Тільки для справжніх пані!

Кинути палити назавжди: легкий спосіб для жінок

Кинути палити назавжди: легкий спосіб для жінок

Те, що куріння – це зло, ясно всім. Однак по-справжньому відмовляються від шкідливої звички одиниці. Обумовлено це багатьма факторами – соціальними, фізичними, психологічними. Багато почали балуватися сигаретами у важкий для себе період, у стресовій ситуації, при втраті близької людини, зраду друзів або коханого. Хтось пристрастились до тютюну в підліткової компанії, і тільки ставши дорослим, усвідомив згубність даного заняття. Деякі курять на догоду моді, компанії, де їх приймають, колегам або друзям. Однак ні про один з цих випадків не можна сказати, що людина труїть свій організм з доброї волі і абсолютно усвідомлено. Очевидно, що звичка до нікотину по-справжньому радує далеко не всіх курців.

Особливо важко доводиться жінкам. Емоційне будова їх особистості більш крихке й податливе, тому і залежність міцно впивається в їх організм і психіку. Багато пані розуміють, що більшості чоловіків неприємні палять дівчата, усвідомлюють безпосередній шкоду від звички для майбутнього потомства, для власної краси і здоров’я. Тому кожна курця цілеспрямовано або від випадку до випадку шукає спосіб – легкий і дієвий – звільнитися від пристрасті назавжди. кинути палити жінці, щоб не впасти в депресію, не зіпсувати здоров’я і відносини з близькими? Про це ми розповімо в цій статті.

Справжнім проривом в боротьбі з пагубною звичкою є методика Аллена Карра, яка ґрунтується на усвідомленні своєї залежності і правильному до неї ставлення.

Що потрібно усвідомити палить дівчині?

Важливим постулатом програми Аллена Карра є вислів: «Кидайте палити легко!». Це означає, що не варто себе мучити докорами совісті за зірвані спроби кинути сигарети, за зриви і нерішучість. Вирішивши для себе, що пора стати вільною від нікотину, потрібно просто закінчити палити і почати жити без нього.

Відмова від тютюну не повинна бути насильством над власною особистістю. Ламаючи себе, ви обов’язково зірветеся. Спосіб, який пропонує Аллен Карр, передбачає переконаність в тому, що куріння – не ваше, це вам зовсім не потрібно. Завдяки такому підходу відмова буде дійсно легким.

Як допомогти собі позбавитися від залежності?

В першу чергу, потрібно визначити причини, за якими ви почали курити. Курс «Звільнення. онлайн» передбачає письмовий контроль свого стану. Якщо матеріалізувати, розкласти по поличках і класифікувати свої бажання, проблеми і очікування, то кинути палити – реально.

Легкий спосіб кинути палити від Аллена Карра допоміг мільйонам людей відмовитися від тютюну і почати жити нової, повної і здоровим життям. Не гвалтуючи власну волю, переконавши себе в непотрібності тютюнової отрути, можна без медикаментів і неприємних процедур стати вільним від нікотину.