рівня впливу.

Комплексний вплив на серцево-судинну систему, що дозволяє використовувати ці ягоди для терапії та профілактики широкого спектру захворювань. Їх вплив на організм передбачає:

Прийом плодів при онкологічних проблеми викликає зменшення ризику ракових хвороб у результаті стримування генетичних мутацій і блокування вільно-радикальних процесів. Крім того, вони показані при реабілітації після лікування онкологічних захворювань, при комплексній терапії ракових патологій, для придушення побічних дій хіміотерапії.

Крім того, продукт впливає на травну систему. Він здатний поліпшувати апетит та пригнічувати діарею. З боку нервової системи реакція на прийом ягід зводиться до поліпшення сну, настрою. Продукт використовується для лікування легких форм депресії. У Китаї зустрічається опис цих плодів під назвою «ягоди щастя», тим не менше їх рекомендується їсти в розумних кількостях.

Правильне схуднення

Плоди мають виражену антицелюлітну дію, також сприяють зменшенню обсягів жирової тканини та нормалізації ваги. Їх регулярне вживання веде до поліпшення метаболічних реакцій. Можна їсти не більше десяти ягід в день, і тоді ефект не змусить себе чекати.

Варто відзначити, що свою нинішню популярність ці ягоди придбали саме завдяки сприятливому впливу на зниження ваги і використання у складі різних дієт. Схуднення за їх допомогою не має шкідливого впливу на організм людини, а навпаки, сприяє зміцненню здоров’я.

Вплив на вміст глюкози в крові

Плоди знижують концентрацію глюкози у сироватці крові, що дозволяє застосовувати їх для лікування початкових проявів діабету. Крім того, якщо є даний продукт, то можна зміцнити судини, що грає важливу роль в успішному лікуванні багатьох захворювань. Благотворний вплив на біохімічні процеси дозволяє використовувати ягоди цієї рослини для позбавлення пацієнтів від різного роду метаболічних патологій.

Інші достоїнства

При вживанні плодів стимулюються функції імунної системи, в результаті чого організм може ефективно боротися з інфекційними патологіями. Крім того, у складі ягід містяться речовини, що володіють антибактеріальними властивостями. Тому корисно їх у період застудних захворювань.

Продукт надає позитивний вплив на зір:

Крім того, ягоди сприяють зміцненню кісткової і м’язової тканини, усунення слабкості ніг, лікування болю в суглобах.

Також продукт позитивно впливає на репродуктивну систему людини. Ягоди призводять до посилення лібідо як у чоловіків, так і у жінок, надають гарний вплив на перебіг вагітності. Вони застосовуються при терапії простатиту і аденоми передміхурової залози, корекції безпліддя.

Виходячи з вищевикладеного можна зазначити, що сушені і свіжі ягоди Годжі надають комплексний вплив на організм. Вони благотворно впливають на роботу всіх органів і систем. Їх можна їсти у відповідності з рекомендаціями, і тоді стан організму суттєво покращиться, як і загальне самопочуття. Розумне застосування цього засобу дозволить зміцнити здоров’я і поліпшити настрій.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Корисні властивості ягід кизилу

Зміст статті: Склад продукту Лікувальні особливості чагарнику Додаткові особливості В якому вигляді можна вживати кизил? Кісточки і плоди в косметології Недоліки продукту Корисні властивості кизилу були відомі ще здавна. Однак…

Корисні властивості квіток і листя липи

Зміст статті: Унікальний склад Методи застосування Додаткові показання до вживання Інструкція по збору і зберіганню рослини Застосування в косметології Протипоказання до вживання Лікувальні особливості липи зробили його незамінним компонентом не…

Корисні властивості трави деревію і протипоказання до його застосування

Зміст статті: Чому рослина корисно Коли можна використовувати Як використовують препарати лікарської рослини Коли трава протипоказана для застосування Деревій, корисні властивості та протипоказання якого давно вивчені на практиці народними цілителями,…