Тільки для справжніх пані!

До чого сняться зірки? Сонник — зірки уві сні

До чого сняться зірки? Сонник - зірки уві сні

Зміст:

Сон, у якому фігурують зірки, можна тлумачити неоднозначно. Багато що залежить не тільки від їх зовнішнього вигляду і обставин, при яких їх вдалося побачити уві сні, але і від того, які емоції людина відчував, коли, наприклад, він бачив зоряне небо або падаючу зірку.

До чого сняться зірки по соннику Міллера

Якщо зі сну зірки були різних кольорів, але при цьому дуже ясними, як в морозну ніч, то це говорить про те, що тривалий час людина не буде відчувати ні матеріальних проблем, ні житлових, так і взагалі – ніяких. Його чекає справжня біла смуга, яка рано чи пізно зміниться на «чорну».

Криваво-червоні зірки зазвичай сняться до нещасть, які трапляться з родичами сновидця. Якщо до того ж, небесні світила дуже тьмяні, то прийде велика біда, а з якою саме сторони доля завдасть удар – невідомо. Якщо з неба падає зірка або людина спостерігає її зародження (поява), то його чекає не найкращий період життя, сповнений тривог, смутку і туги.

Коли зірка самим таємничим чином з’являється на небі і миттєво зникає, то це віщує зміни, які стануть наслідком якихось не дуже зрозумілих подій. Якщо прямо на сновидця з неба впала зірка, то це дуже погано для нього – йому доведеться пережити смерть близького родича або кращого друга.

У разі, якщо зірки оберталися по колу над Землею, то така зоряна карусель обіцяє планеті тяжкі випробування. Можливо, це будуть великі техногенні катастрофи або серйозні екологічні лиха.

Зірки уві сні. Сонник Ванги

Падаюча зірка – це не тільки сприятливий знак наяву, але й уві сні теж. Всі знають, що таке бачення обіцяє виконання бажання, причому, це станеться дуже скоро. Бути уві сні очевидцем «зоряного дощу» — теж добрий знак. Це означає, що сновидця чекає сприятливий період, який триватиме досить довго.

Все, за що не візьметься сновидець, у нього обов’язково вийде, а навіть самий копіткий і невдячна праця буде в радість, тому що плоди його зможуть порадувати сплячого і розлютити його недоброзичливців, які не зможуть заподіяти йому ніякої шкоди.

Якщо на небі вдалося відшукати і розгледіти зірку, несхожу на інші, то це значить, що скоро астрономи відкриють абсолютно нове небесне тіло, яке буде дуже нагадувати Сонце – і зовні, і по фізичних параметрах.

Якщо людині приснилося, що він сам виявив нову зірку і дав їй своє ім’я, то це віщує грандіозна подія в світі науки – скоро вченим вдасться відкрити нову населену планету, яку населяють розумні істоти.

Всякий, хто в нічні години милується зоряним небом уві сні, може чекати від долі тільки хорошого, адже довгоочікуваний спокій нарешті запанує в будинку сплячого. Якщо людина, розглядаючи небесні світила, виразно відчуває, як від них виходить моторошний холод, то такий сон не виключає можливості зіткнення планети з кометою або крупним метеоритом. Дивитися на небо і не бачити на ньому нічого, знаючи, що там повинні бути зірки – це до серйозних природних аномалій.

Далека зірка, до якої летить сплячий, віщує розвиток науки до такої міри, що людина зможе відвідувати будь-які планети, в будь-який час безперешкодно. Бачити уві сні денні зірки – це теж непоганий знак.

Такий сон указує на те, що сновидіння є ангел-охоронець, а можливо, і не один. Вищі Сили завжди на боці тих, хто не робить зла і не потурає своїм ницим бажанням. Тому, кожен, хто побачить зірки вдень, може розраховувати на допомогу своїх заступників, зловживати якої не потрібно.

Що значить: наснилися зірки? Тлумачення за Фрейдом

Якщо сновидінню примарилось зоряне небо, то йому незабаром доведеться романтичне побачення, наслідком якого буде новий роман. Тривалість стосунків залежить від того, як людина себе поведе. Якщо він не буде звертати уваги на прикрі дрібниці, а просто візьме свого обранця таким, який він є, то можна з упевненістю сказати, що з цього роману вийде справжній «багатотомник любові», іншим на заздрість.

Падаючі зірки для чоловіків передвіщають невдачі на любовному фронті. Жінка, зловила на льоту зірку, ризикує завагітніти. Саме ризикує, адже дитина поки що не входить в її плани. А от коли пощастить побачити ціле сузір’я, то можна очікувати численних соитий, які крім сексуального задоволення не принесуть в життя сплячого нічого хорошого.

До чого сняться зірки по соннику Юнони

Побачена уві сні яскраві зірки віщують зцілення від затяжної хвороби. Якщо такий сон побачив здорова людина, то йому не страшні ні застуди, ні кишкові коліки, бо хвороби обійдуть стороною. Якщо жінка уві сні спостерігає, як з неба падає зірка, то вона скоро стане матір’ю. Чоловікові подібне бачення обіцяє просування по службі.

Летіти уві сні до зірок – це символ того, що людина хоче звільнитися від усіх своїх проблем і стати по-справжньому вільним. Можливо, він страждає від того, що його творчий потенціал не затребуваний, а всі зароблені гроші не приносять радості. Насправді, це не так. Просто треба опустити планку і задовольнятися тим, що є, щоб не гнівити Бога.

Якщо привиділося, що якийсь чоловік, (а вірніше, його одяг), буквально обліплений маленькими мерехтливими зірочками, то такий сон може бути провісником якихось приємних подій. Це може бути захоплююча поїздка або подорож, хороші новини або суттєва поправка матеріального становища. Аналогічний сон, в якому фігурують тьмяні зірки, нічого хорошого не обіцяє. Низка невдач не змусить себе довго чекати.

Якщо впала зірка потрапила прямо в будинок сновидця, то це віщує якусь небезпеку, що виходить ззовні. Коли сниться сон, ніби незнайомець сидить і ліпить з пилу і бруду зірки, то це означає, що сплячого чекає великий успіх у всіх починаннях, а цей незнайомець – ніхто інший, як його ангел-хранитель.

До чого сняться зірки за Китайським соннику

Побачити падаючу зірку – погано. Сновидінню загрожує звільнення з роботи або тяжка хвороба. Коли з неба летить зірка і впивається прямо в груди спить, то такий сон передвіщає народження сина, який виросте і буде дуже доброю, благородною людиною. Якщо зірки вишикувалися в ряд, тобто, сплячий став свідком параду планет, нехай і у сні, то його чекає премія або подарунок від начальства.

Тримати в руках ціле сузір’я, значить, скоро доведеться стати багатим і знаменитим. Коли в руках одна-єдина зіронька – дуже яскрава і блискуча, то це значить, що доля готує сновидінню якийсь подарунок. Якщо людина бачить, як летить метеорит, болід або комета, але небесне тіло не падає на Землю, а огинає її або різко змінює траєкторію руху, то треба готуватися до переїзду на інше місце проживання.

Їхати на чомусь по зоряному небу, перебираючи руками все, що в ньому є – і Місяць, і зірки, значить, потрібно готуватися до суттєвого підвищення по службі. Як знати, може, доведеться зайняти пост міністра або стати керівником великої корпорації. На худий кінець, шанс стати успішним підприємцем чи бізнесменом середньої руки є завжди.

Якщо зірки з неба світять дуже яскраво, переливаючись всіма кольорами веселки, то треба готуватися до зустрічі гостей. Коли на небі самотньо висить одна зірочка або дві, то подібне бачення є передвісником радісних новин. Але якщо тьмяна зірочка і ледве світить, значить, скоро захворіє мати або дружина. Побачити дві тьмяні зірки – дуже погано. Це віщує втрату свого стану або зору.

До чого сняться зірки по соннику Азара

Якщо пригрезившиеся зірки дуже яскраві і блискучі, той сновидець буде дуже щасливий у коханні. Коли на небі багато зірок, але одна з них світить яскравіше, і це помітно навіть неозброєним оком, то це говорить про те, що людині доведеться або з чогось вибирати, і цей вибір буде правильним. А ось тьмяні зірки краще не бачити навіть уві сні, адже це говорить про те, що сновидінню загрожує небезпека.

Всякому, хто зможе дістати з неба зірочку, довгий час буде супроводжувати велика удача у всіх підприємствах. Велика кількість зірок на нічному небі віщує просте людське щастя. Якщо небо просто всіяне різнорідними небесними світилами і їх так багато, що здається, ніби на небі взагалі не залишилося вільного простору, то таке бачення віщує швидке отримання великої спадщини.

Коли людина спостерігає справжній «зоряний дощ», а не просто один гострий язик зірочку, то це значить, що скоро на нього лавиною обрушиться щастя, радість і успіх. У цьому немає нічого дивного, бо, якщо йому приснився такий сон, значить, він це заслужив. Побачена в нічних мареннях Полярна зірка символізує якийсь орієнтир або дорогу. За логікою, це сон можна витлумачити так: шлях, який вибрав сплячий, по-справжньому правильний і вірний.

До чого сняться зірки на небі

Зірки на небі бачить уві сні той, хто відчуває душевний підйом. Правильне тлумачення такого сну багато в чому залежить не тільки від зовнішнього вигляду небесних світил, але і від їх кількості. Логічно припустити, що тьмяні зірки нічого доброго не віщують, а багряні – взагалі вважаються передвісником дуже поганих подій.

Яскраві, сяючі розсипи зірок – це хороший знак, причому, такої думки дотримуються багато психотерапевти, езотерики та інші фахівці з цій галузі. Астрологи взагалі вважають, що сон, в якому присутні зірки, слід трактувати з урахуванням знака Зодіаку, під яким народилася сновидець. У будь-якому випадку, яскраві зірки в ясному небі сняться до добра.

До чого сниться падаюча зірка

Зірка, зірвана з небес і летить до Землі – це самий суперечливий образ, пов’язаний з подібними сновидіннями. Такий сон може передвіщати і виконання бажання, і швидку смерть сновидця. Щоб максимально точно розшифрувати це бачення, слід обов’язково звернути увагу на те, як виглядає зірка, в якій ситуації знаходиться сплячий, коли вона падає, і які він відчував емоції, споглядаючи подібне явище.

Переважна більшість сонників трактує сюжет з падаючою зіркою в позитивному ключі. А це означає, що можна очікувати істотного прибутку або бути готовим до того, що заповітне бажання все-таки здійсниться.

До чого ще сняться зірки – варіантиДе ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться цирк? Сонник цирк уві сні

Зміст: До чого сниться цирк по соннику Міллера Цирк у сні. Сонник Ванги Що значить: наснився цирк. Трактування по Фрейду До чого сниться цирк з Езотеричного соннику До чого сниться…

До чого сниться клоун? Сонник — клоун у сні

Зміст: До чого сниться клоун по соннику Міллера Клоун уві сні. Сонник Ванги Що значить: побачити клоуна уві сні. Трактування по Фрейду До чого сниться клоун по соннику Гришиній До…

До чого сниться кінь? Сонник — кінь у сні

Зміст: До чого сниться коня по соннику Міллера Кінь уві сні. Сонник Ванги Що значить: приснилася кінь. Трактування по Фрейду До чого сниться коня по Французькому соннику До чого сниться…