Тільки для справжніх пані!

Ефективні маски для обличчя: порятунок в’янучої шкіри в домашніх умовах

Ефективні маски для обличчя: порятунок в'янучої шкіри в домашніх умовах

З віком уповільнюються всі обмінні процеси, що відбуваються в організмі. Кров перестає забезпечувати клітини епідермісу в достатньому обсязі киснем і поживними речовинами, чого він втрачає вологість та еластичність. Однак існують ефективні маски для обличчя в домашніх умовах для в’янучої шкіри, які допоможуть справитися з цією проблемою.

Причини в’янення шкіри

Ближче до 30 років в організмі починаються процеси біологічного старіння. Так, це так…. Навіть якщо ви ще перебуваєте в прекрасній фізичній формі, ознаки старіння відбиваються на шкірі. Уповільнення процесів клітинного ділення призводить до того, що верхні шари епідермісу стають тонше, в них зменшується вміст вологи, порушується робота сальних залоз, а в тканинах знижується кількість кровоносних судин, необхідних для живлення. У підсумку падають регенераційну здатність шкіри.

Шкіра починає старіти не тільки з-за природних біологічних процесів. Крім них, вона відчуває постійне негативний вплив зовнішнього середовища – це частинки шкідливих речовин, що містяться в повітрі, неякісна вода з-під крана або опади, ультрафіолетове випромінювання.

Ультрафіолетові промені в невеликих дозах корисні, бо знищують патогенні мікроорганізми, дають шкірі красивий загар. Однак їх іонізуюче вплив сприяє утворенню вільних радикалів, які стають ініціаторами ланцюгових реакцій з утворенням нових радикалів. Їх агресивну дію на мембрани клітин шкіри відомо вже давно. Втративши захисний бар’єр, клітина гине.

Таким чином, запускаються процеси старіння шкіри, в результаті яких знижується вироблення колагену фибропластами, в той час, як волога випаровується набагато швидше. Саме вільні радикали стають причиною багатьох захворювань, а для старіючої шкіри обличчя вони особливо небезпечні.

На передчасне старіння надають значний вплив і спадкові фактори, які визначають біологічний вік і швидкість обмінних процесів на клітинному рівні.

Шкіра дуже чутлива до змін гормонального фону, які можуть бути наслідком яких-небудь захворювань або мутацій, викликаних агресивним впливом навколишнього середовища або побічною дією лікарських препаратів.

Не слід забувати і про те, що процеси старіння багато в чому залежать від способу життя людини. Постійні стреси, недосипання, сидяча робота або недолік фізичної активності – це негативні чинники, що прискорюють руйнівні явища.

Зовнішні ознаки в’янення

Старіння шкіри виражається у зовнішніх проявах на її поверхні. До них відносяться:

Правила застосування косметики

Багато з несприятливих факторів, що впливають на епідерміс, неможливо усунути, однак повернути здоровий і свіжий вигляд можна за допомогою правильного догляду. Маски для сухої шкіри обличчя в домашніх умовах доступні кожному, так як вони готуються з натуральних продуктів, наявних у всіх під рукою.

Вони сприяють підвищенню тонусу, поповнення необхідними мікроелементами, поліпшенню кровотоку в підшкірних капілярах, прискорення обмінних процесів. Клітини шкіри отримують живлення і зволоження.

Всі рецепти прості і доступні, але для ефективного догляду за шкірою необхідно виконання декількох правил:

Маски для в’янучої шкіри

Желатинові

Маски на основі алое

Столітник здавна відомий своїми дивовижними лікувальними властивостями. Маски для старіючої шкіри з соком алое зволожують і очищають і відновлюють шкіру. Перед використанням листя рослини потрібно витримати в холодильнику близько двох тижнів для посилення ефективності їх дії.

Маски на фруктовій основі

Маски з травами

Маска для в’янучої шкіри, приготовлена на основі відварів або настоїв таких трав, як ромашка, подорожник і багато інших, має протизапальну і ранозагоювальну дію. Прості рецепти зручні та ефективні. Відвари можна готувати заздалегідь і зберігати в холодильнику три-чотири дні.

Маска для обличчя є простим і доступним способом догляду за шкірою. Якщо приділяти цим процедурам всього півгодини кожен день, шкіра почне перетворюватися і радувати своєю красою і свіжістю.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Ефективність рисової маски для шкіри обличчя

Зміст статті: Унікальність складу крупи Як отримати максимальний ефект від процедури Різновиди масок для обличчя Кожна жінка в якийсь момент замислюється про те, як уберегти свою шкіру від зморшок. Зупинити…

Ефективність використання реп’яхової олії для брів

Зміст статті: Особливості засоби Купувати або готувати своїми руками? Кращі рецепти Секрети правильного застосування Виразний погляд – потужна зброя краси, володіти яким прагне кожна дівчина. Для її створення необхідний не…

Ефективність персикового масла для шкіри обличчя

Зміст статті: Корисні властивості олії персика для шкірного покриву Рецепти домашніх масок з персиковим маслом Особливості проведення процедур з маслом персика Ядреная і пориста кістка персика володіє тим же рівноцінно…