Тільки для справжніх пані!

Епіляція бікіні в домашніх умовах

Епіляція бікіні в домашніх умовах

Епіляція зони бікіні — це досить складний процес, тому що вимагає ретельної підготовки шкіри до дійства. В салоні за кінцевий результат буде відповідати майстер, роблячи епіляцію бікіні в домашніх умовах, потрібно подбати про все самостійно, щоб результат вийшов правильним.

Одним з найбільш болісних способів видалення небажаного волосся на тілі, у тому числі і в області бікіні, є застосування Електричного епілятора. Волоски видаляються з фолікулом, тому біль при видаленні значна. Щоб зменшити дискомфорт при такому способі видалення волосся, необхідно правильно вибрати час (з 17.00 до 19.00), прийняти ванну і розпарити шкіру, знежирити оброблювану поверхню спиртовим лосьйоном і трохи натягувати шкіру під час процедури. Після епіляції побалуйте шкіру пом’якшує і заспокійливим засобом. Болючість такого методу з лишком компенсується тривалістю результату (від тижня до місяця).

Ще одним способом ліквідації небажаного волосся з пролонгованим ефектом є Ваксинг. На шкіру наноситься адгезивний складу (це віск, цукор, смола), який забезпечує прилипання волосків. Процедура також болюча, адже склад потрібно зняти одним різким рухом. До того ж, людям з підвищеною чутливістю шкіри в зоні бікіні необхідно вкрай уважно прочитати інструкцію, точно слідувати всім рекомендаціям і максимально обережно наносити гарячу суміш на шкіру, адже є ризик появи навіть незначних опіків! Після регулярної біоепіляції волосся значно истоньшаются, ростуть повільніше і рідше.

Тим неженка, які не можуть терпіти навіть найменший біль, рекомендується проводити Депіляцію зони бікіні. Цей вид видалення небажаного волосся в області бікіні проводиться тільки в домашніх умовах, тут допомога спеціаліста не потрібна.

Отже, самий швидкий, але найбільш небезпечний спосіб депіляції області бікіні — це Щоденне гоління. Чому процедура вимагає такого частого застосування? Тому що бритва видаляє волосок не повністю, а лише ту його частину, що видно. Вже через 6-12 годин залежно від інтенсивності росту волосся) на гладкій шкірі з’являється брутальна щетина. Перфекціоністки рідко вибирають такий варіант видалення зайвого волосся на тілі, так як голитися доводиться занадто часто. Шкіра важко переносить щоденне «знущання» і виявляє невдоволення роздратуванням або навіть ранками.

Для більш гуманного видалення волосся в області бікіні багато використовують Хімічні склади — креми-депілятори з вітамінами, зволожує комплексами. Такий крем наноситься на шкіру на деякий час, потім шпателем акуратно знімається з відрослими волосками. Перевага даного способу полягає в поєднанні безболісності і відносної тривалості результату. Волосок видаляється на глибині 4 мм, тому процедура вимагає повторення приблизно через день-два. Шкіру після такого крему необхідно максимально зволожити і не підставляти під ультрафіолет.

Також волоски можна Знебарвити, а потім висушити. На небажаний волосяний покрив наносять освітлювач, після змивання якого шкіру протирають розчином нашатирю і перекису.

Видалення зайвого волосся в області бікіні в домашніх умовах можливо кількома способами, головне вибрати найбільш комфортний, щоб завжди відчувати себе богинею!Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Як позбутися від зморшок під очима?

Зміст: Причини появи зморшок під очима Як прибрати зморшки під очима? Зморшки під очима — народні засоби Наші лицьові м’язи скорочуються більше 10000 разів щодня. Це можуть бути сльози, усмішка…

Касторове масло для вій

Рицинова олія – відмінний косметичний засіб, його застосовують для догляду за волоссям, бровами і віями. Рицинова олія благотворно впливає і на шкіру обличчя (зокрема, навколо очей) – воно прибирає пігментні…

Засоби від чорних крапок

Весною хочеться виглядати особливо привабливою, а тому ми робимо яскравий, надягаємо туфельки на підборах, чарівні наряди. Але наявність Чорних крапок на обличчі відразу псує настрій. Чому вони з’являються? Неправильне харчування,…