Тільки для справжніх пані!

Грибок нігтів: причини захворювання, профілактика, лікування

Грибок нігтів: причини захворювання, профілактика, лікування

Зміст:

В даний час Грибок нігтів – це захворювання не рідкісне, а досить часте. І заразитися цією хворобою дуже навіть просто, достатньо вступити в контакт з хворою людиною. Вкрай важливо, не дати грибку встановити «свої права» і боротьбу з ним треба вступати з самого початку зараження. Самостійно впоратися з цією напастю – заняття малоефективне. Правильним рішенням у цій ситуації – негайне звернення за допомогою до лікаря.

Від чого з’являється грибок нігтів?

Грибок нігтів, він же оніхомікоз, виникає із-за діяльності грибів-дерматофітів або дріжджоподібних і цвілевих грибів. Для того щоб ніготь був вражений грибком необхідні певні умови, сприятливі для їх життєдіяльності: тісний не пропускає повітря, взуття; ушкодження нігтя; підвищена вологість. Крім усього іншого, грибок вражає ніготь, якщо імунітет його господаря знижений.

Шляхи зараження грибком нігтів

Як було сказано на самому початку, зараження відбувається внаслідок контакту, яких у нас вистачає: захворювання з’являється при попаданні грибкової інфекції з шкіри зараженого на шкіру поки ще здорової людини в басейні, під час відвідування сауни або лазні, під час приємного проведення часу на пляжі, в спортзалі, через взуття і т. д.

Як впливає грибок на ніготь?

Ніготь, заражений грибком, може бути вражений повністю, а може – і з краю, по середині або біля нігтьового ложа. Поступово відбувається зміна кольору нігтя з’являються невеликі плями і смуги, виникає жовтуватий відтінок, поступово переходячи в темно-коричневий. Через деякий час ніготь перестає бути прозорим. Він втрачає свій блиск, стає тьмяним і потовщується. Уражений ніготь з часом руйнується, особливо цей процес помітний з боків.

Зазвичай вразивши один ніготь, грибок перебирається на сусідні. Але так буває не завжди – не рідкісні випадки, коли грибок нікуди «не планує» переселятися протягом багатьох років.

Не можна судити про наявність грибка тільки по зміні кольору і форми нігтя, тут необхідно провести ретельне лабораторне дослідження, що дозволяє встановити точний діагноз. В даний час існує метод, завдяки якому в короткі терміни (за 24 години) встановлюється наявність збудника хвороби. Спосіб називається ДНК-діагностика.

Як лікуються грибкові захворювання нігтів?

Як було сказано раніше, для початку необхідно звернутися за консультацією до лікаря. Далі строго слідувати його розпорядженням. Можете, звичайно, заявити, що це отже зрозуміло. Але може це і зрозуміло всім, але не всі чомусь дотримуються рекомендацій лікаря.

Якщо лікар – справжній професіонал своєї справи, то він не буде Вам призначати тільки протигрибкові препарати та препарати, що покращують кровообіг, він змушує Вас ще зміцнювати свій імунітет. До речі, величезний плюс протигрибкових препаратів полягає в тому, що вони здатні повністю знищувати збудників захворювання, даючи зростання нігтя. Оскільки лікарські засоби мають протипоказання, не здумайте призначати собі самостійно, собі ж зробите гірше.

Профілактика грибка нігтів

Насправді нічого складного в цьому немає – досить носити вільну взуття, дотримуватися гігієни, в лазню і сауну ходити тільки в своїй взуття.

Якщо вже грибок уразив вас, то не треба шкодувати часу і грошей на його лікування.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Остеопатія — що це таке і що лікують остеопати?

Зміст: Що таке остеопатія? Коли варто звертатися до остеопату? У даній статті ми поговоримо про одну з Мануальних практик – про остеопатії. Дана методика передбачає м’який вплив лікаря руками на…

Підвищення імунітету народними засобами

У той час як великі уми медицини ретельно вишукують і розробляють все нові хімічні склади для різних лікарських препаратів, природа вже має в своєму арсеналі сотні готових помічників людському організму….

Синдром хронічної втоми: симптоми, профілактика, лікування

Зміст: Симптоми синдрому хронічної втоми Синдром хронічної втоми: профілактика і лікування Деякі терапевти і по сей день не згодні з тим, що Синдром хронічної втоми Являє собою захворювання, причому досить…