Тільки для справжніх пані!

Фріланс: що це таке і як на ньому заробити

Фріланс: що це таке і як на ньому заробити

Все більшу популярність набирає така сфера діяльності, як фріланс. Однак на відміну від звичайної роботи вона не вимагає регулярного відвідування офісу і спілкування з начальством. Фрілансер самостійно вибирає замовлення, а також встановлює власний графік. За особистою ініціативою він вирішує, коли влаштувати вихідні.

Ті, хто ще не знають, як заробити на фрілансі, повинні почитати тематичні форуми, а також з’ясувати детальну інформацію у більш досвідчених товаришів «по цеху» про цьому виді діяльності.

Принцип роботи

Існує кілька основних можливостей для заробітку за допомогою фріланса в інтернеті:

Як правило, виконавець готує або разове замовлення, або ж працює на постійній основі. Весь перелік завдань йому надсилають найчастіше електронною поштою (або по скайпу, телефону). Фрілансеру немає необхідності зустрічатися і розмовляти з замовником, то є особистий контакт, як при стандартній роботі, відсутній.

Використовуючи інтернет, дуже просто знайти вигідні пропозиції. Роботодавець і виконавець можуть знаходитися на значній відстані один від одного, тому вибрати замовника з іншої країни більш ніж реально.

Найчастіше фріланс багато розглядають у вигляді додаткового доходу до зарплати на основній роботі. Проте останнім часом все частіше співробітники свідомо переходять на заробіток в інтернеті, віддаючи йому перевагу і сприймаючи його в якості єдиного джерела доходу. Навіть якщо на перших порах новачок буде отримувати не так багато, то через певний час ситуація здатна докорінно змінитися. Удосконаливши свої навички, поклавши в скарбничку необхідний досвід у своїй сфері, фрілансер здатний мати дохід у рази більший, ніж у працівників офісу.

Переваги фріланса

Багато цінують цей вид заробітку в інтернеті завдяки таким його перевагам:

Де легко знайти замовника?

У разі, коли новачок вирішив заробляти на фрілансі і не знає, де йому знайти замовника, він повинен гарненько подивитися інформацію в інтернеті. Найчастіше потенційного наймача знаходять у тематичних групах в соцмережах і на форумах віддалених співробітників. Відшукати майбутнього роботодавця можна, якщо звернутися в компанію, яка спеціалізується на підборі «дистанційного» персоналу. За допомогою знайомих або друзів також часто виходить знайти собі роботу. Крім того, досить вигідно вести власні проекти, отримуючи стабільний дохід і займаючись справою до душі.

У процесі пошуку місця або ж інтернет-ресурсу для роботи виконавцю необхідно бути вкрай уважним. Треба використовувати тільки перевірені джерела та сайти, на яких легко і зручно працювати. Перед тим, як віддати перевагу того чи іншого ресурсу, варто почитати відгуки в інтернеті, а також дізнатися думки знайомих, які стикалися з потенційним роботодавцем.

Доходи фрілансера залежать від сфери, в якій він працює, а також від рівня його кваліфікації і досвіду.

Маючи необхідні знання, співробітник здатний заробляти вдвічі більше офісних фахівців. Використовуючи інтернет, дуже просто знайти вигідні пропозиції по всьому світу або ж виконувати замовлення локально.

Недоліки професії

Як і у всіх сфер діяльності, у фріланса все ж існують деякі мінуси. З ними доведеться зіткнутися практично кожному бажаючому працювати віддалено. Заробляти за допомогою фріланса іноді проблематично, так як необхідно шукати собі завдання самостійно. Якщо проявити старанність і бути уважним, то обчислити хорошого замовника цілком реально.

Працювати на дому в деяких випадках не надто зручно. Фрілансеру найчастіше необхідно мати свій власний робочий куточок або кабінет, де буде панувати тиша і спокій. Саме в такій обстановці простіше зібратися з думками. Однак бувають випадки, коли спокій виконавцю тільки сниться, а з боку постійно заважають діти або родичі. Якщо фрілансер зіткнувся з подібними труднощами, то йому не варто впадати у відчай. Завжди є можливість вибрати час для роботи тоді, коли рідних не буде вдома. Переміститися в більш спокійне місце з Wi-Fi (кафе, бібліотеки) – також відмінний варіант.

Деякі люди не завжди здатні прийняти такий вид заробітку, як фріланс. Можливо, рідні виконавця будуть думати, що він нероба і просто так сидить вдома. Але, якщо фрілансеру його робота приносить гроші, і він відчуває себе при цьому комфортно, то йому не варто слухати помилкові переконання і звертати увагу на стереотипи.

Якщо працівник захворів, йому не виплачують лікарняний. Відпускні гроші у фрілансера також не передбачені. Однак, відклавши собі «заначку» на всякий випадок або попередньо накопичивши кошти на майбутній відпочинок, цей недолік легко перетворити на плюс.

Важливі поради

Для того щоб заробляти за допомогою фріланса завжди було в радість, необхідно правильно вибрати напрямок діяльності. Навіть якщо на початку у виконавця буде не зовсім все добре виходити, це не привід відмовлятися від нової роботи. Отримуючи все більший досвід і набиваючи гулі», кожен фрілансер вдосконалюється.

Обравши таке спрямування для своєї діяльності, важливо бути наполегливим і працьовитим. Цей вид заробітку здатний принести хороший дохід, якщо присвячувати йому достатній відрізок часу, поліпшуючи свої навички і постійно практикуючись.

Перед тим, як перейти до виконання завдання, і новачок, і досвідчений фрілансер повинні об’єктивно оцінити свої можливості. Отриманий раніше досвід реалізації схожих по тематиці замовлення допоможе зробити його на належному рівні. Якщо перед початком роботи виконавцю не зрозумілі деякі нюанси, то йому краще всього відразу ставити питання наймачеві. Це дозволить уникнути можливих доопрацювань і конфліктів у подальшому.

Краще всього, вибираючи, де і з ким працювати, орієнтуватися на довгострокову перспективу. Якщо вимоги замовника зрозумілі, а також влаштовує цінова політика, то слід зупинитися на цьому варіанті. Співпрацюючи на постійній основі, легше бути впевненим у стабільності і своєчасній оплаті.

Вирішивши працювати фрілансером, людина легко отримає те, про що мріє кожен – можливість займатися улюбленою справою і при цьому мати достойний дохід!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Фармацевт – професія грамотних і відповідальних

Зміст статті: Хто такий фармацевт? У чому полягає працю фармацевта? Чи Є переваги у професії? Недоліки роботи сучасного фармацевта Які людські якості необхідні фармацевта? Особливості працевлаштування Хвороби супроводжували людство в…

Професії медичного спрямування та їх престиж

Зміст статті: Історія розвитку медицини Суть професії Престижність і затребуваність Витоки сучасної медицини йдуть в далеке минуле. За багато років до нашої ери вже існували люди, які готові присвятити все…

Популярні і затребувані професії нашого часу

Зміст статті: Топ популярних спеціальностей Економічна галузь Еколог Дизайнер ландшафтів Менеджери по персоналу Іміджмейкер Біотехнолог Ще навчаючись в 11-му класі, більшість учнів та їх батьки стурбовані тим, в яке в…