Тільки для справжніх пані!

Електроепіляція в домашніх умовах

Електроепіляція в домашніх умовах

Зміст:

Абсолютно будь-якій жінці хочеться бути привабливою, а відсутність зайвих волосся на шкірі є одним з критеріїв краси. Сьогодні існує багато методів боротьби з цією проблемою. Однак найефективнішою вважається процедура електроепіляції. Вона дозволяє назавжди позбутися від небажаних і вкрай непривабливих волосків.

Чи можна робити електроепіляцію будинку?

Електроепіляція – сучасний метод, що дозволяє видалити волосся де завгодно, на будь-якій частині тіла. Винятком може бути пахвова область і перенісся, так як є ймовірність зачепити лімфовузли і нерв, хоча це все ж залежить від кваліфікації майстра. Це досить тривала процедура, і для остаточного видалення волосся потрібно кілька сеансів.

На жаль, проведення електроепіляції в салоні коштує досить дорого, і все частіше жінки задаються питанням про проведення електроепіляції в домашніх условияха. Це, звичайно, можливо, але спочатку потрібно:

Як роблять електроепіляцію в домашніх умовах?

Для самостійного проведення електроепіляції в домашніх умовах потрібно, насамперед, придбати спеціальний апарат. Вони розрізняються за методом впливу на волосся. Існує всього три типи:

 • Електроліз. Вплив електричним струмом.
 • Термоліз. Вплив високою температурою.
 • Бленд. Об’єднує в собі термоліз і електроліз.
 • Найбільш популярним і швидким сьогодні вважається метод електролізу. Це потрібно враховувати при виборі апарату.

  Довжина волосся при проведенні процедури не повинна бути менше 2-4 мм, щоб їх було добре видно. Електроепіляція досить болюча, тому необхідно використовувати засоби, здатні полегшити біль. Можна придбати в аптеці «Лідокаїн» або мазь «Емла».

  Перш, ніж почати процедуру, необхідно обробити чисту шкіру спиртовмісним розчином і нанести знеболювальний засіб приблизно на годину. Голка від апарату вводиться на кілька секунд прямо в цибулину волоса на потрібній ділянці. Струм, що проходить по голці, руйнує волосся. Потім голка виймається і вводиться в наступну цибулину. Це досить тривалий процес, він може зайняти від 1 до 7 годин, в залежності від структури волосся і їх кількості.

  Після процедури може виникнути почервоніння і роздратування шкіри. Це абсолютно природна реакція, яка самостійно пройде через пару днів. Для того щоб повністю позбутися то волосся потрібно провести 5-8 процедур електроепіляції, з перервою в 1-2 місяці. З кожним разом кількість волосків буде зменшуватися і, в підсумку, вони зникнуть зовсім.

  Після проведення електроепіляції будинку потрібно кілька днів постійно зволожувати шкіру спеціальними засобами, уникати впливу води і ультрафіолету. Після видалення волосся на обличчі рекомендується припинити користуватися косметикою на кілька днів.

  Протипоказання до електроепіляції

  Електроепіляція – досить серйозна косметологічна процедура. Перш ніж приступити до видалення небажаного волосся, необхідно переконатися, що немає протипоказань:

  Якщо наявна хоча б одна з протипоказань, то слід відмовитися від проведення процедури електроепіляції.  Де ви зараз? Ось тут:


  Схожі записи:

  Як відновити вії в домашніх умовах: косметика, методи і народні засоби

  Зміст: Готові засоби, косметика для відновлення вій Як відновити вії — народні засоби Деколи потрібно швидко відновити вії в домашніх умовах після нарощування або частого використання туші. В цьому напрямку…

  Видалення волосся на обличчі назавжди — 8 ефективних методу

  Зміст: Способи, щоб видалити волосся на обличчі назавжди Гоління волосся на обличчі, як спосіб позбавлення від них Вищипування волосся на обличчі Знебарвлення волосся Епіляція воском Видалення волосся на обличчі кремом…

  Як пофарбувати брови в домашніх умовах? Детальна покрокова інструкція

  Зміст: Як вибрати фарбу для брів? Інвентар для фарбування Фарбуємо брови в домашніх умовах. Етапи. Як доглядати за бровами після фарбування Кілька порад наостанок, як фарбувати брови в домашніх умовах…