Тільки для справжніх пані!

Контрастний душ: допомога організму при лікуванні вегетосудинної дистонії

Контрастний душ: допомога організму при лікуванні вегетосудинної дистонії

Давно відомо, що фізіотерапевтичні процедури при регулярному і правильному проведенні нітрохи не менш ефективні, ніж ліки. Причому, приймати їх можна від зовсім різних захворювань, навіть досить серйозних. Контрастний душ при варикозі і вегетосудинної дистонії – дієва терапія, користь якої давно доведено вченими. Однак процедуру важливо робити правильно, керуючись рекомендаціями лікарів, тоді й ефект для ніг буде помітний і довгостроковий.

Що таке контрастний душ?

Здається, що всі знають про характер і призначення цієї процедури. Контрастний душ – це обливання водою, температура якої змінюється поперемінно з теплою на холодну кілька разів. Як же він діє на організм?

Контрастний душ – помічник при IRR

Вегето-судинна дистонія – це своєрідний синдром, який може виражатися по-різному. Звичайно, лікувати її потрібно під контролем фахівців. Однак приймати контрастний душ при ВСД можна і потрібно, якщо немає якихось протипоказань, пов’язаних із соматичними захворюваннями. Регулярна практика допоможе поліпшити своє самопочуття.

Ця процедура зміцнить судини, активізує роботу серця і рух крові, додасть бадьорості і сил. Приймати її важливо правильно, адже різка зміна температури води, а особливо звуження судин при дії холодного душу, корисно далеко не у всіх станах.

Полегшення стану при варикозному розширенні

Не Можна обійти увагою і допомогу контрастного душу при захворюваннях ніг. Неприємні симптоми, пов’язані з розширенням вен, хворобливістю, тяжкістю і втомою після тривалого стояння або ходьби відомі багатьом. Більшість народжуючих жінок зіткнулися з даною проблемою ще під час вагітності, коли збільшена навантаження на весь організм і на ноги в тому числі.

Контрастний душ при варикозі – це хороше доповнення до лікарської терапії, процедура, здатна значно зменшити симптоми і знизити дискомфорт ніг при ходьбі або в кінці важкого дня.

Як приймати контрастний душ?

У чому полягає шкода контрастного душу при ВСД?

У людей з синдромом ВСД постійно холодні кінцівки. Тому дана процедура повинна супроводжуватися уважним ставленням до організму і його реакцій, щоб не викликати погіршення стану, не спровокувати судоми рук і ніг.

Холодний душ викликає звикання і, знижуючи температуру, важливо не перестаратися, щоб не викликати спазми. Приступати до процедури важливо поступово, так як стрес для організму при її проведенні досить істотний.

Курс контрастного душу – не більше чотирьох тижнів. Після цього слід зробити перерву на два тижні.

Холодна вода може викликати переохолодження органів, що веде до запальних захворювань. Крижана здатна спровокувати запалення суглобів.

Протипоказання до прийому контрастного душу:

Контрастний душ при ВСД – важлива складова комплексного лікування, яка однозначно принесе користь при чіткому дотриманні інструкцій і відповідальному ставленні до свого організму.