Тільки для справжніх пані!

Допомагає гіпноз позбавитися від куріння?

Допомагає гіпноз позбавитися від куріння?

Кожен дорослий і навіть дитина знає, що куріння – це зло. Кожен залежний від нікотину людина чудово розуміє, чому в нього затяжний болісний кашель, жовті зуби і проблеми зі шлунком. Однак курять мільйони людей. Дев’ять з десяти схильних до цього пристрасті бажають кинути. А виходить відмовитися тільки у одиниць. Звичайно перешкоди до позбавлення від залежності поділяють на три категорії:

Тому більшість курців вважають за краще звертатися за допомогою до фахівців. Це можуть бути лікарі-психотерапевти, екстрасенси, творці авторських методик. Частенько використовуються лікарські засоби, такі, як нікотинові пластирі та жуйки або електронні сигарети. Однак деякі наші співвітчизники обирають гіпноз від куріння, який, як обіцяється, без зусиль і назавжди позбавить від згубної звички.

Що таке гіпноз проти нікотину?

Під час сеансу психотерапевт вводить пацієнта в стан трансу, коли його підсвідомість відкривається для якого впливу. У цей час доктор починає давати курцеві установки, налаштовують його проти його ж пристрасті. Зазвичай вони поділяються на три категорії:

Дія відбувається за допомогою фраз, які в звичайному стані ми не сприйняли б серйозно з-за їх банальності і буденності, наприклад: «Куріння часто призводить до раку легенів», «Відмова від звички поліпшить стан здоров’я».

Існують деякі психотерапевтичні прийоми, що дозволяють запрограмувати курця на відмову:

Працює гіпноз?

У Мережі існує безліч відгуків про те, чи можна кинути палити за допомогою гіпнозу. Серед них більше негативних. І це не підступи конкурентів, а дійсність.

Справа в тому, що, приходячи на сеанс до гіпнотизера, ми залучаємо проти куріння чиюсь волю ззовні, але не використовуємо свою. А в процесі відмови від згубної звички головну роль грають власну свідомість, зусилля і старання.

Ще один важливий фактор – індивідуальне будова психіки кожної людини. Для гіпнозу важливо повністю довіряти фахівцеві, розкритися і вірити всією душею в успіх підприємства. Якщо ці умови дотриматися неможливо, якщо сам курець налаштований скептично, щось має проти психотерапевта, нічого не вийде. Тому перед тим, як звертатися до даної методики, варто запитати себе: «чи Дійсно я хочу вирушити на сеанс гіпнозу?».

Мінуси гіпнотичного впливу

Як показує практика, до даного способу звільнення від тютюнопаління є чимало претензій. Офіційною наукою він не визнаний, і далеко не завжди наслідки кодування є райдужними і обнадійливими. Розглянемо всі нюанси докладніше.

Який вихід є вірним?

Найголовніше, що слід зрозуміти курцеві – відмова може відбутися тільки його власними зусиллями. Нічия чужа воля або мистецтво не зможе замінити його прагнення стати вільною людиною, господарем самому собі. Ніхто, крім себе самого, не допоможе людині, яка має психологічну залежність від нікотину, позбавитися від неї. Потрібно розбудити свою свідомість і бажання почати шлях до життя без сигарет.

Існує ряд авторських методик, які без зайвих грошей і зусиль допоможуть кинути палити. По-перше, це система Аллена Карра (знаменита книга «Легкий спосіб кинути палити»). Вона працює з основною проблемою – страхом перед труднощами. Цей спосіб допомагає зрозуміти, що відмова від куріння – це не страшно, що всі перешкоди тільки в голові. Також даний метод розповідає і про те, як зміниться організм, як буде легко жити без сигарет, дає установку на оновлення та оздоровлення.

Позитивно зарекомендувала себе і система «Звільнення. онлайн». Вона ґрунтується на дослідженнях доктора Шичко, передбачає самоаналіз і самоконтроль за допомогою записів і пильного спостереження за власним станом і успіхами.

Дані методи дають можливість перестати палити, не сплачуючи гроші сумнівним фахівцям, не відкриваючи чужій людині свою підсвідомість, не сідаючи на полегшений нікотин. Вони допомагають повірити в себе і звільнитися від залежності, просто працюючи над власною особистістю і звільняючись від страхів. Тільки людина, її вільна воля і бажання жити довго, яскраво, активно – і відмова від куріння перестане бути казкою, а стане реальністю.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

Пити пиво — необачний крок в темряву, але як кинути

Зміст статті: Легко чи самому впоратися з пристрастю Домашні способи Настоянка чебрецю Настоянка червоного перцю У всі часи неабияк захоплені алкогольними напоями люди піддавалися атакам з боку здорової частини суспільства…

Пивний алкоголізм – бомба уповільненої дії

Зміст статті: У чому таїться небезпека Як лікуватися Відвар на основі чебрецю Рішення проблеми на психологічному рівні Пиво – це слабоалкогольний напій, який відомий ще з давніх часів. Має фортеця…

Згубний вплив алкоголю на організм людини

Зміст статті: Трохи історії. Від античності до сьогоднішніх днів Сучасна обстановка Про дії етилового спирту та супутніх проблемах Які ще наслідки несе в собі вживання напоїв, містять етиловий спирт Алкогольні…