Тільки для справжніх пані!

Ефективність дихальної гімнастики при бронхіальній астмі

Ефективність дихальної гімнастики при бронхіальній астмі

Бронхіальна астма – хвороба, яка потребує постійного контролю за своїм станом. Крім медикаментозного лікування, дуже корисно займатися особливими дихальними вправами, покликаними полегшити приступ. Крім того, вони стануть відмінною профілактикою бронхіту у хронічній формі.

Головне правило, якого вимагає дихальна гімнастика при астмі – систематичність занять. Ви повинні робити вправи щодня, бажано на свіжому повітрі, незалежно від погодних умов.

Показання та обмеження до виконання гімнастики

Дихальні вправи при астмі стрімко набирають популярність, спрямована не тільки для лікування, але і для допомоги при багатьох інших захворюваннях. Навіть здоровій людині не завадить проводити ці маніпуляції, підвищуючи свій життєвий тонус.

Існує безліч комплексів вправ, які дозволяють підібрати найбільш підходящі. Крім цілющої сили, у такий гімнастики є різносторонній ефект:

В результаті таких позитивних змін здоров’я частіше людина перебуває в піднесеному настрої, завдяки позбавленню від негативної енергії. Таким чином, кожному, хто хоче поліпшити стан свого організму, варто спробувати дихальну гімнастику при астмі.

Але є і медичні показання до виконання комплексу вправ:

Найголовніший показник до виконання комплексу – захворювання дихальної системи, зокрема бронхіальна астма. Але є випадки, коли гімнастика строго протипоказана. Це:

Щоб остаточно вибрати комплекс дихальних вправ, що підходить саме вам, потрібно звернутися до лікаря і пройти необхідне обстеження. За його результатами будуть надані медичні рекомендації, які слід враховувати.

Загальні вправи

Якщо ви на початку шляху до освоєння дихальної гімнастики – ці заняття саме для вас. Вони ефективно допомагають впоратися з напругою, викликаною атакою бронхіальної астми, і служать хорошою профілактикою від повторних нападів.

Такі прості вправи допоможуть не тільки перемогти черговий напад бронхіальної астми, але і привести організм в тонус.

Метод Стрельникової

Це один з найбільш результативних комплексів вправ при бронхіальній астмі. Він спочатку призначався співакам в якості тренування акторської голосу. Його ефективність при астмі виявили випадково, коли автор методики, відчуваючи черговий напад без можливості покликати на допомогу, використовувала власну програму. Таке рішення врятувало їй життя. Так гімнастика Стрельникової при астмі стала стрімко набирати популярність.

Вправи, з яких складається методика, не вимагають спеціальної фізичної підготовки і особливих умов. Легкість і доступність – головні достоїнства цього виду гімнастики.

Таким чином, основні рухи гімнастики Стрельникової:

Щоб вправи за цим методом були особливо ефективними, необхідно навчитися правильно:

Якщо фізичні вправи при астмі не допомагають впоратися з нападом, необхідно негайно скористатися звичним ліками. Після приступати до гімнастики можна лише на наступну добу.

Йога при астмі

Це комплекс вправ, спеціально розроблених для допомоги при астмі.

Слід враховувати, що після виконання дихальної гімнастики необхідно повноцінно відпочити. Також потрібно негайно припинити вправи при найменшій напрузі в органах дихання. Дотримання всіх правил гімнастики і розумна обережність при її виконанні гарантують високу ефективність.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Чудо-трава ехінацея для підняття імунітету

Зміст статті: Цінна рослина Властивості ехінацеї Діяльність ехінацеї для підвищення імунітету Домашні рецепти Як приймати ехінацею Протипоказання до застосування Ехінацея – лікарська трава, має властивості імуномодулятора. В давнину цю рослину…

Що робити, якщо очі втомлюються від комп’ютера

Зміст статті: Правильна організація робочого місця Відновлювальна гімнастика для очей і метод Бейтса-Шичко Коли пора звертатися до лікаря Сучасні дорослі і діти проводять за комп’ютером дуже багато часу. Офісні працівники…

Чим корисний імбир при застуді?

Зміст статті: Імбир – одне з найкращих засобів проти застуди Кращі рецепти імбирних ліків від застуди Імбир при простудних захворюваннях: особливості застосування Напевно, кожен з нас хоча б пару разів…