Тільки для справжніх пані!

Корисні і доступні продукти харчування проти випадіння волосся

Корисні і доступні продукти харчування проти випадіння волосся

Багато жінок мріють про довгі і блискучих волоссі. Однак далеко не всім вдається виростити справжню російську косу. Одна з причин, що змушують дам робити короткі стрижки – випадання волосся. Які тільки засоби не пробують дівчата в надії знайти рішення від проблем шкіри голови, посічених кінчиків, ламкого, ослабленого і випадають волосся. Всі ці проблеми, безумовно, взаємопов’язані, але універсального способу їх вирішення не існує.

Проте є один засіб для волосся від випадання, здатне значно поліпшити не тільки стан локон, але і благотворно вплинути на весь організм. І цей спосіб – правильне харчування.

Причини випадіння

Перш ніж ми розповімо про те, які продукти зміцнять шевелюру, згадаємо і про причини цього сумного явища.

Це і стресові ситуації, і тяжкі токсичні захворювання, і гормональні зміни, пов’язані з вагітністю та пологами або з прийомом відповідних препаратів, і наявність в організмі паразитів.

Для здоров’я та краси нашої зачіски необхідний правильний розпорядок дня, душевний спокій і рівновагу, обов’язковий відпочинок (це не означає, що неодмінно треба завтра ж їхати до моря, досить висипатися і відпочивати після важкого робочого дня).

Однак одних цих заходів недостатньо, адже дуже часто волосся починає рідшати у зв’язку з неправильним харчуванням, яке передбачає:

Трохи поговоримо про останньому пункті. В організмі все повинно бути збалансовано, тільки тоді може йти мова про здоров’я і гармонії. Недостатня кількість вітамінів і мікроелементів викликає багато захворювання і порушення. Ось деякі з них:

Відмова від шкідливої їжі і небезпечних звичок

Ставши на шлях, що веде до краси і здоров’ю, необхідно відмовитися від багатьох шкідливих продуктів. Харчування при випаданні волосся у жінок передбачає відмову від:

Також слід сказати «ні» алкоголю і куріння в будь-яких проявах.

Перегляд меню

Що ж можна їсти? Повірте, існує безліч корисних продуктів, які ви ще не пробували або просто не зуміли їх правильно приготувати. Ці продукти смачні самі по собі, не потрібно заглушати їх істинний смак різними приправами і соусами. Отже, найкорисніші продукти проти випадіння волосся:

Вживання волоських горіхів теж сприяє поліпшенню стану волосся, так як міститься в них альфа-ліноленова кислота забезпечує живлення і зміцнення волосяних цибулин.

Горішки кеш’ю, пекан і мигдаль містять цинк, зміст якого в організмі завжди має бути в нормі. Але слідкуйте, щоб не було надлишку мікроелементів.

Дієта для волосся передбачає включення в раціон всіх продуктів зі списку, причому потрібно їсти їх у сирому вигляді, так збережуться всі необхідні вітаміни і мікроелементи.

Обережно: дієта!

Швидка втрата ваги сприяє інтенсивному випадання волосся. «Позитивний» момент полягає лише в тому, що волосся ви будете втрачати, поки триває зниження ваги, тобто повне облисіння вам не загрожує, якщо ви вчасно схаменеться і почнете харчуватися як годиться.

Але не варто думати, що процес відновлення волосся відбудеться швидко. На жаль, будуть потрібні роки, щоб волосся відновилися і відросли. Не менш прикро й те, що скинутий вага повернеться куди швидше, ніж здорова шевелюра.

Нашкодити локон здатні не тільки експрес-дієти, але і дієти, які передбачають знижену калорійність. Обмеження в харчуванні передбачає виключення багатьох вітамінів і мікроелементів. З часом саме їх дефіцит призведе до виснаження волосяних цибулин. Білкові дієти, що виключають або обмежують вуглеводи, жири, фрукти і овочі, призводять до сухості і випадання волосся.

Підтримати фігуру в порядок і не нашкодити волоссю дозволить дієта при випаданні волосся, що припускає дробове харчування, рясне пиття і збалансоване кількість всіх необхідних мікроелементів. Правильне харчування – найкраща дієта проти випадіння волосся!

Звичайно, продукти від випадіння волосся – це не панацея, але правильна їжа значно покращить стан волосся і шкіри голови. Значить, ви довше будете виглядати свіжо і молодо.