Тільки для справжніх пані!

Ефективні вправи і процедури від другого підборіддя

Ефективні вправи і процедури від другого підборіддя

Вправи від другого підборіддя – питання, яке цікавить багатьох жінок. Він актуальний не тільки для страждаючих від зайвої ваги, але й для цілком струнких. Швидко позбутися від цього видимого дефекту в домашніх умовах мріє кожна його власниця.

Нерідко шкіра на підборідді звисає і у чоловіків. Дуже швидко прибрати небажані складки навряд чи вийде, але зміцнююча гімнастика, зміни в способі життя вже через місяць можуть дати видимий результат.

Причини

Щоб зрозуміти, як правильно прибрати подвійне підборіддя, потрібно знати, чому він з’явився. Існує кілька основних причин його виникнення:

Якщо причина в спадковості, потрібно звернутися за консультацією до фахівців: стоматолога, хірурга. Іноді операція допомагає прибрати подвійне підборіддя. Але тут потрібно проаналізувати всі «за» і «проти». Будь-яке хірургічне втручання, анестезія може мати негативні наслідки. Деяким операція протипоказана в силу індивідуальних особливостей.

Найчастіша причина подвійного підборіддя – зайва вага. Позбутися від нього – перший крок на шляху до краси шиї та обличчя. Навіть 5-10 кг вище нормальної ваги можуть стати причиною жирових відкладень на обличчі. Зайві кілограми впливають не тільки на зовнішній вигляд, але і, перш за все, на здоров’я в цілому. Вправи від другого підборіддя, що виконуються в домашніх умовах, в цьому випадку необхідно комбінувати із загальнозміцнюючою гімнастикою і приведенням маси тіла в норму.

З віком властивості шкіри змінюються. Це причина появи зморшок, складок. У худих жінок подвійне підборіддя, який так хочеться прибрати в домашніх умовах, з’являється зазвичай саме внаслідок вікових змін шкіри.

Велике значення для красивого контуру обличчя має постава. Звичка сутулитися, ходити з опущеною головою, спати на високій дуже м’якій подушці з віком трансформується в складки під підборіддям. Щоб уникнути цього, з молодості потрібно намагатися тримати спину і голову в прямому положенні, в тому числі у сні. І навіть якщо сутулість разом з подвійним підборіддям стала проблемою, прибрати і одне, і інше ніколи не пізно.

Треба виробити у себе нову звичку – тримати спину, голову прямо. Добре цьому допомагає проста гімнастика – стійка біля стіни, торкаючись її сідницями, лопатками, головою, протягом 5-10 хвилин кілька разів в день. Спина поступово звикне до такого стану. Одночасно вправа допомагає прибрати подвійне підборіддя.

Вправи

Щоб порівняно швидко зміцнити м’язи, потрібно постійно в домашніх умовах виконувати спеціальні вправи проти подвійного підборіддя. Робити їх потрібно кожен день, хоча б один раз, а краще два. Головне правило: жодних різких рухів, щоб не виникли неприємні чи болючі відчуття. Гімнастика заснована на напрузі м’язів шиї, підборіддя. Вона допомагає не тільки прибрати складки, але і поліпшити стан усього обличчя в домашніх умовах.

Вправи проти другого підборіддя:

Найприємніший рада, щоб прибрати подвійне підборіддя в домашніх умовах, – більше сміятися. Доведено, що при цьому напружуються всі м’язи обличчя. А якщо сміятися постійно, то гарне внутрішнє і зовнішнє стан забезпечено.

Вправи для підборіддя, що виконуються в домашніх умовах, вже після першого заняття змінюють відчуття в області шиї. Голову хочеться тримати прямо, відчувається робота м’язів.

Скільки знадобиться часу, щоб позбутися від подвійного підборіддя, залежить від багатьох факторів. Якщо немає зайвої ваги або він мінімальний, вийде досить швидко. В іншому випадку тривалість тренувань залежить від швидкості зниження ваги.

Що ще можна зробити?

Щоб швидше прибрати проблему, можна додатково робити зміцнюючі процедури для шкіри. Наприклад, маски, компреси, масаж. Потрібно пам’ятати, що більшість маніпуляцій, що зачіпають область шиї, протипоказані при захворюваннях щитовидної залози. Якщо вони є чи існує генетична схильність, потрібно спочатку проконсультуватися з лікарем-ендокринологом.

Двічі на день після вмивання можна робити масаж самостійно. Поплескувати руками, бити пальцями за підборіддя, нижньої частини обличчя. Фахівці рекомендують в домашніх умовах протирати шию холодною солоною водою (3 столові ложки на 0,5 літра води), робити з неї компреси, можна з додаванням оцту. Довго тримати не треба, достатньо двох хвилин. Щоб швидко прибрати проблеми шкіри, підвищити її еластичність, потрібно проводити загартовуючі процедури – вмиватися по черзі холодною і гарячою водою.

Такий комплексний підхід допоможе швидко позбутися від подвійного підборіддя в домашніх умовах. Вже через пару тижнів результати будуть помітні. Щоб проблема не з’явилася знову, треба продовжувати укріплюючі заходи. Гімнастика і догляд за шкірою шиї повинні стати невід’ємною частиною щоденних процедур.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Ефективні масла для волосся від постійно посічених кінчиків

Зміст статті: Чому січеться волосся Як вибрати базовий масляний склад Найпопулярніші бази Особливості ефірних масел Правила застосування масел для локонів Популярні рецепти масляних сумішей для локонів Кінчики волосся, що січеться,…

Ефективні маски для обличчя: порятунок в’янучої шкіри в домашніх умовах

Зміст статті: Причини в’янення шкіри Зовнішні ознаки в’янення Правила застосування косметики Маски для в’янучої шкіри Желатинові Маски на основі алое Маски на фруктовій основі Маски з травами З віком уповільнюються…

Ефективність рисової маски для шкіри обличчя

Зміст статті: Унікальність складу крупи Як отримати максимальний ефект від процедури Різновиди масок для обличчя Кожна жінка в якийсь момент замислюється про те, як уберегти свою шкіру від зморшок. Зупинити…