Тільки для справжніх пані!

Контрастний душ: як провести процедуру для схуднення

Контрастний душ: як провести процедуру для схуднення

У сучасному світі стрункість і молодість в моді. Жінки готові на багато вчинки, щоб бути худенькими і красивими. Вони згодні виснажувати себе дієтами, проводити дні у спортзалі, робити хірургічні операції. Хоча самий приємний, простий, корисний і дешевий шлях до краси – це здоров’я і турбота про нього. Немає нічого доступніше і природніше, ніж активний відпочинок, збалансоване харчування, зарядка вранці і водні процедури. Однією з таких маніпуляцій, ефективно сприяють збереженню молодості і позбавленню від зайвої ваги, є контрастний душ.

Вже після першого прийому цієї процедури спостерігаються гарний настрій, підвищена працездатність і бадьорість. А через три тижні регулярного використання методу помітно поліпшується загальний стан, зовнішній вигляд, починає зникати целюліт, знижується вага.

Контрастний душ являє собою різку зміну впливу на тіло гарячою і холодною водою. Завдяки такій тренуванні поліпшується кровообіг і, відповідно, живлення всіх тканин і органів. Прискорюється обмін речовин. Саме за рахунок цього контрастний душ для схуднення так ефективний.

Активізуються всі захисні сили організму. Виводяться шлаки і токсини. Шкіра стає більш пружною і підтягнутою.

Можливо, в перший час контрастний душ здасться не самою приємною процедурою, але поступово тіло звикає до такої тренуванні, вона входить в звичку і починає приносити радість. Загальне самопочуття помітно поліпшується. Все це є головним мотиватором, щоб робити цю процедуру щодня.

Правила проведення контрастного душу

Розберемося, як правильно застосовувати контрастний душ для схуднення і поліпшення загального стану. Найкращим часом для цієї процедури є ранок. Контрастний душ сприяє пробудженню, є джерелом енергії на цілий день, активізує роботу мозку. Однак його можна приймати і вдень, і ввечері, і навіть двічі на день. Це прекрасний спосіб, щоб відновитися після важкого трудового дня.

При його прийомі не слід обливати водою голову. Правильно направляти душ зверху вниз. Тобто вплив і гарячою, і холодною водою повинно починатися з плечей, грудної клітки і закінчуватися ногами.

Приймати контрастний душ вперше обов’язково треба в здоровому і комфортному стані. Застуда та загострення хронічних захворювань, загальне нездужання і менструація є протипоказаннями для того, щоб приступити до введення процедури в свій режим дня.

Краще всього почати приймати душ влітку, оскільки взимку набагато складніше змусити себе встати під холодну воду. Хоча процедура дуже покращує загальний стан і бадьорить, як під час сильних морозів, так і в спеку.

Перші 10-14 днів – це час, коли тіло звикає до нової корисною процедурою. Не слід в цей період включати крижану воду. Для початку цілком достатньо прохолодною.

Правильно, щоб гаряча вода завжди була комфортної температури, ні в якому разі не гострий. Її вплив завжди має бути приблизно в два рази довше, ніж холодної води. Така фізіологія, що на розігрів тіла необхідно більше часу, ніж на охолодження. Завершувати процедуру завжди слід холодною водою і розтиранням з допомогою жорсткого рушники.

Дуже корисно кожен раз перед тим, як приймати контрастний душ, виконувати зарядку і випивати склянку теплої води. Це допоможе тілу прокинутися, розім’ятися і розігрітися.

Схема першої процедури

Перший контрастний душ для схуднення і загального оздоровлення слід проводити приблизно за наступною схемою:

В подальшому можна скласти собі власну найбільш комфортну схему. У середньому контрастний душ включає в себе 3-5 перемикань з гарячої води на холодну і триває не більше 20 хвилин. Після процедури рекомендується утриматися від виходу на вулицю протягом години.

Контрастний душ проти целюліту і зайвої ваги може включати в себе розтирання проблемних зон жорсткою мочалкою або спеціальним массажером для посилення ефекту. А для досягнення найкращих результатів слід поєднувати його зі спеціальною гімнастикою і здоровим харчуванням.

Пам’ятайте, що якщо ви хочете бути здоровими і красивими, важливо навіть самі корисні процедури робити із задоволенням і радістю, дотримуючись при цьому поступовість, системність і регулярність. При таких умовах обов’язково допоможе контрастний душ від целюліту, зайвої ваги, депресії і передчасного старіння. Він подарує масу позитивних емоцій, упевненість в собі, бадьорість і життєрадісність.