Тільки для справжніх пані!

Харчове отруєння

Харчове отруєння

Зміст:

Тепла весна і літо — це не тільки приємна тепла пора року, коли всі відпочивають і розважаються, але й час, коли висока температура на вулиці може зіграти злий жарт зі здоров’ям людей. Спека суттєво зменшує час зберігання продуктів харчування, що може призвести до таких негативних наслідків, як Харчові отруєння. Для того щоб уникнути харчові отруєння, краще купувати продукти у великих магазинах, там, де більший вибір, а не в продуктових кіосках. І обов’язково звертайте увагу на термін придатності.

Причини харчових отруєнь

Серед основних причин харчових отруєнь варто виділити неправильне зберігання продуктів і їх вживання після закінчення терміну придатності. Давайте з’ясуємо, Які продукти найчастіше призводять до харчових отруєнь.

По-перше, Швидше за все псуються молочні та м’ясні продукти, продукти, що зберігаються у вакуумній упаковці. Вакуум, за словами лікарів, ідеально підходить для розмноження мікроорганізмів, що викликають захворювання ботулізму і сальмонельозу. Тому під час відпусток і відряджень в дорогу краще візьміть відварне м’ясо, цілі фрукти і овочі, а не салати, заправлені сметаною, майонезом і поміщені у вакуумну упаковку. Адже соуси сприяють швидкого псування.

По-друге, хоча овочі і фрукти мають тривалий термін придатності, бути повністю спокійним за їх нешкідливість не можна. Фрукти та овочі обробляють речовинами, які допомагають цим продуктам довше зберігати привабливий вигляд, але ці речовини є шкідливими для людського організму, тому їх потрібно мити під проточною гарячою водою.

По-третє, Напої з високим вмістом цукру також відносяться до групи ризику. Цукор прискорює процес бродіння. Тому краще пити звичайну воду або мінеральну.

Симптоми харчового отруєння

Симптоми харчового отруєння залежать від кількості спожитого продукту. Першими проявляються нудота, головний біль і висока температура, блювота і пронос є більш складними симптомами. У дітей до симптомів отруєння можна віднести сонливість і безпричинну вередливість.

Лікування і профілактика харчового отруєння

Лікування і профілактика харчових отруєнь — заняття серйозне і тривале. Тому важливо не займатися самолікуванням, а звернутися до лікарів! Не потрібно приймати антибіотики, щоб зняти симптоми. Ліки лише приглушить симптоми і змінить картину отруєння, і буде важко встановити, це просто харчове отруєння або отруєння важкими металами.

Перше, що потрібно зробити, це прийняти багато води, але обов’язково не газованої, а найкраще — відвар ромашки. Не обходиться перша допомога при харчових отруєннях і без активованого вугілля. Дітям же можна ставити очисні клізми з водою або відваром ромашки. І при будь-яких симптомах отруєння, навіть самих мінімальних, викликайте швидку, адже невеликі нездужання може швидко перерости в небезпечні ускладнення!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Очищення порожнини рота і кишечника від шлаків: що таке шлаки, як їх вивести

Зміст: Що таке шлаки і звідки вони беруться? Очищення порожнини рота від шлаків Очищення кишечника від шлаків Багато люди часто стикаються з такими хворобами, як ангіна, риніт, гайморит, фарингіт, артрит….

Соя: лікувальні властивості і застосування у косметології

Зміст: Лікувальні властивості сої Що можна приготувати з сої? А соя не шкідлива? Косметика з сої Маски з сої в домашніх умовах Сьогодні ми поговоримо про продукти, ліки і косметичні…

Можна швидко схуднути?

Давайте говорити відверто: якщо вам потрібно Схуднути швидко для того, щоб влізти в святкове плаття або вразити друзів своїм елегантним виглядом в купальнику – вам треба просто кілька днів нічого…