Тільки для справжніх пані!

Кидаємо палити: через скільки легені очищаються після відмови від нікотину

Кидаємо палити: через скільки легені очищаються після відмови від нікотину

Всі знають, що нікотин – це отрута, а паління – повільна смерть. І, тим не менш, димлять цигарками дуже і дуже багато. Курять, тому що звикли, бо так модно, тому що всі курять…. Курять, так як нібито не можуть зупинитися….

Однак незабаром виникає питання про подальшу повноцінного життя, і тоді людина вирішує сказати залежності «ні». Якщо у нього вистачає на це сили волі, від приносять дискомфорт симптомів він звільняється не в цю хвилину. Виникає питання про те, скільки часу може знадобитися організму, а особливо легким, щоб позбутися від шкідливих речовин, що містяться в тютюні.

У чому полягає шкода куріння?

Коли людина курить, страждають всі системи і органи. Ця згубна залежність дає навантаження на серце, погано позначається на стані судин, шкодить шкірі і кісток, печінки та шлунку. Нервова система потрапляє в залежність від нікотину, їй доводиться нелегко і в разі відмови. Проте найважче дихальних шляхах!

В той час, коли курець затягується черговою сигаретою, нікотин, токсини і смоли, що містяться в тютюні, кіптява і сажа проникають через носоглотку, гортань і трахею в бронхи, а потім і в легені. Це призводить до сумних наслідків.

Постійний кашель і нездужання, низький імунітет і жовті зуби, страх онкології – всі ці проблеми не вирішуються переходом на легкі сорти тютюну. Єдине вірний вчинок – кинути злу звичку. Повертатися до повноцінного життя, відновлювати здоров’я потрібно довго, однак результат дійсно того варто. Поліпшення самопочуття, бадьорість і радість – ось чого варто очікувати у разі відмови від куріння.

Як відновити легені?

Після припинення куріння людина хоче вдихнути на повні груди. Однак кашель продовжує його переслідувати, деякий час навіть спостерігається погіршення самопочуття. Нервова система на межі, боязнь зірватися, переїдання, безсоння – ось які напасті можуть переслідувати людину, який вирішив кинути. На щастя, це триває недовго. Але легені не можуть очиститися відразу, тому виникає питання: скільки часу має пройти для того, щоб вони відновилися?

Фахівці говорять, що цей процес залежить від суми факторів. Щоб відповісти на це питання, потрібно точно знати деякі обставини його життя.

Процес відновлення легенів займає тривалий час – від декількох місяців або року до декількох років. Адже всередині альвеол за рік осідає майже кілограм важких, в’язких і токсичних смол.

Як відбувається очищення?

Звичка палити дійсно завдає величезної шкоди організму. Однак навіть наркотичні речовини виводяться з організму досить швидко. Після декількох тижнів їх практично не залишається.

Треба мати на увазі, що якщо не вживати заходів, не допомагати організму, сам він навряд чи впорається з очищенням. Кинути куріння мало: важливо і після того залишатися в тонусі і працювати над собою.

Методи очищення дихальних шляхів

Відмова від куріння – великий і відповідальний крок. Всі родичі і друзі зазвичай з завмиранням серця спостерігають за тим, як бореться із залежністю людина, багато років курив. Це процес, в якому важливо зрозуміти, наскільки любов до нікотину небезпечна і безглузда.

Правильні дії, які допоможуть вивести токсини і відновити здоров’я, потрібно вивчати і застосовувати на практиці. Тоді вдячний організм, звільнений від нікотину, справно прослужить вам ще десятки років, в сімейному бюджеті збережуться кошти, які витрачалися на сигарети, а чисті легені дадуть можливість дихати на повні груди.



Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Кидаємо палити: чим замінити сигарети і чи треба це робити

Зміст статті: Можливі труднощі Чим зайняти свій час? Корисні поради Напевно, кожна людина, твердо вирішив стати на шлях боротьби з нікотиновою залежністю, замислювався про те, чим замінити куріння. На перший…