Тільки для справжніх пані!

Кашель у дитини вранці: коли починати турбуватися

Кашель у дитини вранці: коли починати турбуватися

Турботливі батьки знають, що кашель у дитини – справа серйозна. Запустити цю неприємність легко, а от наслідки можуть бути самими різними, аж до дуже сумних, включаючи процедури в стаціонарі. Якщо дитина кашляє вранці, не варто безплідно губитися в здогадах або, боронь Боже, лікувати самостійно. Найголовніша порада тут – звернутися до лікаря. Зазвичай прослуховування фонендоскопом і поверхневого огляду горла педіатром достатньо, для того щоб зрозуміти, що робити далі.

Що таке кашель?

Сам по собі кашель – не хвороба. Це тільки реакція дихальної системи організму на дратівливі її фактори. Тобто, людина рефлекторно намагається прибрати щось зайве, що заважає нормальній роботі легенів і бронхів.

Найрозумнішим після виявлення у малюка кашлю не буде кидатися в аптеку за першими-ліпшими в інтернеті на очі ліками, а звернутися до фахівця. Він встановить причину, призначить додаткові обстеження або лікування.

Існує безліч різновидів кашлю в залежності від хвороби, що викликала його. Тому самолікування не допустимо. Тільки лікар-професіонал зможе зрозуміти і прийняти рішення, який кашель слід придушувати препаратами різного характеру, а який навпаки викликати, допомагаючи легким і бронхах очищатися.

Як і нежить, кашель не можна запускати. При своєчасно вжиті заходи він лікується досить швидко, а от від хронічного явища можна позбавлятися роками.

Яким буває?

Медична наука виділяє різні види кашлю в залежності від захворювання, яке він супроводжує. Однак є дві найбільш великі узагальнені групи.

Ранковий кашель фізіологічного характеру

Причин у нього може бути кілька, і залежать вони від віку та стану здоров’я дитини.

Навіть якщо ви упевнені у нешкідливості дитячого кашлю після сну, краще перестрахуватися і переконатися у фахівця, що нічого серйозного з нею не відбувається.

Ранковий патологічний кашель

Причини неприємного явища вранці можуть бути пов’язані з абсолютно різними захворюваннями і станами. Зовсім не обов’язково, що причина – це проблеми з бронхами і легенями, хоча вони, звичайно, трапляються частіше.

Навіть незважаючи на знання симптоматики різних захворювань, що супроводжуються кашлем, мама і тато, не маючи медичної освіти, навряд чи зможуть правильно провести діагностику. Ризик у цій справі категорично неприпустимий. Досвідчений лікар, швидше за все, призначить консультацію спеціаліста в суміжній галузі. Тут знадобляться спостереження уважних батьків за характером, силою, тривалістю і особливостями кашлю дитини.

Основною рекомендацією, пов’язаної з ранковим кашлем малюка, є рада звернутися до лікаря. Дихальна система дитини ще незріла, їй потрібен час для того, щоб зміцніти. Отримати інфекцію або запустити захворювання, перевівши його в хронічне – легше легкого. Тому вірним рішенням буде терміновий похід у дитячу поліклініку або виклик спеціаліста додому.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Який режим дня повинен бути у новонародженої дитини?

Зміст статті: А чи потрібен взагалі розпорядок? Від чого залежить режим немовляти? Життя малюка від народження до року Як вибудувати режим для новонародженої дитини? Коли в сім’ї народжується дитина, життя…

Кашель від нежитю у маленької дитини: чим лікувати цю недугу?

Зміст статті: Причини риніту Лікування нежитю, викликав кашель Лікування нежиті у малюків до року Способи боротьби з ринітом у малюків 1-3 років Способи усунення нежиті у дітей старше 3 років…

Які трави можна використовувати для купання новонародженого?

Зміст статті: Запобіжні Заходи Перелік трав, рекомендованих для купання здорових дітей Трави заспокійливого і седативної дії Трави, застосовуються при кишкових кольках Інші поради та протипоказання Поява в будинку новонародженого повністю…