Тільки для справжніх пані!

Корекція брів в домашніх умовах

Корекція брів в домашніх умовах

Щоб брови виглядали доглянутими і красивими зовсім необов’язково відвідувати дорогі салони краси. Зробити брови бездоганними можна і самостійно, провівши корекцію брів в домашніх умовах. Щоб це сталося, необхідно лише враховувати деякі моменти, про які ми розповімо нижче.

 • Отже, щоб провести корекцію брів в домашніх умовах, для початку необхідно визначити довжину кожної брови від початку до кінця так, щоб вони були симетричні. Для цього прикладіть до крила носа олівець або лінійку до внутрішнього куточка ока. У точці перетину лінійки з бровою і її початок. Потім знову прикладіть олівець або лінійку навскоси від крила носа до зовнішнього куточка ока, в точці перетину з бровою буде її кінець.
 • Місцем вигину брови слід вибрати найвищу її точку.
 • Тепер можна приступати до корекції брів. Заздалегідь приготуйте спеціальну щіточку, щипці та ватні тампони. Інструменти слід продезінфікувати (наприклад, протерти спиртом). Їли ваша шкіра дуже чутлива, змочіть ватяний тампон в гарячій воді і прикладіть до брови на одну-дві хвилини, цим ви распарите шкіру і процес коригування брів буде менш болючим. У крайньому випадку можна скористатися зовнішніми знеболюючими засобами, наприклад, на основі бензокаїн (вони продаються в аптеці). Однією рукою відтягніть шкіру брови в бік скроні, а іншою рукою тримайте пінцет. Пінцет повинен бути під гострим кутом до брови, зазвичай його тримають трьома пальцями – великим, вказівним і середнім. Кожен волосок слід захоплювати пінцетом у самого заснування і одним впевненим рухом швидко висмикувати волосся у напрямку його росту.
 • Вищипувати брови потрібно тільки по одній волосині, навіть якщо вони дуже тонкі і тільки з нижньої сторони брови, не чіпаючи верхню частину.
 • Відкладіть процедуру коригування брів, якщо у вас є запалення шкіри навколо очей, в іншому випадку є ризик занести інфекцію.
 • Перед менструаціями підвищується чутливість шкіри, тому краще не вищипувати брови в цей період.
 • Вищипувати брови слід у вікна при яскравому денному світлі або включити потужну лампу.
 • Вищипуючи брови, не забувайте відволіктися на пару секунд, щоб оцінити результат в дзеркалі. Якщо ж ви надто захопитеся процесом, то можуть з’явитися «голі» ділянки, які, як правило, сильно виділяються і можуть зіпсувати всю вашу роботу!
 • Якщо ж ви все-таки «перестаралися», спробуйте замаскувати невдалий ділянку з допомогою спеціального олівця, колір якого повинен збігатися з кольором ваших брів.
 • У разі необхідності волоски з зовнішньої сторони брови можна змінити за допомогою перекису водню – додайте в перекис 2-3 краплі нашатирного спирту і ватною паличкою обережно нанесіть розчин на зайві волоски. Потримайте засіб, поки не відчуєте, що злегка пощипує шкіру, потім приберіть засіб ватою і промийте брову водою.
 • Для коригування брів в домашніх умовах не рекомендується використовувати такі засоби, як бритва або віск.
 • Після коригування брови і область шкіри навколо них слід обробити спиртовим лосьйоном і заспокійливим кремом з гліцерином або ромашкою. А ось макіяж, наприклад, ви можете робити через пару годин, як тільки зійде почервоніння.
 • Корекція буде проходити тим легше і успішніше, чим раніше ви згадайте про своїх бровах і не станете запускати догляд за ними.
 • Самостійно створюючи і вибираючи вид брів і проводячи їх корекцію в домашніх умовах, слід орієнтуватися на форму свого обличчя:  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Татуаж брів в домашніх умовах — реально?

  Зміст: Чи варто робити татуаж будинку? Що таке татуаж? Протипоказання до татуажу Види татуажу брів Як проводиться татуаж брів? Чи можна робити татуаж будинку самостійно? Звичайно, для кожної жінки виглядати…

  Сушка тіла в домашніх умовах: особливості, дієта, вправи

  Зміст: Особливості сушіння тіла будинку Дієта при сушінні тіла Сушка тіла в домашніх умовах — вправи Щоб ваше тіло набуло привабливі обриси недостатньо просто обрати якийсь вид фізичного навантаження. Справа…

  Профілактика варикозу — методи, рецепти, рекомендації від варикозу

  Темні горбки і сіточка з вен не здатні прикрасити жіночі ніжки. Щоб цієї проблеми не допустити, жінки повинні дотримуватися деякі правила профілактики варикозу. Щоб не було варикозу, треба правильно сидіти…