Тільки для справжніх пані!

Догляд за сухою шкірою рук із застосуванням домашніх засобів

Догляд за сухою шкірою рук із застосуванням домашніх засобів

«Руки – сама чесна частину жінки: вони розкажуть те, що ніколи не видасть її мову», – кажуть французи. Ох, чого тільки не роблять наші ручки протягом дня! Перуть, прибирають, готують, возяться в саду і городі… Зовсім не дивно, що дерма на руках часто лущиться, грубіє, стає сухою і зморшкуватою. Щоб не видавати справжній вік і спосіб життя, потрібно знати, як правильно доглядати за шкірою рук, адже недоглянуті руки і нігті неабияк підривають думка про їх власниці.

Догляд за шкірою рук не надає особливої складності. Адже існує безліч рецептів перевірених засобів, якими користувалися ще наші мами і бабусі. Сьогодні ми ділимося підбіркою кращих з них. Ви дізнаєтеся, як доглядати за сухою шкірою рук і чорнобривцями.

Маски при в’янучої шкірі рук

Маски для пом’якшення шкіри рук

Кошти від зморшок на шкірі рук

Відновлюємо суху шкіру ручок

Догляд за сухою шкірою рук передбачає постійне зволоження та живлення. У цьому можуть допомогти маски та компреси. Наприклад, такі:

Ванночки для втомлених рук

Процедури для зміцнення нігтів

Догляд за руками неможливий без додання краси і блиску нігтям – головного прикраси жіночих рук.

Корисні поради

З самого ранку догляд за руками починають з масажу кистей. Спочатку суглоби пальців помасажуйте, потім тильну сторону долоні, зап’ястя. Масаж посилить кровообіг і розм’якшить зв’язки.

Пам’ятайте, що не можна мити руки дуже холодної або дуже гарячою водою. Різка зміна температури погано позначається на стані шкіри і нігтів. Після миття слід насухо витирати шкіру, це запобігає пересиханню шкіри.

Якщо шкіра на руках потемніла від роботи з землею, допоможе відмінний засіб із суміші 2 ст. л. гелю для душу і 1 ч. л. цукру. Нанести суміш на руки, через кілька хвилин вимити водою. Щоб позбутися темних плям на шкірі, потрібно протерти шкіру шматочком лимона або стеблом ревеню, потім вимити водою і змастити кремом. Візьміть за правило працювати по господарству в рукавичках.

Ось ви і дізналися, як доглядати за пошкодженою шкірою рук. Не тільки якісна і гіпоалергенна косметика, але і прості домашні засоби допоможуть повернути ручкам красу, молодість, бархатистість шкіри. Пам’ятайте, що потрібно доглядати не тільки за особою, але і за руками, щоб вони не видали секретів, про які ви хотіли б приховати.