Тільки для справжніх пані!

До чого сняться жовті курчата, сонник – жовті курчата уві сні

До чого сняться жовті курчата, сонник – жовті курчата уві сні

Зміст:

До чого сняться жовті курчата? Уві сні вони найчастіше символізують домашні клопоти і звичні турботи. Сонники в свою чергу пропонують ще ряд актуальних розшифровок в залежності від другорядних деталей сюжету.

Тлумачення Міллера

Приснилися жовті курчата? Готуйтеся до маси турбот і незначних труднощів. Проте все, що ви зробить найближчим часом піде тільки на користь. До чого сняться дуже маленькі, що тільки що вилупилися пташенята? Прийдешнє починання вимагає від вас повної зосередженості і небувалої мобільності.

Думка доктора Фрейда

Уві сні трапилося бачити цілий виводок жовтих курчат? Сонник радить дбайливіше ставитися до власного здоров’я і не перепрацьовувати. Якщо ви продовжите жити в тому ж ритмі, то одного разу виявите, що абсолютно хворі і безсилі.

Що думає сонник Езопа

Жовтий курча уві сні персоніфікує слабкого, беззахисного і боязкого людини. До чого уві сні жовторотий пташеня загубився і пищить від страху? Вроджене почуття справедливості не дозволить залишитися байдужим і ви встанете на захист дуже скромного і безмовний людини, ніж заслужити загальне схвалення.

Приснилося, що жовті курчата п’ють водичку? Сонник не радить робити поспішних висновків, інакше ви не зможете правильно оцінити ситуацію і повністю програєте в боротьбі з більш досвідченим і розважливим суперником.

Уві сні довелося тримати жовтого курчати в своїх долонях? Вам надійде дуже вигідну, на перший погляд, пропозиція. Але сонник рекомендує не поспішати приймати його, інакше загрузнете в нескінченних проблеми і труднощі.

Розшифровка дитячого сонника

До чого сниться жовтий курча? На думку цього сонника, образ передає слабкість і беззахисність сновидця. Він упевнений: вам життєво необхідна підтримка більш зрілого у всіх відносинах людини.

Відповідь сонника іменинників

Приснилися жовті курчата? З однаковою ймовірністю ви зробите вигідне придбання, заведете дурного одного або придбаєте великі проблеми.

Інтерпретація сонника від А до Я

Приснилася квочка з жовтими курчатами? Сонник вважає, що ви упустили можливість влаштувати щасливу долю зі своїм обранцем. Сімейним сновидцам цей же образ обіцяє інтрижку на стороні.

До чого сняться жовті курчата, які в мріях бігають по будинку? Вам настільки набридли щоденні турботи, що ви мрієте про одне: кинути все і сховатися від світу де–небудь на безлюдному острові.

Сонник закоханих впевнений

Якщо приснився маленький жовтий курча, то вам слід звернути увагу на стан здоров’я. Ви ризикуєте злягти з серйозним фізичним або моральним недугою.

До чого сниться якщо уві сні довелося годувати жовтих курчат? Це означає, що доведеться мати справу з наївним і недосвідченим людиною, якого доведеться вчити буквально всього.

Що означає уві сні тиснути жовтих курчат

Приснилося, що ви навмисно задавили жовтого курчати? Отримаєте дуже цінний подарунок, але будете змушені відмовитися від нього. До чого сниться, що ви тиснули курчат? Ви прийдете в захват, дізнавшись про якийсь сюрприз. Але будете дуже засмучені тим, що він призначений зовсім не вам. Якщо курча, якого ви хотіли вбити, від вас втік, то наяву втратите щось цінне.

Жовті курчата уві сні – приклади розшифровок

Як правило, для грамотного тлумачення сну, належить пригадати якомога більше подробиць сновидного сюжету.

І пам’ятайте, чим більше жовтих курчат вам стало уві сні, тим більше в дійсності навалиться проблем і турбот.Де ви зараз? Ось тут:


Схожі записи:

До чого сниться жовте плаття, сонник – жовта сукня у сні

Зміст: Трактування по соннику Міллера Тлумачення за іншим сонникам До чого сниться жовте плаття на собі, на кого–то До чого уві сні надягати жовте плаття Жовта сукня у сні –…

До чого сняться тапки, сонник – тапки уві сні

Зміст: Розшифровка по Міллеру Що думає сонник подружжя Зима Відповідь сонника для всієї родини До чого сниться тапки міряти, купувати Що означають уві сні тапки старі, подерті, нові Тапки уві…

До чого сниться тарілка, сонник тарілка уві сні

Зміст: Тлумачення образу по Міллеру Що думає збірник сонників Думка сонника від А до Я До чого сниться тарілка порожня, повна, з їжею Що означає уві сні тарілка розбита, з…