Тільки для справжніх пані!

Фотоомолодження в домашніх умовах: переваги, як провести?

Фотоомолодження в домашніх умовах: переваги, як провести?

Зміст:

Процедура фотоомолодження в домашніх умовах стала доступною абсолютно недавно. Техніки цієї раніше просто-напросто не існувало. На сьогоднішній же день в різних спеціалізованих інтернет-магазинах існує можливість замовити всілякі фотоомолаживающие апарати. Вони мають точно такими ж функціями, якими наділені лазерні установки, наявні практично в кожному салоні краси. Відрізняються вони лише розмірами і потужністю світлового випромінювання. Домашні прилади фотоомолодження значно менше, ніж їхні професійні аналоги, і мають дуже просту систему управління. Враховуючи всі ці нюанси, нескладно зрозуміти, що вони дуже безпечні, зручні і ефективні.

Практикується фотоомолодження в домашніх умовах практично на кожній з ділянок тіла, за винятком області навколо очей, вух, волосистої частини голови і зони паху.

Ефективність фотоомолодження

Процедура допомагає позбутися від в’ялості шкіри, (запалення підсушуються лазером, після чого знижується вироблення шкірного сала і прискорюються всі обмінні процеси. При цьому, звичайно ж, відбувається оздоровлення шкіри і зникнення прищів).

Кому необхідна процедура?

Фотоомолодження в домашніх умовах, як правило, проводять ті, чия шкіра відрізняється світлим відтінком. Володарі смаглявої шкіри не можуть скористатися процедурою лазерного омолодження, так як в їх шкірі міститься занадто високий відсоток пігменту. Це посприяє сильному тяжінню їм випромінювань, також, як притягують його веснянки або пігментні плями.

Головне, про що необхідно пам’ятати при проведенні процедури в домашніх умовах – це те, що кожен апарат фотоомолодження відрізняється від будь-якого іншого. Тому необхідно завжди дуже уважно читати інструкцію, що додається до нього. Ознайомлення з нею – запорука здоров’я користувача.

Тест на чутливість

Перш ніж спробувати використовувати апарат в повну силу, потрібно обов’язково провести контрольний тест – так званий тест на чутливість. Для цього робиться лише один спалах саме в тому місці, в якому будуть проводитися омолоджуючі процедури. Для тестування вибирається та потужність, яка необхідна цій ділянці. Рівно через добу, необхідно оцінити стан своєї шкіри. Апарат підходить тільки в тому випадку, якщо у испробовавшего його немає ні лущення шкіри, ні почервоніння, ні відчуття поколювання або печіння. Якщо хоч щось з вищепереліченого, все-таки присутня, варто зробити ще один тест (на сусідній ділянці), проте потужність слід зменшити. На наступний день вже можна буде точно оцінити: що і як.

Як проводити фотоомолодження самостійно вдома?

Проводиться фотоомолодження виключно на чистій шкірі, і, головне, сухий. В інструкції, звичайно ж, може бути сказано абсолютно протилежне. В цьому випадку доведеться обов’язково придбати який-небудь активний гель. Продаються вони в салонах краси або ж в інтернет-магазинах.

Перед початком процедури в жодному разі не можна забувати про використання захисних окулярів. При обробці шкіри важливо не перестаратися. Щоб не отримати опіків, на одній ділянці повинна робитися лише один спалах.

Після того, як процедура закінчиться, потрібно обов’язково нанести на шкіру крем – досить жирний і поживний. Завдяки йому в найкоротші терміни відновлюється захисний шкірний бар’єр. Наступна процедура повинна проводитися не менше, ніж через 7-10 днів. Але частіше разу в тиждень (навіть удома) таким апаратом користуватися не варто. В іншому випадку можна і заробити опіки, і підвищити сухість шкіри, і її в’ялість, як вже, в принципі, згадувалося.

Для отримання необхідного результату потрібно провести курс з десяти-дванадцяти процедур, що займе близько двох-трьох місяців. Перший же ефект стане помітний буквально через місяць. Остаточний результат можна побачити вже через три місяці, і він немало дивує.

Якщо ви в домашніх умовах провели цілий курс фотоомолодження, то необхідно зробити невелику перерву. Тобто, наступний курс можна починати хоча б через три місяці, після того, як закінчився перший.

Особливості фотоомолодження

Що ще необхідно пам’ятати? Під час курсу фотоомолаживания, а також протягом двох тижнів після його закінчення, потрібно обов’язково берегтися від прямих сонячних променів, а також не відвідувати ні лазні, ні сауни, ні, тим більше, солярії. Перші дві доби після проведеного сеансу необхідно обов’язково утриматися від будь-яких фізичних навантажень. Шкіра протягом тижня ні в якому разі не повинна распариваться, а також варто відмовитися від пілінгу – інакше шкіра буде просто знищена. Як правило, проводяться фотоомолодження або взимку, або восени.

Переваги домашнього фотоомолодження

У чому полягають переваги домашнього фотоомолодження?Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Корекція брів в домашніх умовах

Щоб брови виглядали доглянутими і красивими зовсім необов’язково відвідувати дорогі салони краси. Зробити брови бездоганними можна і самостійно, провівши корекцію брів в домашніх умовах. Щоб це сталося, необхідно лише враховувати…

Татуаж брів в домашніх умовах — реально?

Зміст: Чи варто робити татуаж будинку? Що таке татуаж? Протипоказання до татуажу Види татуажу брів Як проводиться татуаж брів? Чи можна робити татуаж будинку самостійно? Звичайно, для кожної жінки виглядати…

Сушка тіла в домашніх умовах: особливості, дієта, вправи

Зміст: Особливості сушіння тіла будинку Дієта при сушінні тіла Сушка тіла в домашніх умовах — вправи Щоб ваше тіло набуло привабливі обриси недостатньо просто обрати якийсь вид фізичного навантаження. Справа…